Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6628
Komentářů: 2039

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Naše videa

Aktuální články

Zatím není nejčtenější článek.

Textová verze

Textovou verzi pro AvantGo a mobilní přístroje naleznete ZDE .

Obsah našich článků můžete také získat i pomocí RSS kanálů: rss-091.xml, rss-092.xml, rss-20.xml nebo atom.xml.

Přidat.eu RSSPřidat RSS

PR články

casino online

Bojíte se hrát hazardní hry o skutečné peníze? Pak i pro vás existuje několik možných řešení. Společně s expertem ze serveru SvetovaKasinaOnline se na ně podíváme. Ale nejdřív něco málo o tom, jak se sází v České republice. Český trh s online hazardem je obrovský a každý měsíc se na něm protočí miliardy korun. Pohybují se na něm desítky provozovatelů s licencí v ČR, a díky obrovské konkurenci mají hráči k dispozici opravdu skvělou nabídku bonusů a VIP programů.


  Komentáře (377) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Petra Havlikova - 09.02, 2022  
Před časem jsme recenzovali zajímavý produkt - čtečku elektronických knih Crono C06 e-book. Zapůjčila nám ji tehdy společnost ExaSoft, která pro vás nyní na své facebookové stránce připravila zajímavou soutěž. Pojďte si tento e-book vyhrát!
  Komentáře (4) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 26.06, 2012  
Významného tuzemského prodejce výpočetní techniky a dalších produktů Alza.cz asi není třeba představovat. Jeho rádobyvtipný zelený skřet se svým vřeštivým hlasem často vstupuje nezvaně do našich příbytků v televizních reklamách. Krátce jsme se podívali na stránky eShopu, optimalizované pro displeje mobilních telefonů, ať už se jedná o iPhone, Android, Windows Phone nebo jinou platformu.
  Komentáře (7) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 25.05, 2012  
Jako každý rok i letos bude během svátečních dnů a mezi nimi upraven provoz Palmserveru. Je pochopitelné, že naši čtenáři se věnují rodinám a přátelům a aktuální informace o světě inteligentních mobilit nejsou tak žádané. Také my si potřebujeme trochu odpočinout a věnovat se našim nejbližším. Z toho důvodu si dopřejeme luxus, na který se všichni členové redakce těší celý rok.
  Komentáře (4) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 23.12, 2010  
Na rozdíl od loňské premiéry INVEX Fóra bylo letošní provedení mnohem skromnější, ale našla se zde celá řada zajímavých témat, které mohou být důležitá pro naše strojírenské podniky a firmy. Připravili jsme proto krátký a spíše orientační záznam ze dvou oborových konferencí, kterých jsme se zúčastnili.
  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 1
Autor : Josef Tkáč - 16.09, 2010  
K dispozici je několik bohatých sad obrázků, které mohou být použity jako tapety pro displeje s rozlišením 480 x 800 pixelů. Vše je zdarma a je jen otázkou vašeho vkusu, jestli si vyberete nějakou slečnu nebo jiné téma.
  Komentáře (31) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 12.08, 2010  
Tohle prostě musíte vidět! Doslova úchvatná ukázka 3D technologie prohlížení okolí vybrané lokality novou službou Microsoft Street Slide rozhodně stojí za shlédnutí. Jestli tohle bude fungovat i na Windows Phone 7, bude to hodně velké lákadlo!
  Komentáře (3) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Jan Novotný - 02.08, 2010  
Aplikace Mp4forHD 2.9f je určena pro PC a poslouží nejen majiotelům přístrojů s Windows Mobile, ale také těm, kteří mají iPhone, iPAD nebo jiný přístroj s WVGA rozlišením a potřebují jednosuše a rychle konvertovat svoje videa a samozřejmě nechtějí platit za program, který to umí.
  Komentáře (2) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 3
Autor : Josef Tkáč - 30.07, 2010  
Tak tohle se vám možná bude líbit! Známý videoportál YouTube má totiž novou podobu, resp. novou verzi určenou čistě pro komunikátory s dotykovým displejem! Vypadá to velice použitelně a nemusí se nic instalovat!
  Komentáře (4) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Jan Novotný - 09.07, 2010  
Původně jsme tento článek chtěli vydat jako krátkou zprávu, ale vzhledem k jeho důležitosti, jsme se rozhodli je zařadit do hlavního sloupce. Kdyby se informace, které obsahuje, objevily počátkem dubna, považovali byste to zřejmě za aprílový žertík!
  Komentáře (3) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Jan Novotný - 07.07, 2010  
Je to skutečně tak a zpráva byla ověřena z několika seriozních zahraničních zdrojů. Společnost Hewlet Packard investovala 1,2 miliardy USD a koupila společnost Palm, která se již delší dobu potýkala s vážnými existenčními problémy.
  Komentáře (3) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 2.33
Autor : Josef Tkáč - 29.04, 2010  
Jeden náš šikovný čtenář, který si nepřeje být jmenován, byl tak laskav a podělil se s námi o svůj nápad na luxusně vypadají stylus, který se velmi pohodlně drží a dovoluje i citlivější práci s dotykovým displejem. Ideální pro delší práci, kdy se běžný stylus již špatně drží!
  Komentáře (14) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 11.03, 2010  
Nový komunikátor Garmin-Asus M10 se teprve připravuje na svoji premiéru na MWC 2010, ale na Internetu již jsou jeho oficiální stránky! Podívejte se na první obrázek i základní parametry.
  Komentáře (2) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 25.01, 2010  
Pamatujete si na laserové klávesnice pro PDA a chytré mobily, které promítaly klávesničku na desku psacího stolu nebo jiný podobný podklad? Na stejném principu může pracovat alternativní dotykový displej! Podívejte se s námi na demonstrační video!
  Komentáře (3) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 07.01, 2010  
Vánoční svátky jsou pro mnoho našich čtenářů i pro nás samotné jedním z nejvýznamnějších období roku, takže jako každoročně upravujeme chod Palmserveru v tomto svátečním období, kdy většina lidí se věnuje rodinám a přátelům.
  Komentáře (7) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 23.12, 2009  
Myšlenka provozovat různé operační systémy alternativně na jenom zařízení určitě není nová, ale podle všeho bude již od roku 2012 možno docela snadno přepínat minimálně mezi těmito třemi operačními systémy.
  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Jan Novotný - 09.12, 2009  
Freewarová aplikace PhoneImage 1.0 je určena pro desktopová Windows, ale pomocí ní si můžete upravovat fotografie na rozměr vyhovující displeji vašeho mobilu, kapesního počítače nebo komunikátoru, a to zcela bez ohledu na platformu!
  Komentáře (5) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 07.12, 2009  
Na Internetu se objevily první obrázky a videa nového komunikátoru, který má přídavný "baťůžek" s pico projektorem v zadní části. Přístroj je určen i pro západní trhy a první operátor byl již vybrán. Na trhu by se měl přístroj objevit v příštím týdnu! Zveme vás na krátkou prohlídku.
  Komentáře (2) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Jan Novotný - 01.12, 2009  
Nová forma Digitexu a Interkamery přitáhla mnoho zájemců, což patrně lze přičíst předchozímu úspěšnému INVEXu, ale asi hlavně spojení se "sportovním" veletrhem SportLife. Samotný Digitex byl sice na menší ploše než v předchozích letech, ale působil kompaktněji a rozhodně měl co nabídnout...
  Komentáře (4) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 06.11, 2009  
Jestli se v následujících dnech nechystáte na brněnské výstaviště BVV, tak možná děláte chybu. Bude tam k vidění spousta zajímavostí a novinek, které stojí za to si prohlédnout na vlastní oči nebo při troše štěstí i osahat.
  Komentáře (8) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 04.11, 2009  
Dnes vám nabídneme menší osvěžení běžných temat sadou vychytávek našim čtenářům již známého KlokanSoftu. Jedná se o jednoduché věci, které zvládne asi každý. Jde o dobrý nápad a samozřejmě i úspěšnou realizaci. Zveme vás na malou přehlídku sympatických drobností.
  Komentáře (11) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 14.10, 2009  
Mnoho lidí bylo zvědavo, jak se INVEX Forum podaří a jestli jeho letošní ročník bude znamenat konec kdysi proslavené akce nebo jestli se transformace na novou platformu povede a vznikne něco, co sice není určeno pro běžného spotřebietele, ale má to smysl. Pesimisty a škarohlídy asi naší reportáží nepotěšíme!
  Komentáře (2) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 07.10, 2009  
Jedním z lákadel letošního INVEX Fora byla bezesporu multimediální "bedýnka" Microsoft Surface s multidotykovým displejem. Zveme vás na prohlídku několika našich videí a obrázků.
  Komentáře (2) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 06.10, 2009  
Dnes a zítra se budou setkávat odborníci na informační technologie na brněnském výstavišti BVV a.s.. Nová komunikační platforma by jim měla zajistit nové možnosti výměny informací a vhodné prostředí pro obchodní jednání.
  Komentáře (2) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 05.10, 2009  
Stačí si stáhnout PDF soubor se speciální vystřihovánkou a za pár minut můžete mít ve své kanceláři nebo na domácím stoje elegantně vyhlížející kolébku. Ti marnivější, ji mohou zhotovit z barevného papíru nebo umělohmotné podložky či si ji jinak vylepšit.
  Komentáře (17) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 18.09, 2009  
119 článků (5 stránek, 25 článků na stránku)
[ 1 | 2 | 3 ]
Přejít na:
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.27 sekund