Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6625
Komentářů: 2038

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Nejlepší programy pro WM za květen 2009

Sponzorované odkazy:


V posledním červnovém dni vám přinášíme pravidelné hodnocení software za předchozí měsíc. jestli vám nějaké zvlášť zajímavé aplikace unikly, třeba je najdete v našem výběru tří nejlepších placených aplikací a tří nejlepších freewarových programů.

Nejlepší programy za měsíc duben 2009 naleznete zde a nyní již samotnému hodnocení.

CENY REDAKCE - Květen 2009 - FREEWARE:

I. místo
Programem WMM Shops 1.0.2 jsme byli nadšeni. Užitečná a chytře udělaná aplikace si 1. místo zasloužila, a to i bez ohledu na to, že brzy vyšla další verze. Program umí zannamenávat, upravovat a prohlížet otevírací doby obchodů a různých institucí, a to velmi dobře!

II. místo
Mezi čtenáři, kteří se věnují outdoorovým aktivitám nebo jinak využívají GPS přijímač ve svém zařízení má GPSToday v0.9.9.7 vemi dobrý zvuk a mnozí jej považují za nejlepší aplikaci svého druhu. Protože s nimi v celku souhlasíme, udělili jsme programu druhou příčku v našem hodnocení...

III. místo
Desktopový editor témat je profesionálně proveden a hravě zvládne vše, co se od něj čeká. Třetí pozici si HD wallpaper editor v0.15bvybojoval v těžké konkurenci s programem iAgenda 0.4...

CENY REDAKCE - Květen 2009 - PLACENÉ:

I. místo
Mezi palcenými programy získává první místo pomocník pro cestovatele - WorldMate Live. Sofistikovaný balík různých užitečných nástrojů se na cestách určitě bude hodit!

II. místo
Problém se synchronizací Windows Mobile a Outlook Express trápí mnoho uživatelů a aplikace Sync Express 4 jeje skvěle řeší. Za to si zalouží naše ocenění...

III. místo
Placená prohlížečka fotografií Chili photo slide v1.1 nabízí příjemné ovládání a několik sympatických funkcí navíc. Pro ty, kteří se nechtějí spokojit s některou freewarovou alternativou to může být velmi zajímavá volba!

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 30.06, 2009  Autor: Josef Tkáč   Téma: Windows Mobile
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 5
Účastníků: 2

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Windows Mobile

"Nejlepší programy pro WM za květen 2009" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund