Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6511
Komentářů: 1858

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Kobe nabízí dotykové multitouch rámy na displeje

Sponzorované odkazy:


Pražská polečnost Kobe, specializovaný distributor v oblasti ICT s přidanou hodnotou, rozšiřuje portfolio v oblasti prezentace a digitální reklamy o dotykové rámy (overlay) na zobrazovací panely rozměrů 32“-70“.

Pomocí těchto overlay rámů lze snadno a cenově efektivně vytvořit z běžného displeje interaktivní panel. Bezkonkurenční cenová hladina umožňuje nasazení i tam, kde interaktivní řešení bylo dosud cenově nedostupné. Interaktivní panely jsou ideální pro prezentace, výukové systémy, informační kiosky, digitální reklamu, řídící a monitorovací systémy apod…

Přídavný rám lze snadno upevnit na čelní stranu displeje. Lehký hliníkový rámeček obsahuje veškerou elektroniku a nevyžaduje další součásti. Z hlediska ochrany povrchu monitoru však doporučujeme mezi displej a dotykový rám vložit ochranné sklo.

Rám využívá Infra technologii s přesností pozice +/- 2mm a s odolností proti slunečnímu svitu. Pro komunikaci a napájení slouží integrovaný USB kabel. Podporované systémy jsou Windows XP/Vista/7/8, Linux, Android, Mac OS.

Jako hotové řešení nabízíme i kompletní dotykové displeje 32" a 46" Philips Q-Line Signage Full HD LED s AMVA technologií, které poskytují vysoký kontrast a živý obraz s širokým úhlem sledování, tenký design a možnost provozu i na výšku. Jsou určeny i pro náročnější provozy (nasazení 16/7), panel má životnost (MTBF) 50 000 h. Pro zvýšenou ochranu je osazeno temperované AG (Antiglare) sklo.

Podrobnosti naleznete zde. Podívat se můžete také na stránky i-frame.net

Články na podobné téma:

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 05.05, 2014  Autor: Josef Tkáč   Téma: Vybíráme z KOBE
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 5
Účastníků: 1

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Vybíráme z KOBE

"Kobe nabízí dotykové multitouch rámy na displeje" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.33 sekund