Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6510
Komentářů: 1856

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Kobe distributorem Smart Home produktů firmy Proove

Sponzorované odkazy:


Kobe rozšiřuje nabídku o řadu bezdrátových produktů pro chytrou domácnost od švédské firmy Proove. Toto řešení umožní vzdálené ovládání spotřebičů, monitoring i automatizaci. Vše se skutečně snadnou instalací a za cenu dostupnou každému uživateli. Systém lze rozšiřovat dle požadavků zákazníka.

Smart Home produkty Proove jsou stavebnicovým řešením pro řízení a automatizaci, která přináší uživatelům jak vyšší komfort ovládání, tak i vyšší bezpečnost. Systém je navržen pro komfortní ovládání a jednoduchost instalace. Z telefonu, tabletu, nebo počítače tak lze snadno ovládat topení, osvětlení a další spotřebiče. Stejně je možno sledovat vnější, či vnitřní teplotu, nebo třeba teplotu bazénu, či lednice.

Produkty umožní i snadnou automatizaci založenou buď na časovém programování, nebo automatizaci na základě sledu událostí, ev. podmínek - otevření dveří zapne osvětlení a audio, vyšší teplota může sepnout čerpadlo solárního ohřevu bazénu atd.

Řídící jednotkou je modul Tellstick NET, který se připojí do sítě za router a tento modul komunikuje s dalšími bezdrátovými komponenty. Pracuje na frekvenci 433.92 MHz. Ideálním řešením je startovací set SmartHome Kit Large, který obsahuje modul Tellstick Net, dvě ovládané zásuvky, jednu ovládanou zásuvku se stmívačem, jednu venkovní ovládanou zásuvka a jeden sensor pro měření teploty a vlhkosti. Doporučená koncová cena tohoto setu je 3.480 Kč bez DPH. Další prvky lze dokoupit a tím snadno rozšířit funkčnost. K dispozici jsou magnetické dveřní kontakty, pohybová PIR čidla, teploměr do bazénu, ovladače do vypínačů a další. Sortiment se bude dále rozšiřovat.

Pro zvětšení si klikněte na obrázek

Systém lze odkudkoliv ovládat pomocí aplikace Telldus Live. Ta funguje uživatelsky jednoduše, nevyžaduje veřejnou IP adresu, ani není nutné nastavování routeru, jako je mapování portů apod. Aplikace umožní pojmenování spotřebičů a nabízí snadné ovládání přes web browser, nebo pomocí přímé aplikace pro iOS, Android, Blackberry i Windows Phone. Lze využít jak aplikace výrobce, tak i řady dalších designově odlišných aplikací třetích stran.

Kromě vzdáleného ovládání elektrických spotřebičů (topení, osvětlení, čerpadel) pomocí řízených zásuvek je možno spínání zásuvek časově programovat dle pevného času, nebo podle času východu/západu slunce. Bezdrátová čidla lze využít jak pro okamžité získání informace o pohybu, teplotě, či vlhkosti, tak i pro automatizaci. Je tedy možné nastavení reakcí na události podle dalších podmínek. Klesnutí teploty pod zvolenou hladinu tak může sepnout topení, čidlo pohybu aktivuje alarm, nebo zapne osvětlení. V řadě případů tak lze ušetřit za specializované řídící jednotky.

Více informací: www.kobe.cz/smarthome. Stránky výrobce: zde

Články na podobné téma:

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 10.04, 2015  Autor: Josef Tkáč   Téma: Vybíráme z KOBE
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Vybíráme z KOBE

"Kobe distributorem Smart Home produktů firmy Proove" | Přihlásit/Registrovat | 3 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Kobe distributorem Smart Home produktů firmy Proove (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 10.04. 2015 - 10:33:29
Překvapivě slušná cena. China?


[ Odpovědět ]
Re: Kobe distributorem Smart Home produktů firmy Proove (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 10.04. 2015 - 12:06:35
 
sweden :o) Taky mě to láká. jen nemůžu dohledatr na GP soft pro android


[ Odpovědět ]

Re: Kobe distributorem Smart Home produktů firmy Proove (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 10.04. 2015 - 14:19:10
vypada zajimave, diky za tip


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.34 sekund