Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6625
Komentářů: 2031

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Naše videa

Aktuální články

Zatím není nejčtenější článek.

Textová verze

Textovou verzi pro AvantGo a mobilní přístroje naleznete ZDE .

Obsah našich článků můžete také získat i pomocí RSS kanálů: rss-091.xml, rss-092.xml, rss-20.xml nebo atom.xml.

Přidat.eu RSSPřidat RSS

PR články

Našli jste na internetu či v bazaru ojetý vůz, který splňuje všechny vaše požadavky? Dokonce už máte nakročeno k podpisu kupní smlouvy? Ještě než tak tak učiníte, zvažte možnost prověření původu vybraného vozidla. Jinak by se taky klidně mohlo stát, že si odvezete auto se stočeným tachometrem, nebo dokonce kradený automobil. Prověřte automobil pomocí VIN kódu a vyhněte se nepříjemnostem!


  Komentáře (8) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkac - 30.01, 2023  
Facebook je fenoménem dnešní doby a jen málokdo na něm dosud nemá založený účet. Nejznámější sociální síť je hojně používaná ve všech koutech světa a mezi její aktivní uživatele již dávno nepatří pouze mladí. Své facebookové profily má drtivá většina lidí středního věku i celá řada seniorů.
  Komentáře (4) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Petra Havlikova - 09.03, 2020  

Pokud máte ve své společnosti několik automobilů, ať už osobních, nebo nákladních, měli byste nad nimi získat dohled. Slouží k tomu právě GPS sledovací systém, jenž vám umožní sledovat spotřebu paliva, pohyb vozidla v reálném čase, ale také vám vygeneruje knihu jízd, příjezdy či odjezdy jednotlivých automobilů a podobně. V následujících řádcích vám prozradíme, jak sledování funguje a proč se vyplatí do něj investovat.


  Komentáře (3) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 27.01, 2020  

Plánujete na zahradu pergolu? Vyzkoušejte aplikaci s rozšířenou realitou od společnosti Sun System. Díky ní dokážete najít perfektní místo pro moderní přístřešek z hliníku.


  Komentáře (10) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 18.12, 2019  

Erotické hračky pro ženy jsou dnes už vychytané po všech stránkách. Luxusní vyhřívaný vibrátor s designovým vzhledem je dnes už takové „obyčejné“ zboží, nad kterým se pozastaví málokdo. Erotické hračky pro muže však ještě do nedávna poměrně pokulhávaly. To se však pomalu mění. Jedním z hlavních nositelů této změny je mužský masturbátor Autoblow AI, který je jednou z prvních vlaštovek v propojování erotiky, umělé inteligence a strojového učení…


  Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 03.12, 2019  

Možná i vy patříte mezi lidi, kteří se stále neobejdou bez tiskárny. Ve většině firem se pořád tisknou dokumenty ve velkém, doma si zase spousta lidí ráda tiskne fotky z dovolené. Proto se dnes podíváme na to, jak je to vlastně s mobilním tiskem – jaké jsou možnosti propojení mobilního zařízení s tiskárnou a jak to funguje v praxi.


  Komentáře (3) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 25.04, 2019  

Webové stránky dnes dokáže vytvořit kdejaký student střední školy. HTML a CSS se člověk naučí rychle a základní web s nimi dohromady dá. Rozhodně však nemůžeme mluvit o webu použitelném a odpovídajícím trendům dnešní doby. Pokud nechcete amatérské stránky, zaplaťte si raději odborníky.


  Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 19.03, 2019  

Sháníte výkonný smartphone, ale nechcete za jeho pořízení utratit půlku výplaty? V dnešní době existují už i levné telefony, které svou výbavou hravě konkurují daleko dražším modelům. Pokud vyloženě nelpíte na vyhlášené značce a netoužíte po nejnovějším iPhonu, věřte, že pěkně našlapaný smartphone vyberete bez problému už za cenu kolem 5 000 Kč.


  Komentáře (3) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 02.03, 2019  

Vytvoření webových stránek vůbec není tak složité, jak se to na první pohled může zdát. Níže se dozvíte, jak se pustit do jejich tvorby snadno a levně.


  Komentáře (5) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 24.02, 2019  
Mnoho uživatelů se při výběru nového telefonu s Androidem orientuje podle hlavního ukazatele výkonu, a tím je velikost RAM. Další v pořadí je kapacita interní paměti, počet jader procesoru, možnost přidat SD kartu a ve velké míře i kapacita baterie. Pak je tu ještě grafická karta, o kterou se mnozí také zajímají.
  Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 10.01, 2019  

Moderní technologie zaznamenaly za posledních několik let obrovský skok kupředu. Na počítačích pracujeme, objednáváme si nákup rovnou ke dveřím, hrajeme hry, konverzujeme a domlouvám si rande. Bez internetu se neobejdou úřady, banky, ani obchody. Mnozí z nás tráví v digitálním světě obrovské množství času, které mnohdy převyšuje pobyt v tom reálném. Virtuální svět nám ovšem nepřináší pouze zisk a zábavu, ale také nemalé obtíže a hrozby. Řeč je o virech, červech, trojských koních a jiné digitální havěti.


  Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 04.12, 2018  

Zajímáte se o moderní technologie? Učarovaly vám dotykové displeje? Připadá vám tablet "cool" zařízení? Milujete jeho akčnost, uživatelskou rychlost a jednoduché ovládání? Pak zvažte všechny možnosti a pořiďte si tablet. Zamilujete se na první dotyk!


  Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 04.12, 2018  

Většina lidí by odpověděla, že podle rychlosti připojení a ceny. Nemalou důležitost však hraje také přístup poskytovatele. Každý o sobě tvrdí, jak stabilní a rychlý internet poskytuje, ohání se slovy jako poctivý a ochotný. Jenže která firma to doopravdy dodržuje? Jak rozeznat lži?


  Komentáře (4) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 21.11, 2018  

Koupě nového mobilu není jen o tom pořídit si fungující stroj ke komunikaci. Je to svým způsobem i způsob životního stylu. K telefonu ale určitě využijete i další věci, jež si sice kupovat nemusíte, ale mít je znamená o něco jednodušší život. A není těžké si vybrat. Ke každé značce najdete nabídku příslušných doplňků s popisem funkčnosti. Chcete mít přehled, kolik kilometrů denně ujdete a jak jste na tom? Potřebujete mít vždy nabitý telefon? Chcete vytvářet kvalitní fotografie a videa? I k tomu vám stačí dobrý telefon.


  Komentáře (12) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 11.07, 2018  

Za posledních několik let se čínská společnost OnePlus vyšplhala mezi přední výrobce smartphonů. O prvním zařízení, které uvedená značka představila, se mluvilo jako o zabijáku vlajkových lodí, protože nabízelo výbavu jako absolutní špičky na trhu, ovšem za mnohem přijatelnější cenu. Stejného konceptu se OnePlus drží také nyní, přičemž před nedávnem představil model OnePlus 6.


  Komentáře (9) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 29.06, 2018  

SEO je nesporně jedním z klíčových aspektů úspěšného podnikání nejen v online světě, ale i pokud skrze webové stránky prezentujete svou lokální firmu či službu.


  Komentáře (18) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 03.05, 2018  

Digitální televize se řadí mezi průkopníky multimediálního požitku, a tak není divu, že už nechybí v lecjaké domácnosti. Ještě ji nemáte, ba dokonce jste o jejích výhodách ještě ani neslyšeli? Přinášíme vám 5 důvodů, kvůli kterým si O2 TV zamilujete i vy.


  Komentáře (5) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 20.02, 2018  

Carolina není žádná hezká slečna, nýbrž chytrá mobilní aplikace, která je k ruce každému řidiči či řidičce. Pomůže s autem v mnoha ohledech, především ale dokáže zjistit aktuální cenu vašeho auta na trhu a její vývoj v dalších 3 letech. A to se může hodit, nejen když se chystáte prodat svůj anebo koupit nový automobil. S Carolinou si můžete ocenit jakékoli auto, nejen to své. V rámci oceňování auta prohledá tisíce inzerátů a vyhledá pro kupujícího či prodávajícího inzeráty srovnatelných aut, jako je oceňované a zobrazí vám je online.


  Komentáře (23) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 08.02, 2018  

V Google Play se objevila nová česká aplikace Matematikus 9, která slouží zejména k přípravě žáků devátých tříd na přijímací zkoušky z matematiky. Určena je však i všem těm, kteří by rádi vylepšili nebo prověřili své matematické schopnosti.


  Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 31.01, 2018  
Jednou ze zásad úspěšného podnikání je mít přehled. Přehled o svých klientech, o svých poptávkách i o svých projektech. Tento dokonalý přehled vám zajistí CRM systém společnosti eWay. CRM systém toho však umí mnohem více. Díky tomu patří mezi nejlepší CRM na světě.
  Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Evzenie Janovska - 22.12, 2017  

Notebook dnes každému z nás zajišťuje vlastně pojízdnou kancelář. Potřebujete komunikovat s ostatními pomocí mailu, skypu. Hledat na internetu informace. Zpracovávat a třídit v grafických programech fotografie. Komunikovat na sociálních sítích. Počítač používáte denně a přitom se bohužel může stát nějaká nečekaná nehoda.


  Komentáře (13) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 16.11, 2017  

Vlastnit notebook je již dnes pro většinu z nás jakousi samozřejmostí. S železnou pravidelností si také kupujeme nové stroje. Interval nákupu se většinou snižuje, jelikož se na trhu nachází velké množství modelů nižší třídy, jež toho moc nevydrží. Spousta lidí si totiž jde koupit nový přenosný počítač do obchodu a nevadí jim, že by za stejnou cenu mohli mít repasovaný, jenž bude mít zcela odlišné mnohonásobně lepší parametry. Máte strach z nákupu repasovaného přístroje? Není třeba, nabízí totiž hned několik nesporných výhod.


  Komentáře (25) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 04.11, 2017  

S akciemi, cizími měnami nebo binárními opcemi dnes může obchodovat každý, kdo má pár stovek navíc a nějaké to chytré zařízení. Už dávno není potřeba ani počítač, vydělávat se dá třeba z mobilního telefonu.


  Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 08.02, 2017  
Chytré mobily mají fantastické možnosti jak být pro svoje majitele užitečnými, ale také platí pořekadlo o tom, že všeho moc škodí. A jakou roli v tom hrají tapety pro zamykací obrazovku?
  Komentáře (107) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 16.12, 2016  
Už od začátku výroby mobilních telefonů je snahou je také řádně chránit proti poškození. Teprve s jejich zvětšujícími se rozměry, především s rostoucí úhlopříčkou displejů, se začalo na trhu výrazněji uplatňovat ochranné příslušenství. Většina z nás si ještě určitě dobře pamatuje dobu, kdy obaly splňovaly pouze ochrannou funkci. Mohlo se jednat často i o nevkusně vypadající kožené vaky, které byly opatřeny masivním klipsem. Z tohoto důvodu nebylo neobvyklé zněkolikanásobení objemu zařízení. Dnes jsou již nezbytnou součástí i kryty, případně pouzdra na mobil, která mají kromě ochrany i sekundární funkci, například uchovávání průkazů a platebních karet, aby byly vždy při ruce.
  Komentáře (73) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Vaclav Valenta - 11.10, 2016  
569 článků (23 stránek, 25 článků na stránku)
[ 1 | 2 | 3 ]
Přejít na:
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.25 sekund