Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6625
Komentářů: 2038

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Hodinky LG Watch Urbane jdou do světa

Sponzorované odkazy:


Chytré hodinky LG Watch Urbane patří do skupiny hodinek, které se mohou chlubit kruhovým displejem a svým vzhledem se velice blíží klasickým mechanickým nebo quartzovým hodinkám. Tím, že nepůsobí jako "digitálky" umožňují nošení i při formálnějším oblečení a celkově mají elegantnější design.

Naposledy jsme o hodinkách od LG psali v článku LG Watch Urbane LTE jsou dražší než Apple Watch. Ale LG Watch Urbane jsou na rozdíl od LTE modelu vybaveny operačním systémem Android Wear, což z nich činí pro řadu lidí atraktivnější volbu díky nesrovnatelně větší nabídce software.

Jedná se o globální model a zahájení prodejů LG oznámila v níže uvedené tiskové zprávě (viz zdroj). Ještě v tomto měsíci by se hodinky měli začít prodávat v těchto zemích: Austrálie, Kanada, Francie, Německo, Hong Kong, Indie, Irsko, Itálii, Japonsku, Koreji, Španělsku, Velké Británii a USA.

Další země přijdou na řadu později a reálně se tak dá očekávat, že do ČR dorazí nejpozději během června...

Zdroj zprávy je zde.

Články na podobné téma:

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 23.04, 2015  Autor: Jan Jurek   Téma: Krátké zprávy
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Krátké zprávy

"Hodinky LG Watch Urbane jdou do světa" | Přihlásit/Registrovat | 4 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

indexable drill bit (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Středa, 22.03. 2023 - 08:59:05
products have avantgarde design , which Carbide Grooving Inserts can make lathe inserts you look stylish and modern in any occasion.Numerous returned customers possess a passion to enjoy probably the most product good carbide cnc insert price inserts because of their super quality but round insert turning tool sekn insert lowest price.


[ Odpovědět ]


Carbide Inserts Suppliers (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 06.11. 2023 - 05:07:41
Professional Drilling Deep Hole Inserts SNMG Carbide Inserts know-how technicians, advanced manufacturing WNMG Inserts BTA Deep Hole Inserts technology, CNMG Inserts strict testing PVD Coating Inserts CCMT Turning Inserts APMT Milling Inserts standard Carbide Inserts to Deep Hole Inserts ensure performance of every Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]

Swiss ETA 2836 Watches (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 21.12. 2023 - 10:18:06
The replica replica products you Replica Asics Shoes can order replica gucci knitwear through this site meet the highest quality Replica Louis Vuitton Belt replica fendi sneakers demands - because when imitating a Replica Fendi Belt replica products you also have Replica Giuseppe Zanotti Shoes to Replica Dior Shoes imitate its quality, Replica Knitwear isn Repl

Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund