Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6625
Komentářů: 2031

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Další nebezpečný malware pro Android

Sponzorované odkazy:


Podařilo se zachytit nový typ malware, který se do mobilu dostane přes softwarové emulátory konzole Nintendo. Vypadá to na velmi zákeřnou potvoru, které není jednoduché se zbavit a je schopna napáchat velké škody!

Bezpečnostní experti z Palo Alto Networks objevili malware, který označili jako "Gunpowder" (střelný prach). Ten se do mobilu dostane přes infikované emulátory Nintenda, rozesílá SMS a emaily, kterými se údajně může i sám dále šířit na kontakty uložené v mobilu(!), zobrazuje podvodné nabídky a snaží se přimět uživatele k zaplacení. Snaží se zneužít PayPal nebo jiné on-line platební služby a dovoluje prohledávat mobil a kopírovat, resp. stahovat z něj soubory. SMS posílá na pozadí a dokonce i při na první pohled vypnutém emulátoru, takže je těžké malware odhalit a problém s nalezením měly i běžné mobilní antiviry.

Zdroj zprávy je zde. Najdete tam odborný popis činnosti malware Gunpowder. Doporučuje se vyhýbat open source emulátorům a principiálně všem podezřelým aplikacím, které neprošly kontrolou Google Play nebo nepocházejí z ověřených zdrojů.

Články na podobné téma:

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 10.07, 2015  Autor: Jan Jurek   Téma: Krátké zprávy
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Krátké zprávy

"Další nebezpečný malware pro Android" | Přihlásit/Registrovat | 4 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

indexable carbide inserts (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Sobota, 18.03. 2023 - 10:27:56
Through our convenient online shop you can order products. And when we say "best", then we carbide wear rods mean a carbide inserts that is just used carbide inserts as good Shoulder Milling Inserts as the original!We are one of the biggest carbide inserts Probus Soafuia manufacturers and offerors in China. Carbide Threading Inserts A lot of styles with superior quality at an affordable price are in seco turning inserts hot sale here.


[ Odpovědět ]


Carbide Grooving Insert (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 06.11. 2023 - 04:44:03
Being SNMG Insert a provider of total solutions, you can PVD Coating Inserts surely CCMT Turning Inserts benefit and enjoy WNMG Inserts the SNMG Carbide Inserts APMT Milling Inserts best possible production conditions. We CNMG Inserts integrated TPMT Inserts into Drilling Deep Hole Inserts research and development, production, BTA Deep Ho

Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]

Replica Dolce & Gabbana Belt (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Úterý, 19.12. 2023 - 04:11:52
Estool carbide inserts contain properties Replica Dior Shoes that will Vacheron Constantin Replica Watches be suitable Replica Gucci Belt for a wide variety Replica Bally Belt of standard applications. Replica Balenciaga Shirts If you Replica Versace AAA Belts are a reliable supplier in Replica Dirk Bikkembergs Belt China for inserts, then replica louis vuitton wallets Estool Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.16 sekund