Palmserver.cz

Dovoz jídla z restaurací nejen pro Windows Phone
Publikováno: Pátek, 14.03. 2014 - 07:00:00
Téma: Windows Phone


Multiplatformní služba Damejidlo.cz přichází s aplikací pro Windows Phone, ale ke stažení jsou i varianty pro Android a iOS (iPhone a iPad). Vše je zdarma a jelikož se jedná o ryze praktickou věc, stojí za vyzkoušení.

Variantu pro Android jsme recenzovali v roce 2012. Nyní tedy aplikace je dostupná i pro Windows Phone (cca od 2. poloviny února 2014 a nová verze od 10.3.). Oficiální stránky služby jsou tady. Aplikace umožňuje objednat si jídlo z nabídky vybrané lokální restaurace a nechat si jej dovézt přímo domů, do kanceláře nebo jinam. Restaurací pěkně přibývá a cena za dopravu se většinou neúčtuje, ale jednotlivé restaurace si samy vymezí minimální limit, nad který je doprava zdarma. Ceny jídel by pak měly být stejné jako, kdybyste restauraci sami navštívili osobně.

Při prvním spuštění aplikace automaticky určí polohu a vylistuje restaurace v okolí. Po výběru restaurace se zobrazí nabídka jídel (jídelní lístek vybrané restaurace), a to včetně cen a možností doplňkového sortimentu...

Zajímavé je objednání, které kromě adresy a telefonu pro ověření nabízí i přesnou dobu doručení jídla! To je skvělá funkce, protože jídla si tak lze objednat v předstihu a není třeba čekat na dovoz. Samozřejmě je nutná registrace, bez které to logicky nejde.

Pokud je uživatel na cestách, pouze změní lokalitu, resp. zadá aktuální místo a tím se pochopitelně změní i nabídka restaurací a jejich sortimentu. Vyzkoušeli jsme různé lokality v ČR a funguje to velmi dobře.

Aplikaci můžete zdarma stahovat z Windows Phone Store, z Google Play nebo z iTunes. Sympatická a užitečná služba a pochválit můžete i mobilní aplikace, které jsou přívětivé, snadno pochopitelné a snadno ovladatelné. Doporučujeme vyzkoušet. Dobrou chuť!

Články na podobné téma:Tento článek si můžete přečíst na webu Palmserver.cz
https://palmserver.cz

Tento článek najdete na adrese:
https://palmserver.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=13140