Palmserver.cz

Voděodolný obal na ultrabook na českém trhu
Publikováno: Čtvrtek, 21.11. 2013 - 12:00:00
Téma: Vybíráme z KOBE


Ultrabooky jsou extrémně snadno přenosné počítače, které byly přímo pro cestování stvořeny. Bereme si je do školy, do práce i na cesty. Tím je ovšem můžeme vystavovat riziku poškození a vzhledem k jejich nemalé ceně je tedy na místě zamyslet nad dostatečnou ochranou.

Na každodenní cestování MHD do školy nebo do práce možná stačí lepší taška s měkkou vystýlkou. Pokud nebudeme ultrabookem v tašce zacházet hrubě a ochráníme ho před pády ze stolu a extrémními tlačenicemi, může tato ochrana být dostatečná. Pokud žijeme aktivněji, cestujeme na delší vzdálenosti, do přírody nebo mimo město, jezdíme sportovat a utrabook v tašce sebou všude vláčíme, je na místě se zamyslet o mnohem účinnější ochraně drahého počítače. Jednou z možností, která je díky pražské společnosti KOBE s.r.o. dostupná i na českém trhu, je ochrana pomoci Hi-tech pouzdra Peli 1070CC (USA), které je určeno pro 13" ultrabooky. Značka Peli je synonymem pro kvalitní ochranu elektroniky různého druhu, na což jsme vás upozornili již v článku Odolné pevné boxy Peli - od pouzdra pro iPhone po velké kufry.

Pouzdro Peli 1070CC je odolné proti vodě a má speciální vystýlku, která absorbuje i velmi silné rázy. Pouzdro má venkovní rozměry 38.8 x 30.4 x 4.1 cm a vnitřní 32,5 x 22,7 x 1,8 cm. Samozřejmostí je pevný popruh na nošení přes rameno.

I po zavření si pouzdro zachovává štíhlý a elegantní vzhled. Štíhlost ultrabooku tedy není "znehodnocena" obalem. Celkové provedení povrchu neurazí ani v akademickém nebo obchodním prostředí...

Vnitřní polstrování se speciální pěny dokáže absorbovat nárazy i pády. Zajímavostí pouzdra Peli pro 13" Ultrabooky je rovněž tlakový ventil s technologií EQ Valve.

S takovým pouzdrem se o svůj ultrabook už nemusíte bát, ať už pojedete kamkoli...

Produktová stránka na eshopu pražské firmy Kobe s.r.o. je zde. Obal stojí 2.170 Kč bez DPH , tj. 2.626 Kč včetně DPH.

Články na podobné téma:Tento článek si můžete přečíst na webu Palmserver.cz
https://palmserver.cz

Tento článek najdete na adrese:
https://palmserver.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=12659