Palmserver.cz

Uživatelé jsou nespokojeni s aktualizacemi Androidu
Publikováno: Úterý, 18.02. 2014 - 17:00:00
Téma: Krátké zprávy


Internetová anketa zkoumá, jak jsou uživatelé Android OS spokojeni s aktualizacemi systému. Výsledek asi Google nepotěší a producenti asi mají jiné starosti.

Anketu připravil server PhoneArena.com. Dosud hlasovalo přes 2.000 účastníků, což už je docela slušný vzorek. Naprostou spokojenost s aktualizacemi vyjádřilo něco málo přes 24%. Ostatní jsou buď nespokojeni nebo to moc neřeší. Kritika se pravděpodobně nevyhne HTC, SONY a jistě i jiným, ale například Samsung se v poslední době docela snaží.

Pravdou ovšem je, že Android v této věci asi nikdy nedostihne Apple. Je totiž logické, že jeden výrobce může svůj vlastní systém udržovat aktuální na svých zařízeních mnohem lépe, než roztříštěný systém ve kterém desítky producentů si dělají věci po svém, mají jiné priority a více než stávající zákazníci je zajímají jen ti budoucí. S levnými modely asi až takový problém není, ale majitelé dražších přístrojů, resp. tzv. TOP modelů nelibě nesou, že za mobil zaplatili třeba i 15.000 Kč a za pár měsíců už pro ně není aktualizace na novější systém nebo že v lepším případě musí na aktualizaci čekat neúměrně dlouho.

Anketu najdete zde. V době psaní zprávy byla ještě živá, takže jestli to stihnete, můžete ovlivnit hlasování.

Články na podobné téma:Tento článek si můžete přečíst na webu Palmserver.cz
https://palmserver.cz

Tento článek najdete na adrese:
https://palmserver.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=13008