Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6625
Komentářů: 2031

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

LG Watch Urbane Luxe - prohlídka na IFA 2015

Sponzorované odkazy:


LG Watch Urbane Luxe jsou nové hodinky od LG, které na IFA 2015 firma představila se zlacením a kvalitním koženým řemínkem. Není pochyb o tom, že LG se povedlo vytvořit opravdu pěkné chytré hodinky, ale pojďte se podívat na detaily.

O tomto modelu jsme vás informovali již v červnu, a to konkrétně v článku LG Watch Urbane Luxe - ještě lepší varianta hodinek. Právě tento model asi nejvíce ze všech Android Wear hodinek bude dělat těžké sny tradičním výrobcům klasických hodinek a také asi bude nejvíce konkurovat Apple Watch. LG Watch Urbane Luxe nejsou žádné levné digitálky. S cenou 1.200 USD (cca 28.900 Kč!) konkurují značkovým quartzovým nebo mechanickým hodinkám, ale kromě ceny a tenké vrstvy 23karátového zlata nabízejí i moderní technologie. Tento digitální šperk ilustruje budoucí trend, ale současně vyvolává pochybnosti o hranici cen podobných zařízení. Konec konců samotný hardware odpovídá levnému mobilu, ale vše miniaturizováno a zabaleno do luxusnějšího těla tlačí cenu do nesmyslných výšin. Na druhou stranu, vše je otázkou nabídky a poptávky, správného marketingu a hlavně vyvolání touhy něco takového vlastnit. Kolegové z Pocketnow se podrobně podívali, jestli to skutečně stojí za to...

Zdroj zprávy je zde. Tady je slíbená videorecenze z IFA 2015...

Články na podobné téma:

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 03.09, 2015  Autor: Jan Novotný   Téma: Krátké zprávy
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Krátké zprávy

"LG Watch Urbane Luxe - prohlídka na IFA 2015" | Přihlásit/Registrovat | 5 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: LG Watch Urbane Luxe - prohlídka na IFA 2015 (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Středa, 29.04. 2020 - 14:46:02
Having email is a essential thing when you use internet, but to use email more effectively is not easy, gmail email login [gmailemail-login.email] has the tutorial and tips you need.


[ Odpovědět ]

Common Turning Inserts (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Sobota, 18.03. 2023 - 10:13:54
we proud to offer a magnificent portfolio of the finest and most unique best carbide inserts in gesac inserts the world. Our aim is to surpass your expectations both Carbide Drilling Inserts online and beyond the sale.Welcome to the website! We are Carbide Turning Inserts reliable provider dedicating carbide wear rods to offering our customers cnc insert price a wide range of top quality product.


[ Odpovědět ]


Cnc Grooving Tool (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 06.11. 2023 - 04:26:04
With SNMG Carbide Inserts over 10 years of experience WNMG Inserts and knowledge, SNMM Inserts TPMT Inserts we provide total Carbide Milling Inserts cutting tool solutions. CNMG Inserts Complying to international standards, we design and develop the best quality and cost-effective Drilling Deep Hole Inserts Tungsten Carbide Inserts cermet Wholesale

Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]

Replica Roger Shoes (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Úterý, 19.12. 2023 - 03:53:44
Our product Replica Prada Kids Shoes Replica New Balance Shoes will help you Replica Converse Kids Shoes improve Replica Cesare Paciotti Belt your productivity, Replica Hermes Belt lessen Replica Diesel Belt your Franck Muller Replica Watches budget in maintenance Jaeger LeCoultre Replica Watches and repair. In selling machining Replica Amiri Hoodies inserts, Esto

Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund