Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6625
Komentářů: 2031

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

600 milionů Samsungů ohroženo chybou SwiftKey!

Sponzorované odkazy:


Přes 600.000.000 prodaných mobilů s logem Samsung může mít bezpečnostní problém díky chybě v upravené softwarové klávesnici SwiftKey! Nechte si otestovat svůj Samsung!

Nutno dodat, že se původní aplikace SwiftKey, která je dostupná na Google Play je naprosto v pořádku a bezpečná. Problém je "pouze" s variantami, které si Samsung upravil pro svoje smartphone a jsou předinstalovanou součástí firmware. Chyba umožňuje útočníkovi instalaci škodlivého kódu bez vědomí uživatele, přístup k fotografiím, k GPS souřadnicím a dalším věcem. Naštěstí je nebezpečí omezeno pouze na nezabezpečené sítě Wi-Fi. Samsung si je chyby vědom a připravuje záplaty. Chyba údajně vzniká v rámci jazykových sad klávesnic. V ohrožení jsou telefony Samsung Galaxy S6, S5, S4, S4 mini a další.

Firma NOWSECURE, která problém našla operativně připravila TEST, na kterém si můžete sami ověřit, jestli je i váš přístroj ohrožen...

Zdroj zprávy je zde.

Články na podobné téma:

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 17.06, 2015  Autor: Josef Tkáč   Téma: Krátké zprávy
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 5
Účastníků: 1

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Krátké zprávy

"600 milionů Samsungů ohroženo chybou SwiftKey!" | Přihlásit/Registrovat | 5 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: 600 milionů Samsungů ohroženo chybou SwiftKey! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Středa, 17.06. 2015 - 07:08:32
v podstatě stačí se vyhnout nezabezpečeným hotspotům a vše je v cajku


[ Odpovědět ]

indexable carbide inserts (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 20.03. 2023 - 10:00:55
You Carbide Grooving Inserts might be satisfied with buying best carbide inserts from our website. We cnc cutting insert are dedicated mgmn insert to supplying the very best and newest best carbide inserts at a reasonable cost.The first-rate carbide inserts Store make negative rake insert sure that carbide insert quotation you are in relation to modern trends and the latest creations in the up-grade class.


[ Odpovědět ]


Groove Cutter (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 06.11. 2023 - 04:51:36
Our carbide Cutting Carbide Inserts inserts CNC Carbide Inserts allow fast machining, dimensional PVD Coating Inserts stability, CCMT Turning Inserts and better surface finish on Drilling Deep Hole Inserts metal parts. Estool inserts APMT Milling Inserts also have low-temperature TPMT Inserts resistance, good thermal SNMM Inserts and electrical conductivity, and many other MPHT Square Inserts excellent properties. Estool is

Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]

Replica Hublot Watches (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Úterý, 19.12. 2023 - 04:19:33
For so many years, Estool has been Replica Omega Watches the Konstantin Chaykin Replica Watches most Replica Polo trusted manufacturer and distributor Replica Boots of machining inserts. Whatever you Replica Dirk Bikkembergs Belt need, we are to provide all the innovative solutions you Replica Hugo Boss Jeans need. Estool can produce Replica Jordan Shoes various products with your chosen Replica Christian Louboutin Shoes designs and speci

Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.17 sekund