Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6625
Komentářů: 2031

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

50% smartphone na americkém trhu je od Apple

Sponzorované odkazy:


Nedávný průzkum amerického trhu prokázal překvapivě silnou dominanci Apple, ale firmě se daří i jinde ve světě. Jaké to asi bude po připravovaném uvedení nového iPhone 6S nebo iPhone 7?

Zatímco největší konkurent Apple v oblasti prodeje mobilních telefonů Samsung má potíže a již řadu měsíců zaznamenává výrazný pokles, tak nakousnutému jablku se daří výborně. V článku Fantastická starost Apple o zákazníky jsme nastínili jen část důvodů proč tomu tak je. Ve skutečnosti je ovšem situace přece jen komplikovanější a zahrnuje i váhu jednotlivých chyb, které se dopouští hlavní hráči na trhu, a to samozřejmě i včetně Apple. Podle zprávy analytického giganta Canaccord Genuity by do konce roku 2015 mělo 500.000.000 lidí na planetě vlastnit iPhone! Neuvěřitelné číslo! Nejpozději v září (pravděpodobně 25. září, ale spekuluje se i o srpnu) by Apple mělo vydat nový model iPhone 6S a jeho větší variantu iPhone 6S Plus a předpokládá se prodej až 90ti milionů kusů těchto dvou nových modelů do konce roku 2015.

Zdroj zprávy je zde. Koncept iPhone 7 si můžete prohlédnout i na videu tady.

Články na podobné téma:

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 09.07, 2015  Autor: Jan Jurek   Téma: Krátké zprávy
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Krátké zprávy

"50% smartphone na americkém trhu je od Apple" | Přihlásit/Registrovat | 4 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Shoulder Milling Inserts (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Sobota, 18.03. 2023 - 10:28:22
The products is as cast iron inserts beautiful and striking as it is cdbp carbide inserts mechanically distinguished. You will grooving inserts manufacturers find what is good value for money.Not to Carbide Threading Inserts mention, new Identify cheap product defined by the last appearance of sophistication appear cemented carbide inserts as icons in your collection.


[ Odpovědět ]


Apmt Insert (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 06.11. 2023 - 04:44:29
Through our TPMT Inserts convenient online shop PVD Coating Inserts you Lathe Inserts can order products. And when we say "best", then we mean VBMT Insert a carbide CCMT Turning Inserts inserts SNMM Inserts that is just as good as the BTA Deep Hole Inserts original!We are one of the Drilling Deep Hole Inserts biggest carbide CNMG Inserts MPHT Square Inse

Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]

Replica Roger Dubuis Swiss Watches (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Úterý, 19.12. 2023 - 04:12:18
With Replica Miu Miu Handbags over 10 years Replica Converse Kids Shoes of experience and knowledge, we replica gucci coat provide total Replica Hermes Shoes cutting tool solutions. Complying to international standards, Replica Louis Vuitton Belt we design and develop the best quality and replica louis vuitton womens bag cost-effective cermet inserts solutions for our replica balenciaga knitwear customers. Estool
Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund