Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6473
Komentářů: 1789

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Microsoft Hyperlapse pro Android a Windows Phone

Sponzorované odkazy:


Microsoft Hyperlapse jsou velmi efektní časosběrná videa se speciální stabilizací, resp. technologie, která je umožňuje pořizovat. Výsledky bývají fantastické, což si nyní můžete sami ověřit. K dispozici je i ukázka, jak to má vypadat.

O hyperlapse jsme psali v článku Microsoft předvedl HYPERLAPSE - stabilizátor rychlých videí. Tehdy šlo o pouhé předvedení, ale nyní jsou k dispozici již testovací verze pro Android, Windows Phone a Windows. Bohužel, každý se k nim nedostane. Například varianta pro Windows Phone je určena pro omezený výšet modelů a například naše redakční Nokia Lumia 925 mezi nimi není. Hyperlapse si tedy budou moci vyzkoušet prozatím jen majitelé těchto modelů: Lumia 435, Lumia 530, Lumia 532, Lumia 535, Lumia 630, Lumia 635, Lumia 636, Lumia 638, Lumia 640, Lumia 640 XL, Lumia 730, Lumia 735, Lumia 830, Lumia 930, Lumia 1520 a HTC One M8. U varianty pro Android je to podobné a použít lze pouze - Samsung Galaxy S5, S6, S6 Edge, Note 4, Google Nexus 5 a 6, HTC One M8 a M9, Sony Xperia Z3 a Google Nexus 9 tablet.

Aplikace umožňují buď přímé pořízení Hyperlapse videa nebo zpracování již existujícího. Nastavit lze 2, 4, 8, 16 nebo 32 násobek normální rychlosti, čímž se video podstatně zkrátí časově, ale zůstane zachována kontinuita "příběhu". V praxi tak lze překonávat dlouhé nudné pasáže a tak podobně.

Podle oficiálního rozcestníku je pro Android nutná registrace do testovací komunity přes Google+. Vyzkoušeli jsme to a funguje to...

Zdroj zprávy je zde. Aplikaci můžete zdarma stahovat z Windows Phone Store nebo z Google Play. Tady je oficiální video Microsoftu...

Další hyperlapse videa najdete na speciálním kanále YouTube, kde za posledních několik hodin přibylo podobných videí mnoho.

Články na podobné téma:

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 15.05, 2015  Autor: Josef Tkáč   Téma: 
 

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 5
Účastníků: 1

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

"Microsoft Hyperlapse pro Android a Windows Phone" | Přihlásit/Registrovat | 1 komentář | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Microsoft Hyperlapse pro Android a Windows Phone (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 15.05. 2015 - 12:21:31
luxusní!


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.32 sekund