Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6625
Komentářů: 2031

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Přechod z Androidu na iPhone bude ještě jednodušší

Sponzorované odkazy:


Na Google Play by se brzy měla objevit nová aplikace přímo od Apple, která uživateli Androidu zajistí bleskový převod všech dat do nového iPhone.

V srpnu minulého roku jsme uveřejnili článek Jak přejít z Androidu na iPhone, ale od té doby i Apple udělalo kus práce a připravilo webovou sadu jednoduchých návodů na přechod z Androidu na iOS. Nyní se Apple pochlubilo, že se brzy objeví na Google Play aplikace, který uživatelům maximálně zjednoduší přenos dat z původního androidího telefonu na iPhone...

Po Apple Music to tak bude v pořadí druhá aplikace od Apple napsaná pro Android OS. Je to trochu drzost, umístit na konkurenční appstore aplikaci pro přetahování zákazníků, ale Google dělá totéž již dlouho, když pro iOS vydává svoje aplikace konkurující těm od Apple, takže vše je vlastně v pořádku a uživatelé to jistě ocení.

Podle dostupných informací by připravovaná utilita od Apple měla být skutečná pecka. Údajně zajistí nejen převod standardních dat, jako jsou fotografie, videa, uložené soubory, kontakty a položky kalendáře, ale i celé e-mailové účty, historii zpráv, webové záložky, tapety, DRM média a dokonce i aplikace včetně dat! Automaticky se to týká i placených aplikací, které Apple rovněž převede. Uživatel tak po přechodu na iPhone bude mít okamžitě k dispozici své oblíbené aplikace ve variantě pro iOS a nebude je muset zdlouhavě vyhledávat na Appstore a jednotlivě instalovat. Paráda!

Zdroj zprávy je zde.

Články na podobné téma:

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 09.06, 2015  Autor: Josef Tkáč   Téma: Krátké zprávy
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Krátké zprávy

"Přechod z Androidu na iPhone bude ještě jednodušší" | Přihlásit/Registrovat | 25 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Přechod z Androidu na iPhone bude ještě jednodušší (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Úterý, 09.06. 2015 - 14:27:43
Proc by to kdo delal?


[ Odpovědět ]
Re: Přechod z Androidu na iPhone bude ještě jednodušší (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Úterý, 09.06. 2015 - 14:48:48
 
Taky to moc nechápu, odpůrcům " androidích shitů " je to samozřejmě jasné zcela, ostatním to už tak jasné být nemůže....
Rund, Blovice


[ Odpovědět ]
Re: Přechod z Androidu na iPhone bude ještě jednodušší (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Úterý, 09.06. 2015 - 15:58:15
 
Dělají to miliony lidí a proč je celkem jasné. Nechtějí lagování, každodenní záplaty app, roční čekání na aktualizaci systému a modlení se, aby ji vůbec dostali, protože výrobce androidího mobilu přestává zákazník zajímat tak 2 hodiny po koupi, malware, nelogické a zbytečně složité ovládání atd. o stovkách a spíš i tisících doplňcích pro iphone ani nemluvě.


[ Odpovědět ]
Re: Přechod z Androidu na iPhone bude ještě jednodušší (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Středa, 10.06. 2015 - 07:24:16
 
Mám třetí android, cca 7 měsíců, 1. aktualizace systému hned po prvním spuštění po koupi, další přišla v březnu letošního roku, v červenci přijde třetí&. O každodenních záplatách app nic nevím, asi nemám ty " správné " každodenně záplatované&. Ovládání jednoduché, vše naprosto bez problémů&. K čemu tisíce doplňků? Stačí jich pár - smysluplných a fungujících. A o cenách se asi nemusíme bavit, že&.
Díky, Rund, Blovice


[ Odpovědět ]
Re: Přechod z Androidu na iPhone bude ještě jednodušší (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Středa, 10.06. 2015 - 13:46:50
 
Mám taky 3., ale lhát si do kapsy jako vy nebudu. Po cca 10 měsících od premiéry je Lollipop stále v nedohlednu. Lollipop má jen 10% androidů a z toho počtu 95% připadá na nové modely, které ho měly v době nákupu. Ostatní jaou "v naději". Kamarádi jsou na tom nemlich stejně a jen jeden má díky logu SONY jistotu, že ho dostane. 2-3 aktualizace app denně, někdy i 6-8. Furt se něco stahuje, instaluje. V podstatě si ten krám žije vlastním životem. S doplňky je to tak, že na výběr je cca 5 obalů, 2-3 folie na displej a tím to asi tak končí. Takže váš předřečník má pravdu. Když se podívám na Kickstarter tak 99% všech vynálezů je ovladatelných iPhone a jen vzácné vyjímky I androidem. O cenách se fakt bavit nemusíme. SGS6, HTC One M9 a další se iPhone už vyrovnají. S androidem spokojen nejsem, bohužel ho musím mít kvůli práci. Jinak bych přešel okamžitě. B.F.


[ Odpovědět ]
Re: Přechod z Androidu na iPhone bude ještě jednodušší (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Středa, 10.06. 2015 - 20:40:31
 
Díky za názor, do kapsy si nelžu, nevím proč bych to dělal, ale myslet si to můžete - asi chcete nebo potřebujete, vaše věc.
O těch aktualizacích systému i app jsem napsal tak, jak to je u mne, za další - stahovat a instalovat se vám nic nemusí, je třeba si to umět nastavit, složité to není......
Vámi jmenované androidy se iphonům cenou vyrovnají, ano, ale naštěstí si lze pořídit stejně výkonné a kvalitní androidy za mnohem nižší ceny - u iphonů tuhle možnost výběru nemáte. Pokud máte mobil kvůli práci - pak asi máte služební, co vám brání si pro soukromé účely pořídit iphon?
Můžete uvést konkrétní příklady toho vysokého procenta vynálezů ovladatelných iphonem a pak pro srovnání ty vzácné vyjímky? Abych měl přehled...
Díky, Rund, Blovice


[ Odpovědět ]
Re: Přechod z Androidu na iPhone bude ještě jednodušší (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Středa, 10.06. 2015 - 21:25:13
 
Stejně výkonné a kvalitní androidy za mnohem nižší ceny? Plácáte nesmysly. Ta kvalita se pak projeví po půl roce používání nebo právě při aktualizaci systému. Nebudu nosit 2 mobily, starat se o ně a dobíjet je natož zbytečně platit. Nebylo by to ani praktické, ani logické ani pohodlné. Podívejte se na Kickstarter sám, já tam koukám denně, ale statistiky vám dělat nebudu. Stejně tak stačí zajít do nějakého většího elektra u nás nebo z zahraničí. Všude najdete věci pro iPhone, ale nic pro androidy. Výjimečně snad někdy něco pro jeden Samsung. Obal pro iPhone najdu i v německé, holandské nebo francouzské trafice, o britské nemluvě. Tamtéž ovšem nic takového pro 10000 modelů androidů.


[ Odpovědět ]
Re: Přechod z Androidu na iPhone bude ještě jednodušší (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Středa, 10.06. 2015 - 23:50:06
 
Příteli, zapátrejte, kdo chce, najde, kdo nechce, samozřejmě nenajde. Iphony jsou superkvalitní přístroje - perfektně zpracované, z kvalitních materiálů, displeje mají skvělé, systém odladěný na 100% - i když tady mám výhrady k té uzavřenosti, kterou spousta lidí považuje za skvělou výhodu - není.... Ale pak ta cena.... Není tu mnoho možností volby.
Androidy tu možnost volby nabízí - ano jsou mezi nimi i nekvalitní shity, ale výběr je značný, ta kvalita se taky najde.
S androidem, který vlastním já , mám skvělou zkušenost a stál mne skutečně až trochu směšnou částku ve srovnání se stejně výkonným a vybaveným iphonem, mám už ho déle než půl roku ( a myslím, že mi vydrží ještě opravdu hodně dlouho ), kvalita se nezhoršuje, každá aktualizace vše zlepšila......... tohle bude zřejmě podle vás další nesmysl - myslete si to, v pohodě....
Asi každý má jiné preference a vyhovuje mu něco jiného, kdo je ochoten zaplatit 15 i více tisíc za iphona - jeho volba, srovn

Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]
Re: Přechod z Androidu na iPhone bude ještě jednodušší (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 11.06. 2015 - 07:06:07
 
Vy budete asi případ, kterému android stačí. Nic proti, i takoví se najdou, ale je to silně subjektivní a není to obrazem stavu ani definicí úrovně platforem. Někomu stačí hloupý mobil a je taky v pohodě. To je stejné jako hodnocení údajné kvality za polovinu peněz. Že máte malé nároky (BT transmitter v autě) možná vyplývá i z toho, že větší mít ani nemůžete. Kamarád má iPhone a ty hračky z Kickstarteru, které si kupuje jsou úplně jiný svět. Moje babička má taky android a taky ji stačí. Ví kdy jí jede bus, jaké bude počasí a 2x týdně zavolá dětem nebo kamarádce. 100% spokojený uživatel androidu.


[ Odpovědět ]
Re: Přechod z Androidu na iPhone bude ještě jednodušší (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 11.06. 2015 - 11:07:00
 
Ano, nemám velké nároky, ani nemám na auto se supermoderními technickými vymoženostmi ( mimochodem ten transmitter funguje skvěle, zkoušel jste to někdy? ) ale nemyslím, že " hračky " s Kiickstarteru jsou úplně jiný svět - v čem prosím? A co to kamarádovi přináší - absolutní nadhled nad obyčejnými chudáky, kteří se spokojí s androidem, zatímco on borec žije v jiném světě? - tak ať si to užívá a vám o tom hodně vypráví, abyste byl alespoň takto v " lepším světě " s ním -... :)
Kdo nemá iphone a s tím spojené fičurky je prostě ubožák, ok? Jo, patřím k nim, spokojen? :)) Já ano
Babičce byste k nějakému výročí měl pořídit iphone s nějakým kouzelným doplňkem, ať taky k stáru pozná ten jiný, lepší svět.... Díky :-)
Rund, Blovice


[ Odpovědět ]
Re: Přechod z Androidu na iPhone bude ještě jednodušší (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 11.06. 2015 - 14:53:21
 
Pardon, netušl jsem, že ráčíte být troll. Nechápu proč jste mě oslovil. Když jste chtěl národu sdělit, že vám osobně stačí poloprimitivní mobil s BT připojením k rádiu vaší "felicie", tak jste se mě neměl ptát k čemu tisíce doplňků. Kolega není typ, který by vám podobné musel o něčem přesvědčovat a mi jsou vaše podivné postoje taky šumafuk. Ano hračky pro iphone jsou úžasné, protože se s nimi dá dělat milion věcí, které já hloupým androidem dělat nemohu, neb k němu chybí rozhraní. Jde o různé senzory, možnosti něco řídit, ovládat zařízení na dálku, automatizovat, měřit atd. Někdo na to je, jiný je v 7. nebi, že mu funguje dechovka z mobilu na feldě. OK, vaše libůstka. Android babičce stačí. Více by stejně nepochopila a obávám se, že vy na tom jste podobně. Možná budete i podobného věku. Zábavné je, že se vy se hádáte s nespokojeným majitelem androidu jako by to byl třídní nepřítel nebo ideologický pomýlenec. To o vás také něco vypovídá. O ubožácích jste taky začal vy. Zřejmě máte něja

Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]
Re: Přechod z Androidu na iPhone bude ještě jednodušší (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 11.06. 2015 - 21:32:46
 
Drahý pane, co jste tušil nebo netušil nevím, pokud používáte výraz troll, jistě taky víte, že skutečný troll je v prvé řadě anonymní..... Národu nemám potřebu cokoliv sdělovat, sdělováno je vám...
Neoslovoval jsem vás, příspěvek jste sem vložil sám, reagoval jsem na něj a pak i na další - to není oslovení...
Felicii nevlastním, dechovku nemám rád.... jak jste dospěl k těmto závěrům netuším..
Co je podle vás poloprimitivní mobil s BT taky nevím, to že svůj android používám v autě k poslechu hudby, případně k dalším věcem ještě neznamená, že je poloprimitivní...

Programů pro android, které umí spoustu obdobných věcí o kterých píšete, je celkem hodně - měření, detekce, stejně tak se dá použít k ovládání různých zařízení nebo spojení s nimi atd., atd..... je toho samozřejmě víc.

Že jste nespokojený majitel androidu není můj problém a ani se kvůli tomu s vámi nehádám - androidu toho totiž ve srovnání s iphony až tak mnoho

Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]
Re: Přechod z Androidu na iPhone bude ještě jednodušší (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 12.06. 2015 - 09:23:03
 
Troll nemusí být nutně anonymní, stejně jako podpis Franta Novák Praha být anonymní může. Nevytáčejí, jen koukám, že to byla ztráta času se jim věnovat.


[ Odpovědět ]
Re: Přechod z Androidu na iPhone bude ještě jednodušší (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 12.06. 2015 - 11:37:53
 
Ano, to by mohla být pravda, ale každej to tak nebere, já se neschovávám za žádné neexistující jméno ani adresu.
A taky koukám, že pokud někdo " získal " nějaký náhled, není už ochoten ho podrobit revizi, to jest, popřemýšlet, případně si ověřit, jestli náhodou na tom, co mu někdo sděluje není něco pravdy, je si jistý tou svou. Iphone byl o desetiletí před ostatními, když s ním Steve Jobs přišel, dnes už to dávno neplatí, v něčem ho androidy i předčí a tím nemyslím jen OS jako takový, přesvědčovat někoho je zbytečné, pokud má na věc podobný náhled jako vy..
Máte zřejmě vždy pravdu, tudíž ignorujte anonymního Runda z Blovic, asi ani neexistuje....
Těšilo mne.


[ Odpovědět ]
Re: Přechod z Androidu na iPhone bude ještě jednodušší (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 12.06. 2015 - 19:48:28
 
Nedá mi to. Podívejte se někdy i jinam než na Kickstarter, třeba sem:

http://www.svetandroida.cz/ios-9-funkce-android-201506

A to není jediný příklad&

Rund, Blovice


[ Odpovědět ]
Re: Přechod z Androidu na iPhone bude ještě jednodušší (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 15.06. 2015 - 08:42:53
 
jste komik! :o)) na použitelnou 1 fičuru pro Android jich najdu 1000 pro iOS. Nedávno jsem si koupil APOGEE JAM a doma mám věci, o kterých se vám ani nezdá a dlouho ani zdát nebude :o)) Zikmund


[ Odpovědět ]
Re: Přechod z Androidu na iPhone bude ještě jednodušší (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 15.06. 2015 - 11:41:07
 
Jasně, vyhrál jste, oslavte to......
Jako každý obdivovatel Iphonu jste prostě in a kdo je víc....
Zařízení o kterém píšete je samozřejmě speciální a o jeho smyslu a využití pro běžnou potřebu je možné diskutovat, podobné věci pro android také existují, dají se pořídit, že o tom vy nevíte je dáno jistou " zaslepeností ".... žijte blaze a hledejte další fičurky, při tom obrovském množství ( a určitě budou další tisíce přibývat !! ) pro Iphony máte asi co dělat do konce života..... :) :) :)

Komik Rund, Blovice


[ Odpovědět ]
Re: Přechod z Androidu na iPhone bude ještě jednodušší (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 15.06. 2015 - 20:31:32
 
Zjevně máte mindrák a ještě se chlubíte svou neznalostí. A čím větší neznalost, tím větší "víra". Klidně si věřte, že na ten vás android seženete srovnatelné fičurky a že jistě někde existují. Třeba na Marsu nebo jiné galaxii a pokud ne, tak jednou určitě existovat budou a v Blovicích se budou vyrábět. Nezoufejte, věřte!


[ Odpovědět ]
Re: Přechod z Androidu na iPhone bude ještě jednodušší (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Úterý, 16.06. 2015 - 09:11:02
 
Supr, už se těším!! :)
Můj mindrák bude asi hodně podobný tomu Vašemu,
s rozdílem, že u Vás jde o Iphone ,
zjevně určený pouze pro " nadřazené " a " znalé ", k čemuž
se mně podobní, stejně neznalí nikdy nemohou ani přiblížit.....

Nezoufám, proč bych měl?
A nechlubím se ničím - jen se snažím porovnávat a tvrdím, že androidí telefony nejsou zdaleka tak špatné, jak naznačujete třeba Vy. Vy se o žádné porovnávání ani nesnažíte, protože přeci " víte ", že Iphone je prostě nej...
Už jsem to tady psal - když Steve Jobs přišel s Iphonem, tak to platilo, o řád všechny předstihl. To je ale dnes už historie, už to tak zdaleka není a málokdo z těch, kteří byli a jsou Iphony " okouzleni " to dokáže přijmout.....

Díky Rund, Blovice


[ Odpovědět ]
Re: Přechod z Androidu na iPhone bude ještě jednodušší (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 18.06. 2015 - 19:19:30
 
http://www.novinky.cz/internet-a-pc/bezpecnost/372716-iphony-a-ipady-maji-obrovskou-chybu-utocnici-mohou-snadno-krast-hesla.html


Že by Apple nebyl až tak skvělý? Kdo by to byl řekl....
To se mi snad zdá - nebo ne?
Ale možná si to ti výzkumníci vymysleli, jenom aby Apple očerniíli - to bude asi pravděpodobnější.

Rund, Blovice


[ Odpovědět ]
Re: Přechod z Androidu na iPhone bude ještě jednodušší (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Středa, 05.08. 2015 - 10:51:41
 
problém je, že když se to objeví na iphone, tak je to senzace, o které píše celý svět. Na adroidu jsou podobné bugy objevovány denně a je to bráno jako standardní vlastnost systému


[ Odpovědět ]

Cemented Carbide Wear Pads (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 20.03. 2023 - 10:03:41
The products offers unparalleled elegance appealing only the the most demanding Carbide Cutting Tools of clients, konrad carbide rod the ones that demand only the finest.All the original details, tnmc insert style and Carbide Grooving Inserts mechanisms have been exactly to in our product. But the most unbelievable thing carbide drilling inserts is their price - The bests from our site are manifold much cheaper.


[ Odpovědět ]


Sandvik Turning Inserts (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 06.11. 2023 - 04:54:23
For your next business SNMM Inserts need WNMG Inserts or special PVD Coating Inserts project, MPHT Square Inserts CCMT Turning Inserts Estool is TPMT Inserts CNC Carbide Inserts Lathe Carbide Inserts your to-go manufacturer in CNMG Inserts China. We offer the best-quality SNMG Carbide Inserts Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]

replica gucci coat (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Úterý, 19.12. 2023 - 04:22:22
Estool Positive Angle CNC inserts are made of superior carbide grades for longer life and a smoother finish. Replica LV Shoes Kids Install them into Replica Lace Up Shoes a matching holder. When a cutting Replica Hermes AAA Belts replica louis vuitton belts edge becomes dull, rotate the insert in the holder to Replica Dior Shoes use a sharp Replica Loewe Jackets edge. Larger nose Replica Franck Muller Watches angles and larger tip radii provide Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund