Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6625
Komentářů: 2038

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Naše videa

Aktuální články

Zatím není nejčtenější článek.

Textová verze

Textovou verzi pro AvantGo a mobilní přístroje naleznete ZDE .

Obsah našich článků můžete také získat i pomocí RSS kanálů: rss-091.xml, rss-092.xml, rss-20.xml nebo atom.xml.

Přidat.eu RSSPřidat RSS

PR články

Existuje něco, co mohou i ti nejzarytější fandové Androidu závidět spokojeným zákazníkům Apple. A možná také nemusí, protože nic takového ani neznají.
  Komentáře (34) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 30.04, 2015  
Společnost Google před časem obeslala majitele webů informací, že při prezentaci výsledků vyhledávání bude upřednostňovat ty weby, které mají mobilní optimalizaci. A dnes to vypuklo!
  Komentáře (15) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 22.04, 2015  
Vypadá to, že další výrobce chytrých hodinek opouští operační systém Android Wear od Google a nahradí jej svým vlastním. Důvody jsou tentokrát nefinančního rázu a nesouvisí ani s ambicemi firmy.
  Komentáře (16) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 17.02, 2015  
Americká bezpečnostní služba FBI si není jista, jestli jsou samořiditelná auta, která vyvíjí například Google, dobrým produktem pro veřejnost a poukazuje na značná rizika.
  Komentáře (12) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Jan Jurek - 30.09, 2014  
Pololegální praktiky NSA a vysoce pravděpodobně obdobná činnost i jiných bezpečnostních služeb různých států nutí seriózní provozovatele e-mailových služeb chránit soukromí uživatelů. Microsoft například zvolil cestu velmi výkonného šifrování a snaží se zajistit i zvýšenou právní ochranu integrity svých služeb.
  Komentáře (6) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 02.07, 2014  
V některých zemích se mobilní operační systém Microsoft Windows Phone dostal před Apple iOS, což je i případ České republiky. To má zřejmě pozitivní vliv i na vývojáře mobilních aplikací, kteří stále častěji vyvíjejí klíčové aplikace paralelně i pro Windows Phone nebo se dokonce tomuto systému věnují více z důvodu vyšší rentability.
  Komentáře (3) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 24.06, 2014  
To není jen pouhý odhad další analýzy trhu. Čísla jsou neúprosná a cca 50tiprocentní snížení původních optimistických odhadů předpokládaných růstů prodejů nepotěší producenty ani akcionáře a může způsobit celkové zmrazení jednoho z nejdynamičtějších trhů na světě.
  Komentáře (13) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 13.05, 2014  
Data pocházejí ze seznamu 500 nejúspěšnějších společností světa, takže na jednu stranu sice tento speciální výběr významně zkresluje výsledek , ale na druhou stranu to ukazuje, co dělají ti úspěšní.
  Komentáře (3) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 13.02, 2014  
Čínský mobilní systém COS má eliminovat převahu zahraničních systémů a zcela změnit poměry na trhu. Je naprosto zřejmé, že to ovlivní i světové trendy, a to spíše negativně.
  Komentáře (13) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 3
Autor : Josef Tkáč - 17.01, 2014  
Vyhledávač Bing od Microsoftu prý používá cca 52% uživatelů Windows Phone, což je oproti desktopovému prostředí až neuvěřitelný úspěch! Přesto to připomíná známou otázku s poloprázdnou nebo poloplnou sklenicí.
  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 16.01, 2014  
Windows Phone je v ČR druhou nejúspěšnější platformou a podobný vývoj nastává i v jiných evropských zemích. Uživatelé se již nebojí, že nebudou mít dostatek aplikací, takže zájem pochopitelně roste a tím vyvolává dobré podmínky pro další expanzi.
  Komentáře (3) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 17.12, 2013  
Sailfish OS je exzaměstnanecký truc projekt založený na MeeGo od společnosti NOKIA. Bývalí zaměstnanci si mysleli, že to dokáží lépe a po cca rok a půl trvajícím vývoji představili svůj produkt.
  Komentáře (196) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 2.33
Autor : Jan Novotný - 02.12, 2013  
Tato téměř kacířská otázka jistě vzbudí pobavený úsměv mnoha majitelů zrcadlovek a pravděpodobně i obavy o duševní způsobilost autora takové otázky, ale to nemění nic na podstatě a hlavně na pro někoho možná překvapivé odpovědi. Militantní zrcadlovkáři by to snad ani neměli čít!
  Komentáře (5) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 09.10, 2013  
S oznámením konce Stevea Ballmera ve funkci CEO společnosti Microsoft nejenže stouply ceny akcií společnosti a začalo se bilancovat jeho období, ale ukazují se i první jména možných nástupců.
  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 27.08, 2013  
Nová studie britských výzkumníků pouze potvrdila některé předchozí obdobné výsledky. Týká se to ovšem pouze telefonování a nikoli psaní a čtení SMSek nebo dokonce prohlížení Internetu na mobilu a tak podobně.
  Komentáře (22) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 12.08, 2013  
Je to jen naše spekulace, ale máme k ní několik docela dobrých důvodu. Ačkoli na první pohled Motorola Moto X vypadá jako svěží model střední třídy s nepříliš přesvědčivými parametry, má několik významných es v rukávu.
  Komentáře (8) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 02.08, 2013  
Potíže společnosti HTC pokračují a situace vůbec nevypadá dobře. A to přesto, že HTC má nyní na trhu jeden z nejlákavějších modelů s Androidem na palubě.
  Komentáře (18) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 3.25
Autor : Josef Tkáč - 23.05, 2013  
Podvod, letadlo, tahání peněz z naivních důvěřivců! To byla označení, která padala na projekt Milionové impérium a jeho autora Davida Kirše ze strany některých lidí, kterým se na této akci nelíbilo, že projekt slibuje návod na vydělávání milionů. Nyní se dovíte, jak to skutečně bylo, co jsme za svoje peníze peníze dostali, jestli to za to stálo a jestli to byl podvod, omyl nebo jen "šikovnost" autora kampaně Milionové impérium, který nasliboval více, než bylo v jeho silách.
  Komentáře (23) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 4.83
Autor : Josef Tkáč - 26.10, 2012  
Horký projekt, který na českém Internetu nemá obdoby, boří rekordy a ukazuje, že dobře udělaný marketing na Internetu dokáže generovat překvapivě vynikající výsledky. Milionové Impérium vzbudilo ohlas, zvědavost, touhu být u toho a naučit se vydělávat peníze ve znalostní ekonomice. Na druhou stranu dokázal vzbudit odpor, závist, úšklebky a pomluvy.
  Komentáře (23) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 17.08, 2012  
Od první prezentace WP8 uběhlo jen pár dní a všude jsou slyšet ohlasy o tom, jak Microsoft zase zklamal, napálil své uživatele apod. Dost lidí se už vyjádřilo i v tom smyslu, že s Windows Phone končí... ale proč to všechno?
  Komentáře (5) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 26.06, 2012  
Blíží se další aktualizace od Microsoftu pro zařízení s Windows Phone . Do této doby se každá aktualizace očekávala s nadějí, že se schopnosti zařízení dostanou dále, ale tato aktualizace jde opačným směrem, i když pár novinek do stávajících telefonů také přinese.
  Komentáře (3) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 23.03, 2012  
Český T-Mobile si u nás v posledních měsících příliš popularity nezískal. Trend některých nově zaváděných opatření dává tušit, že řada "dobrých nápadů" buď pochází z jedné osvícené hlavy nebo sleduje sleduje linii, kterou tato hlava silně preferuje. Naše redakční e-mailová schránka se během posledních několika málo dnů začala plnit rozhořčenými reakcemi kamarádů, přátel a čtenářů na poslední z těchto "dobrých nápadů".
  Komentáře (20) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 31.05, 2011  
Společnost Google připravuje Google One Pass. Jeví se vám to jako lákavá služba nebo vás napadají slova z Pána prstenů - "Jeden prsten vládne všem, jeden jim všem káže, jeden všechny přivede, do temnoty sváže."?
  Komentáře (13) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 17.02, 2011  
Malé zamyšlení nad tím, co bylo a nad tím co snad bude. Počátek nového roku bývá spojen s nadějemi a novými plány. U firem je to asi stejné jako u jednotlivců, takže se s vámi podělíme o některé naše postřehy, ale i plány. Rok 2010 byl v mnoha oblastech velice zajímavý a v segmentu chytrých mobilit přinesl důležité okamžiky, které bezesporu ovlivní budoucnost, a to ať už ve směřování trhu nebo v chování uživatelů. Změní se i Palmserver.
  Komentáře (11) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 03.01, 2011  
S velkou lítostí oznamujeme, že vedení BVV zrušilo veletrhy Digitex a Interkamera, a to pro nezájem vystavovatelů. V článku je uvedena oficiální zpráva i náš názor. Tato špatná zpráva se objevila bez větší mediální pozornosti již v minulém týdnu. Digitex si ovšem zaslouží alespoň rozloučení.
  Komentáře (2) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 11.08, 2010  
41 článků (2 stránek, 25 článků na stránku)
[ 1 | 2 ]
Přejít na:
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.21 sekund