Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6625
Komentářů: 2038

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

LG Watch Urbane LTE jsou dražší než Apple Watch

Sponzorované odkazy:


Společnost LG uvedla svoje nejnovější chytré hodinky LG Watch Urbane LTE včera oficiálně na trh ve své rodné zemi a současně mnoho potenciálních zájemců vyděsila cenovkou!

O hodinkách LG Watch Urbane LTE jsme psali v článku Překvapivé informace o nových hodinkách LG Watch Urbane LTE. Prodeje mají začít zítra, ale vzhledem k vysoké ceně asi nepůjde o prodejní hit.

Elegantní a dobře vybavené hodinky s vlastním LTE modulem mají stát neuvěřitelných 590USD (cca 15.000 Kč) což je mnohem více než levnější varianta Apple Watch (349 USD/9.000 Kč)! Momentálně to budou nejdražší prodávané chytré hodinky. LG Watch Urbane LTE nemají sice Android Wear, ale s vysokou pravděpodobností systém založený na WebOS (akvizice Palm, Inc.).

Jsou vyrobeny z nerezové oceli a ve výbavě mají 1,3-palcový kruhový P-OLED displej s 320 x 320 pixelů, 1 GB RAM, quad-core Snapdragon 400 procesor a 700mAh baterii.

Zdroj zprávy je zde.

Články na podobné téma:

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 26.03, 2015  Autor: Jan Jurek   Téma: Krátké zprávy
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Krátké zprávy

"LG Watch Urbane LTE jsou dražší než Apple Watch" | Přihlásit/Registrovat | 4 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Central And Intermediate Inserts (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Středa, 22.03. 2023 - 09:06:36
The cemented carbide inserts products offers cnc insert chart unparalleled elegance appealing only the the most demanding of clients, rpmt insert the ones that demand only the finest.All the original details, style and mechanisms have been exactly to in our product. But the most snmg insert unbelievable thing is their price - The carbide tool inserts bests from our site are manifold much cheaper.


[ Odpovědět ]


Tungsten Carbide Insert (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 06.11. 2023 - 05:15:50
Estool Cutting Deep Hole Inserts Tools Co. Ltd specializes in developing and manufacturing high-quality SNMM Inserts machining inserts. BTA Deep Hole Inserts We have SNMG Carbide Inserts a full capacity machining insert sales, Drilling Deep Hole Inserts research, and production. We APMT Milling Inserts https://rockdrillbits.hatenablog.com/ also produce cemented carbide cutting inserts, PVD Coating Inserts
Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]

Replica Fendi Bags (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 21.12. 2023 - 10:26:16
Our Replica Converse Kids Shoes Replica Blancpain Watches replica Replica Jimmy Choo Shoes products Replica Hublot Watches replica louis vuitton knitwear Collection Replica Amiri Hats includes timepieces of fantastic design Replica Chloe Handbags and best quality. Great replica versace sneakers Replicas feature replica gucci mens bag every m

Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund