Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6628
Komentářů: 2039

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Naše videa

Aktuální články

Zatím není nejčtenější článek.

Textová verze

Textovou verzi pro AvantGo a mobilní přístroje naleznete ZDE .

Obsah našich článků můžete také získat i pomocí RSS kanálů: rss-091.xml, rss-092.xml, rss-20.xml nebo atom.xml.

Přidat.eu RSSPřidat RSS

PR články

Vydrží vám baterie ve vašem iPhonu sotva jeden den? Vaším věrným společníkem se stala nabíječka nebo powerbanka, kterou si musíte nosit všude s sebou? Možná dokážete výdrž baterie trochu prodloužit, když budete dodržovat rady přímo od společnosti Apple.
  Komentáře (257) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Petra Havlikova - 16.05, 2021  
Pokud se Apple bude řídit svým ročním cyklem, nový iPhone 12 s 5G a s 3D snímačem by mohl na trh dorazit v září. Ale současná krize ohledně pandemie COVID-19 vede k tomu, že Apple možná přehodnotí své plány. Vzhledem k zavřeným továrnám v Číně a v dalších částech světa by se iPhone 12 na trhu mohl nakonec objevit až příští rok.
  Komentáře (11) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Vendula Kreplova - 21.04, 2020  
Pouhý měsíc po velké zářijové akci, kdy Apple představil tři nové iPhony a nové hodinky Apple, je tu nová událost, která stojí za pozornost. Apple oznámil, že se 30. října bude v Brooklynu konat další událost.
  Komentáře (11) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Vendula Kreplova - 28.10, 2018  

Pro ty, kteří s touto koncepcí nejsou obeznámeni, neutralizace sítě brání operátorům / poskytovatelům internetových služeb účtovat více poplatků účastníkům, aby navštívili některé webové stránky nebo upřednostňovali určitý obsah.


  Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Michaela Hnatkova - 20.01, 2018  

Apple se v minulosti jen zřídka kdy vrací a dívá zpět do minulosti na cokoliv, co za sebou zanechal - nebude obnovovat hardware, který už jednou odstranil, a rozhodně vám nedovolí používat starší verze svého iOS, jakmile jednou aktualizujete své zařízení. Aby mohl být iOS stažen do vašeho iPhonu, musí být "podepsán" servery Applu. Obvykle, jakmile vyjde nová verze iOS, bude ta předchozí dostupná po dobu několika málo týdnů, po níž ji společnost Apple nadobro vypne.


  Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Michaela Hnatkova - 13.01, 2018  

V roce 2017 se prodalo neuvěřitelných 223 milionů produktů od Apple iPhone!


  Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Michaela Hnatkova - 01.01, 2018  
Apple je na cílové rovince se stavbou svého nového sídla, které svým vzhledem připomíná kosmickou loď. Právě dnes společnost se sídlem v Cupertinu oznámila název 175 akrů velkého areálu. Pojmenovala jej Apple Park.
  Komentáře (192) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Lukas Klobasa - 23.02, 2017  
Kancelářský balík MS Office je jasným standardem pro práci s dokumenty, a to téměř všude ve světě. Některým se to sice nelíbí a snaží se halasně prosazovat jeho napodobeniny, ale za posledních 20 let se jim to prostě nepovedlo.
  Komentáře (20) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 10.09, 2015  
Včerejší velký den společnosti Apple přinesl mnoho zajímavého. Máme tady nový velký iPad Pro, nový iPhone, sofistikovanou Apple TV, platební systém Apple Pay a v neposlední řadě i malý iPad Mini 4.
  Komentáře (151) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Jan Novotný - 10.09, 2015  
Fantastické fotografie na portálu 500px si nyní mohou pořádně užít majitelé iPhone a iPadu. Je to něco jako Instagram pro profesionály a rozhodně to stojí za pozornost.
  Komentáře (11) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Jan Jurek - 10.08, 2015  
Podívejte se na 3 podařené aplikace pro nejprodávanější chytré hodinky na světě! Aplikace Apple Music, Apple Travel a Apple Fitness mají svá vlastní videa!
  Komentáře (7) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Jan Novotný - 28.07, 2015  
Nový flashdisk i-Max FlashDrive USB 3.0 je nejen ultrarychlý (až 80MB/s), ale spojuje v sobě řadu žádoucích vlastností i z hlediska konektivity a také řadu zajímavých vychytávek. Nic lepšího asi neseženete.
  Komentáře (7) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Jan Jurek - 24.07, 2015  
Aplikace Send je ke stažení zdarma a prozatím může fungovat na iPhone a iPadu, ale může se zprostředkovaně týkat i dalších platforem. Spojuje chat a email do zajímavé a navzájem se podporující služby a chatování se může účastnit na druhé straně i osoba s Androidem, BB, Windows Phone nebo PC. Chytrá věc!
  Komentáře (7) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 23.07, 2015  
Společnost Apple uvolnila veřejnou betaverzi iOS 9. Na krátkém cca 3minutovém videu se můžete podívat na hlavní novinky a změny.
  Komentáře (13) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Jan Novotný - 21.07, 2015  
Chytré hodinky si často s vodou příliš nerozumí, i když některé modely mají odolnost proti vodě velmi opatrně zmíněnou ve specifikaci, ale mít přímo aplikaci pro plavce, to je opravdu novinka!
  Komentáře (279) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 07.07, 2015  
Včera byla oficiálně spuštěna nová hudební služba Apple Music, a to i pro Českou republiku. Pojďte se podívat, jak to funguje v praxi.
  Komentáře (184) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Jan Novotný - 01.07, 2015  
Vimeo zdatně konkuruje YouTube a někdy v březnu roku 2014 koupilo aplikaci Cameo. Ta nyní přichází v nové podobě. V podstatě se dá říci, že tam nezůstal kámen na kameni a celá aplikace byla od základů přepracována.
  Komentáře (12) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Jan Jurek - 18.06, 2015  
Nová verze operačního systému pro chytré hodinky od Apple byla mimo jiné představena na nedávné konferenci Apple WWDC 2015. Názorné video ukazuje hlavní novinky.
  Komentáře (7) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Jan Jurek - 15.06, 2015  
Apple Music je horká novinka, která byla přesně podle předpovědí oznámena včera večer na WWDC 2015. Nyní se můžete podívat, jak bude fungovat v praxi.
  Komentáře (7) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 09.06, 2015  
Firmu Sunrise sice koupil Microsoft, ale její produkty jsou dostupné pro mobily a tablety s operačními systémy Android OS a iOS. Nyní firma vydala i klienta pro hodinky Apple Watch.
  Komentáře (9) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 05.06, 2015  
Google I/O není jedinou zajímavou akcí, která má širší význam pro nejbližší období v segmentu mobilit. Společnost Apple, která je inovačním tahounem a udává trendy, má svoji akci WWDC.
  Komentáře (7) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Jan Jurek - 29.05, 2015  
Docela dobrý nápad. Už nemusíte chodit koukat na displej nabíjejícího se mobilu. Stačí pohled na zápěstí s chytrými hodinkami a víte, kolik energie aktuálně mobil má.
  Komentáře (359) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Jan Jurek - 26.05, 2015  
Obal na iPhone popSLATE nabízí nejen ochranu poměrně drahého mobilu, ale také 100% čitelnost na ostrém slunci a jako bonus i výraznou úsporu energie a tudíž i prodloužení výdrže na jedno nabití.
  Komentáře (13) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Jan Jurek - 21.04, 2015  
Blíží se datum zahájení prodejů Apple Watch a s tím by měly přijít i tisíce aplikací, které zájemci najdou v samostatném AppStore.
  Komentáře (191) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Jan Jurek - 27.03, 2015  
Další plasťák od Apple? Barevná uměla hmota a mobil od Apple nám moc dohromady nejde. Plastový iPhone 5C nebyl zrovna trhák, takže je otázkou, jestli má smysl pokoušet se o další generaci takového produktu.
  Komentáře (11) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Jan Jurek - 25.02, 2015  
73 článků (3 stránek, 25 článků na stránku)
[ 1 | 2 | 3 ]
Přejít na:
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.25 sekund