Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6382
Komentářů: 1723

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Naše videa

Aktuální články

Zatím není nejčtenější článek.

Textová verze

Textovou verzi pro AvantGo a mobilní přístroje naleznete ZDE .

Obsah našich článků můžete také získat i pomocí RSS kanálů: rss-091.xml, rss-092.xml, rss-20.xml nebo atom.xml.

Přidat.eu RSSPřidat RSS

PR články

Je to tak! 19.4. uplynulo neuvěřitelných 10 let od doby, kdy se začaly objevovat první iPAQy, Casia a další přístroje s operačním systémem PocketPC 2000. Co se za u dobu změnilo? Mnoho. Část dobrých věcí odešla a nové dobré věci přišly.
  Komentáře (6) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 20.04, 2010  
Nový operační systém společnosti Microsoft vyvolal očekávanou bouři protichůdných názorů. Některé jsou naprosto nesmyslné, jiné upozorňují na kritická místa, ale v celé záležitosti je ještě spousta neznámých.
  Komentáře (11) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 16.02, 2010  
Situace kolem dlouho očekávaného operačního systému od společnosti Microsoft se nám dramatizuje. Stále častěji se objevují zprávy, že uvedení operačního systému Windows Mobile 7 se opět opozdí a teď se navíc objevila mnohem horší zpráva!
  Komentáře (9) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 18.01, 2010  
Zajímá vás osud INVEXu, Digitexu a dalších původně termínově sjednocených veletrhů? Zveme vás na krátké interview s panem Ing. Radkem Malým, ředitelem projektu INVEX FORUM, 3IN, DIGITEX a INTERKAMERA.
  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 25.09, 2009  
Zamyšlení nad osudem a další perspektivou největšího tuzemského veletrhu informačních technologií se neobejde bez krátké reminiscence do minulých ročníků a dovolíme si i několik spekulací nebo spíše subjektivních názorů na vývoj v posledních letech a také na trochu překvapivou přeměnu INVEXu na INVEX Forum a jeho oddělení od veletrhů Digitex a Interkamera.
  Komentáře (8) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 18.08, 2009  
Jak jsme vás již informovali, včera se odbyla premiéra komunikátoru G1, který představil operátor T-Mobile. K dispozici jsou tedy čerstvé poznatky a dojmy a samozřejmě specifikace, obrázky a videa. Přístroj vyrobila taiwanská společnost HTC.
  Komentáře (20) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 3.66
Autor : Josef Tkáč - 24.09, 2008  
Od prvního objevení původně podceňovaného Apple iPhone se tento přístroj stal předmětem vice či méně nestydatého kopírování. Toto kopírování se v první fázi týkalo designu. Velmi rychle se vyrojily napodobeniny různých asijských, ale také globálních výrobců a tento stav trvá do dnes, kdy i známí výrobci připravují iPhonu podobné přístroje. V druhé fázi se začaly kopírovat aplikace, resp. jejich uživatelské prostředí.


  Komentáře (7) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 4.2
Autor : Josef Tkáč - 10.06, 2008  
Na Internetu se objevila analýza trhu, která tvrdí, že uvedení firmware iPhone 2.0 nejvíce poškodí dva výrobce uvedené v titulku. Dá se očekávat bouřlivá reakce skalních fanoušků obou zmíněných systému, ale celkem racionální argumenty napovídají, že něco na tom možná bude.

  Komentáře (2) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Jan Novotný - 11.04, 2008  
Jako v každém roce i letos se pokusíme shrnout hlavní události a trendy minulého roku a zamyslíme se i nad situací na trhu a dalšími záležitostmi uběhlého období. V druhé části se pokusíme odhadnout, co se bude v oblasti inteligentních mobilit dít v letošním roce.


  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 08.01, 2008  
Nový operační systém pro komunikátory a chytré mobily tady není každý den, takže nám dovolte malé zamyšlení, které bohužel provází značná dávka skepse. Samozřejmě, můžete mít jiné názory a jako obvykle je můžete sdělit ostatním v diskuzi.


  Komentáře (4) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 07.11, 2007  
Slíbili jsme vám, že se k letošnímu INVEXu vrátíme a tímto článkem svůj slib plníme. Jaký tedy byl letošní INVEX? Má vůbec smysl o tom diskutovat? Můžeme něco udělat pro jeho zachování, změnu nebo je taková snaha marná?


  Komentáře (7) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 01.11, 2007  
Na Palmserveru, který je tradičním zastáncem Invexu a vlastně všech podobných akcí, je asi zřejmé, jaká bude odpověď, ale pokud váháte jestli má nebo nemá smysl veletrh navštívit, tak vám třeba pomůžeme najít nějaký dobrý důvod nebo argument. Samozřejmě, můžete s naší malou polemikou i nesouhlasit. Konečně, toto téma jsme pojali tak trochu vážně i trochu nevážně.


  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 22.10, 2007  
Pravidelné mediální masáže někdy dokáží vytvořit vlastní realitu, alespoň u těch, kteří jim podlehnou. Několik posledních let jsme stále přesvědčováni, že klasická PDA, tedy kapesní počítače bez telefonního modulu jsou už jen elektroničtí dinosauři odsouzení k zániku a že je jen otázkou času, kdy se přestanou vyrábět úplně. To že se marketingoví experti pravidelně ve svých předpovědích mýlí, je známý fakt, který ovšem nijak neoslabuje sílu jejich hlasů. Pokusíme se na celou věc podívat z opačné strany.
  Komentáře (7) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 01.10, 2007  
Podobné souboje přístrojů jsou vždycky příčinou hádek a pravděpodobně proto i vznikají. Pokud se jedná o platformy a operační systémy, jsou boje ještě urputnější. Lidi se zřejmě hádají docela rádi, protože jim to umožňuje prezentovat svoje názory i argumentační schopnosti.
  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 09.07, 2007  
Palmserver jen zcela výjimečně odkazuje nebo reaguje na české servery netechnického zaměření, ale někdy se takovému lákadlu prostě nadá odolat. V článku najdete odkaz na mírně politicky nekorektní článek jednoho společenského serveru a nebude chybět ani malá soutěž!
  Komentáře (3) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 30.01, 2007  
Správná odpověď na tuto otázku zní - všichni! Samozřejmě je řeč o dodavatelích mobilních operačních systémů a o výrobcích komunikátorů, které společnost Apple velmi nepříjemně zasáhla uvedením svého přístroje. V rádoby klidných a někdy až přezíravých reakcích jsou patrné obavy, a ty jsou zcela na místě. Pokud to Apple nepokazí, bude v mobilním světě pěkné horko.
  Komentáře (18) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 15.01, 2007  
41 článků (2 stránek, 25 článků na stránku)
[ 1 | 2 ]
Přejít na:
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.28 sekund