Palmserver.cz

Nejlepší programy pro WM za červenec 2010
Publikováno: Úterý, 31.08. 2010 - 07:00:00
Téma: Windows Mobile


Začíná se projevovat odliv programátorů směrem k novému operačnímu systému Windows Phone 7 nebo byl pokles počtu zajímavých aplikací způsoben hezkým počasím v červenci? Možná existuje ještě jedno vysvětlení.

Tím by mohla být rostoucí obliba Marketplace, kde se dá poměrně snadno vydělat nějaký ten dolar, takže řada těch, kteří dříve produkovali freeware, publikují svoje programy právě zde. Nejpravděpodobněji ovšem jde o mix všech tří aspektů. Naštěstí se i v červenci daly najít zajímavé lahůdky. Nejlepší programy za měsíc naleznete zde.

CENY REDAKCE - 2010 - FREEWARE:

I. místo
Opět jsme neodolali a první místo udělili aplikaci S2U2 v2.42, která prostě nemá konkurenci a je skvěle propracovaná. V nové verzi nabízí rozšíření o nové počasí, úpravu designu a další příjemnosti. Opravdu výborná aplikace a jako bonus umí česky!

II. místo
Velice sympatický překladač slov i celých vět Anuvadak získal druhé místo. Jednoduché ovládání, rychlost překladu i celková užitečnost mu dala dostatečný náskok.

III. místo
Třetí místo získal průvodce po cizích městech CityAdvisor v1.2.1.69, který i díky češtině získal převahu nad historií telefonních hovorů Historia v3.2.1 i šikovným programem pro vyhledávání textů známých písní - Get Lyrics v1.00.

CENY REDAKCE - 2010 - PLACENÉ:

I. místo
První místo asi také nebude velkým překvapením. Aplikace Resco Explorer v8.05! prostě nemá konkurenci! Obsahuje mnoho užitečných podprogramů a vyplatí se do něj investovat, protože momůže s širokým spektrem problémů...

II. místo
Druhým místem se může chlubit program Skb File Hider v3.0, který se stará o bezpečnost zneužitelných fotografií a jiných typů souborů. Má výborné ovládaní a zajímavě je řešen vzhled programu.

III. místo
Tady bylo rozhodování celkem jednoducé. Program wmTorrent v.3.2 je pravděpodobně asi jedinou možností, jak si poradit s torrenty mobilně a umí to moc dobře...Tento článek si můžete přečíst na webu Palmserver.cz
https://palmserver.cz

Tento článek najdete na adrese:
https://palmserver.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=6123