Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6625
Komentářů: 2031

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Tajemný Blackphone - bezpečný proti šmírování

Sponzorované odkazy:


Pokud chcete mít jistotu, že z vašeho mobilu neodchází bez vašeho vědomí žádné privátní nebo lokalizační informace, může být pro vás Blackphone zajímavou volbou. V podstatě je to mobil, který by měl znepokojovat všechny světové "kontrolory".

Mít 100%ní dohled nad občany je snem nejednoho policajta, politika, byrokrata, aktivisty nebo jiného ředitele zeměkoule. Současný vypjatý etatismus u nás, v EU, v USA i jinde ve světě se projevuje gigantickou snahou vše řídit, kontrolovat, sledovat a hlavně regulovat. Odposlechy telefonů, sledování na Internetu a další podobné praktiky jdou průřezově celým spektrem lidských činností, což pochopitelně vyvolává odpor lidí, kterým se tento vývoj nelíbí.

Po průšvihu americké NSA a dalších služeb (vzpomeňme si na megaprůšvih Androidu z roku 2011, který jsme popsali v článku Skandál s Carrier IQ pokračuje! Využívají ho i tajné služby? se zvyšuje poptávka po bezpečné komunikaci, která by nebyla monitorována a třeba i preventivně sledována. Jde o soukromí a svobodu jednotlivce. Někdo je na to citlivější, jinému to je šumafuk. Těm co to jedno není, může vyhovovat právě mobil typu Blackphone, který by měl odolávat jednodušším pokusům o sledování. Blackphone stojí 599 USD (bez dopravy) a i když nemá nijak ohromující hardwarové parametry, je to velmi specifický smartphone, který si své zákazníky jistě najde...

Redakce Pocketnow provedla minirecenzi, resp. prvotní prohlídku balení přístroje i samotného mobilu. Najdete ji zde...

Články na podobné téma:

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 08.08, 2014  Autor: Jan Novotný   Téma: Krátké zprávy
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Krátké zprávy

"Tajemný Blackphone - bezpečný proti šmírování" | Přihlásit/Registrovat | 3 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.


Cnc Steel Inserts (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 06.11. 2023 - 06:15:41
Our services come in PVD Coating Inserts great value and CCMT Turning Inserts reliable. We make sure Wholesale Carbide Inserts that our WNMG Inserts products http://beaded.insanejournal.com/ [beaded.insanejournal.com] provide Carbide Inserts satisfaction to TPMT Inserts all our Drilling Deep Hole Inserts customers. Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]

Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund