Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6549
Komentářů: 1884

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Bouřky pro Windows Phone v nové verzi

Sponzorované odkazy:


Vzhledem k současnému počasí jsme se rozhodli upozornit na novou verzi bezplatné aplikace Bouřky, která je určena pro Windows Phone 8 a 8.1.

Nová verze 1.11 vyšla nedávno a přináší průhlednou dlaždici, možnost zvýraznit nitkový kříž s polohou a různá drobná vylepšení vzhledu. Pro ty, co aplikaci neznají, jsme připravili krátkou recenzi. Aplikace nevyžaduje žádná nepatřičná práva a jelikož pochází od známé vývojářské firmy, jejíž produkty jsme často recenzovali, lze ji považovat za uživatelsky bezpečnou. Program používá data ČHMÚ(Českého hydrometeorologického ústavu), takže aplikace má své praktické využití...

Po prvním spuštění se okamžitě objeví srážková mapa s aktuální situací. Z dolní lišty se dostaneme k informaci o aplikaci a k nastavení, které je velmi podrobné a se všem potřebnými vysvětlivkami...

Totéž se týká i dalších voleb, kde najdeme vyčerpávající popis, ukazující na pečlivost při přípravě aplikace. Jsou zde i tipy a triky a další užitečné texty. Nová verze aplikace má průhlednou spouštěcí dlaždici, ale mnoho uživatelů dá možná přednost živé dlaždici s náhledem aktuálního stavu. Ta se aktivuje v nastavení a vypadá následovně...(viz poslední screenshot v této čtveřici obrázků...)

Srážky lze snadno přepnout na blesky. V nastavení aplikace si může uživatel zvolit startovací obrazovku aplikace, takže program se může otevřít volitelně i se zobrazením bouřkové aktivity...

Poslední funkcí na kterou se podíváme, je sledování konkrétních míst. Ze spodní lišty si uživatel zvolí "vyznačená místa", tlačítkem "+" otevře formulář, kde pouze napíše název a pomocí mapy, která je přístupná opět na dolní liště automaticky doplní souřadnice vybraného místa. Výsledek se pak objeví na mapách obou hlavních obrazovek (srážky a blesky).

Aplikaci můžete zdarma stahovat z Windows Phone Store. Užitečná a snadno ovladatelná aplikace, která se hodí snad každému. Doporučujeme vyzkoušet.

Články na podobné téma:

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 27.08, 2014  Autor: Josef Tkáč   Téma: Windows Phone
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Windows Phone

"Bouřky pro Windows Phone v nové verzi" | Přihlásit/Registrovat | 1 komentář | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Bouřky pro Windows Phone v nové verzi (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Sobota, 17.11. 2018 - 02:06:02
link 8
jual baja h beam [www.besibaja.id]
jual pipa boiler [www.besibaja.id]
jual plat abrex 400 [www.besibaja.id]
jual plat asme516 grade70 [www.besibaja.id]
jual plat astm a285 c [www.besibaja.id]
jual plat astm516 70 [www.besibaja.id]<

Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.38 sekund