Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6625
Komentářů: 2031

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Kaspersky: Nejbezpečnější je Windows Phone

Sponzorované odkazy:


CEO společnosti Kaspersky - Eugene Kaspersky, řekl během konference, která se konala v Austrálii, že Windows Phone je bezpečnější než platformy iOS a Android.

Pro uživatele prý iOS může být velmi nebezpečný, protože nemá žádné antivirové programy, které by mu v případě nákazy malware pomohly. Apple si svůj systém hlídá, nepovoluje jeho hloubkový výzkum a vývoj antivirových aplikací (což firmy typu Kaspersky přirozeně štve). Kaspersky ovšem na druhou stranu přiznává, že právě tento postoj Apple současně znemožňuje šmejdům produkci malware a už vůbec ne v tak masovém měřítku, jako tomu je na otevřeném Androidu, kam směřuje 97% mobilního malware.

Nicméně, všichni producenti škodlivých kódu pro mobily jsou údajně posedlí myšlenkou iOS nabourat, což se jednou už povedlo a my jsme o tom psali v listopadovém článku. Konečně první malware pro iPhone. Tehdy ovšem šlo o virus, který se na iPhone dostal přes místní čínský pololegální Appstore. Pro tvůrce malware je iPhone ideálním cílem, kdyby se jim totiž podařilo najít a využít nějakou slabinu, mohli by se dostat do milionů ničím nechráněných iPhone.

Eugene Kaspersky potvrdil, že "Windows Phone je dosud velmi čisté" a aktuálně představuje nejbezpečnější mobilní platformu. Současně dodal svůj vlastní tip na 100% ochranu jakéhokoli smartphone - odpojení od Internetu. Sám prý nemá smartphone, ale používá starý mobil Sony Ericsson.

Zdroj zprávy je zde.

Články na podobné téma:

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 11.06, 2015  Autor: Josef Tkáč   Téma: Krátké zprávy
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Krátké zprávy

"Kaspersky: Nejbezpečnější je Windows Phone" | Přihlásit/Registrovat | 6 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Kaspersky: Nejbezpečnější je Windows Phone (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 11.06. 2015 - 15:14:36
bezkonkurencne nejbezpecnejsim systemem je PalmOS prip. WindowsMobile 5, duvodem je velice nizky pocet uzivatelu a tim padem nezajimavost pro tvurce skodlivych kodu, tak nejak tomu bude i u WindowsPhone:-)


[ Odpovědět ]
Re: Kaspersky: Nejbezpečnější je Windows Phone (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 11.06. 2015 - 17:38:36
 
Ve značné části EU, jako i v ČR je více uživatelů Windows Phone než iPhone. Takových zemí je 27-29.


[ Odpovědět ]

Carbide Drilling Inserts (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 20.03. 2023 - 10:02:33
You can pramet insert be wearing an artsy looking products for a small fraction of the original wnmg insert price price. Order one through this site, and you can rest assured that the fak carbide inserts you will be getting is of remarkable quality - just like the real thing.If you are tired of seeking for Carbide Grooving Inserts a common turning inserts reliable designer best, we believe you will be satisfied with our product tcmt insert best carbide inserts.


[ Odpovědět ]


Carbide Drilling Inserts (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 06.11. 2023 - 04:53:15
You might be satisfied with BTA Deep Hole Inserts buying CNMG Inserts best carbide inserts turning Insert from CCMT Turning Inserts our MPHT Square Inserts website. SNMG Carbide Inserts We are dedicated to Drilling Deep Hole Inserts supplying the very best and newest best carbide TPMT Inserts inserts at a reasonable cost.The first-rate carbide inserts Store make APMT Milling Inserts Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]

Vacheron Constantin Replica Watches (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Úterý, 19.12. 2023 - 04:21:14
Estool wins a good reputation in Replica Dolce & Gabbana Shoes the market for providing the highest-quality cutting Replica Ed Hardy Shoes tools. Replica Hublot Watches When used for Replica Ferragamo shoes threading, milling, turning, Replica Jimmy Choo Shoes boring, Replica Fendi Sweater or facing, our lathe replica louis vuitton sandals inserts leave Replica Fear Of God Jackets better Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund