Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6625
Komentářů: 2038

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Naše videa

Aktuální články

Zatím není nejčtenější článek.

Starší články

Čtvrtek, 19.04.
· Kovový kruh - elegantní koncept mobilu (18)
Čtvrtek, 12.04.
· GPS pro piráty silnic (9)
Čtvrtek, 29.03.
· Super Radio Phone s WM? (6)
Čtvrtek, 15.03.
· TV Walkman od Sony! (0)
Pátek, 23.02.
· Dandella - zázračné GPS pro pěší (1)
Čtvrtek, 22.02.
· Speciální GPS rychloměr (6)
Pátek, 16.02.
· 3GSM: Siemens Greta - mobilní GSM Fax! (4)
Čtvrtek, 08.02.
· Pocketec NANO - 12 GB v kapse! (0)
Středa, 31.01.
· ZINK - kapesní barevná fototiskárna (44)
Pátek, 19.01.
· MP3 i pod vodou (31)

Starší články

Textová verze

Textovou verzi pro AvantGo a mobilní přístroje naleznete ZDE .

Obsah našich článků můžete také získat i pomocí RSS kanálů: rss-091.xml, rss-092.xml, rss-20.xml nebo atom.xml.

Přidat.eu RSSPřidat RSS

PR články

Horká novinka z IFA 2014 patří mezi tzv. phablety, ale Huawei Ascend Mate 7 je navíc ještě větší než její přímý konkurent od Samsungu, resp. model Note 4.
  Komentáře (4) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Jan Novotný - 05.09, 2014  
Čínská firma ZTE již registruje přes 2,5 milionů předobjednávek na dva chystané modely Nubia Z5S a Z5Smini. Čím tyto nové Androidy lákají?
  Komentáře (147) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Jan Jurek - 09.12, 2013  
Přístroj společnosti Mobinova je vybaven čipsetem NVIDIA Tegra a pracuje na platformě Windows CE. Svou velikostí konkuruje netbookům a má několik zajímavých parametrů, které by mu mohly přinést úspěch.
  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Jan Novotný - 03.06, 2009  
Na speciálních stránkách se objevil dlouho očekávaný multimediální přehrávač Zune HD, od kterého si společnost Microsoft slibuje prolomení dlouholeté nadvlády konkurenčních iPODů. Podívejte se s námi, co Zune HD nabízí.
  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 28.05, 2009  
Mobility pro domácí mazlíčky přicházejí? To už asi dávno. Vždyt jsme tady měli navigační systém, který měl zabránit zaběhnutí pejska a dokonce i mobil na příkazy nebo nepříliš oblíbené "dálkové ovládání". Nyní můžete mít fotografie z každodenního života svého mazlíčka, a to i když nejste zrovna doma nebo ho "venčí" někdo jiný.


  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 09.07, 2008  
Na akci COMPUTEX TAIPEI 2008 byl představen téměř revoluční doplněk pro iPhone, jakým se dosud nemohl pochlubit žádný komunikátor nebo telefon. Podívejte se s námi na "živé" fotografie.

  Komentáře (3) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Jan Novotný - 17.06, 2008  
Skvělý pomocník řidiče, který informuje o aktuální rychlosti a při tom hlídá výskyt radarů. Tím přispívá k větší bezpečnosti a chrání řidiče před zbytečnými pokutami, ale je otázkou jestli je jeho použití u nás legální. To si už budete muset zjistit sami.

  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Jan Novotný - 23.05, 2008  
Už jsme videli hodinky s mobilem, s MP3 přehrávačem nebo s GPS přiímačem a nepřekvapí nás ani hodinky s Bluetooth, které ukazují došlé SMSky nebo informace o kontaktu příchozího hovoru, ale WiFi? Skutečně je to tak a na trhu se objevil nový "digitální šperk", který je vybaven modulem této populární bezdrátové technologie.

  Komentáře (25) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Jan Novotný - 05.05, 2008  
Pokusů o mobil v hodinkách už bylo mnoho, ale ruku na srdce, ktrerý z nich vypadal alespoň trochu použitelně nebo snad elegantně? Ovšem digitální šperk, který vám dnes představíme, je opravdu úžasný a lze předpokládat, že se bude hodně líbit!


  Komentáře (29) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 10.04, 2008  
Trochu podivný nadpis vás má nalákat na informace o dvou poměrně neobvyklých doplňcích, které se asi budou mnohým libit. První je z dílen známé společnosti Bluetrek a druhý si již můžete koupit.

  Komentáře (34) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 1.66
Autor : Jan Novotný - 25.02, 2008  
Zařízení UPop patří do kategorie PMP - Personal Media Player, ale svým provedením připomíná spíše handheld. Jedná se o luxusní záležitost s velmi zajímavou výbavou. Přístroj pracuje pod Windows CE a mimo jiné nabízí použitelnou QWERTY klávesničku a velice slušný dotykový displej.


  Komentáře (2) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 21.12, 2007  
Bluetooth sluchátka již dávno nejsou senzací, ale praktickým doplňkem, který nám zpříjemňuje každodenní používání mobilů a komunikátorů a mimo jiné také zvyšuje bezpečnost na silnicích. Co lze na tak jednoduchém zařízení ještě zlepšovat? V předcházejícím časovém období to bylo odstaranění šumu okolí, ale velkým lákadlem je stále i desing.


  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 30.11, 2007  
Na Internetu se objevily informace o čínském komunikátoru, který svojí nápaditostí překonává mnohé zavedené výrobce a snadno by se mohl stát snem mnoha uživatelů. Jeho konstruktéři totiž mysleli především na uživatele a jeho potřeby.

  Komentáře (20) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Jan Novotný - 27.11, 2007  
Rádi byste stylový mobil, který by vám nabídl zajímavou výbavu včetně GPS, neuvěřitelný displej a design, před kterým možná zblednou i velcí výrobci mobilů? Zveme vás na krátkou prohlídku jednoho velice zajímavého přístroje.

  Komentáře (6) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Jan Novotný - 26.10, 2007  
V naší zemi je jméno společnosti Hyundai spojeno spíše s automobilovým průmyslem, ale tato společnost je i významným výrobcem spotřební elektroniky a figuruje i v mnoha dalších oborech. Nyní se objevil zajímavý digitální šperk, který pradávné projekty "hodinek s mobilem" posouvá dále k použitelnému řešení.

  Komentáře (32) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Jan Novotný - 17.10, 2007  
Na Internetu se objevila nabídka speciálních triček, které umí pracovat s WiFi 802.11b/g. Jde o dobrý nápad nebo o zbytečnost? Posuďte sami. Nám se tento doplněk docela líbí.


  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 4
Autor : Josef Tkáč - 15.10, 2007  
IMOBILE Flying C1000 jsou hodinky, kapesní počítač, telefon a multimediální přehrávač v jednom. Pokud čekáte obrovské zařízení, které bude na ruce vypadat jako výzbroj pro kosmonauta, tak se mýlíte. Konstruktérům se vše podařilo vměstnant do poměrně rozumného prostoru a ani design není tak hrozný jak jsme byli zvyklí vídat v minulosti.
  Komentáře (2) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Jan Novotný - 21.09, 2007  
Jedná se skvělý doplněk pro minimálně duchem mladší uživatele, kteří se chtějí dobře bavit s přáteli a potřebují dobré ozvučenní pro párty. Pohyblivá repro soustava s Bluetooth vypadá značně futuristicky, tančí a bliká v rytmu hudby. To si prostě nemůžete nechat ujít!


  Komentáře (5) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 14.09, 2007  
Přehrávače multimediálních souborů jsou poměrně populárním zbožím, ale vyšším prodejům brání krutá konkurence. Podobné přístroje dnes skutečně vyrábí kde kdo. Jeden z výrobců přišel na zajímavý nápad jak svůj produkt odlišit od konkurence a nabídnout uživatelům novou funkci.

  Komentáře (102) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Petr Kačenka - 11.09, 2007  
Zařízení je sice primárně určeno pro přehrávání multimédií, ale má dotykový displej, PIM aplikace, internetový browser a možnost dohrávání dalších aplikací, takže jde jednoznačně o kapesní počítač typu PDA. V podání Apple jde navíc doslova o "digitální šperk".
  Komentáře (28) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 4.53
Autor : Josef Tkáč - 06.09, 2007  
Už dlouho jsme tady neměli tak zajímavý přístroj. Elegantní design lze ohodnotit nejvyšší známkou, ale udivující je i vybavení přístroje, které běžného uživatele prostě musí nadchnout. Nenechte si ujít podívanou, jaká se hned tak nevidí.


  Komentáře (3) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 14.08, 2007  
O miniaturních projektorech v mobilech a kapesních počítačích se hovoří stále častěji. Není to úplně nové téma a Palmserver přináší "optimistické" zprávy již delší dobu. Dočkáme v dohledné době komerčně dostupného nasazení?
  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 01.06, 2007  
Na pokusy se zabudováním GSM telefonu do hodinek jsme si již zvykli. Zatím nebyly příliš úspěšné. Vysoká cena a poměrně komplikované telefonování mnoho zájemců neláká. Pokud někdo nevymyslí zásadní vylepšení stávajícího konceptu, tak se tato situace sotva změní. Novinkou na trhu jsou hodinky s funkcemi multimediálního přehrávače.
  Komentáře (12) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 29.05, 2007  
Pokud potřebujete výkonný a při tom skladný modem pro svůj notebook nebo TabletPC, který by navíc byl schopen využít více druhů bezdrátových technologií, tak možná máme pro vás zajímavý tip - GlobeSurfer ICON 7.2
  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Petr Kačenka - 09.05, 2007  
Jde o poměrně neobvyklý, ale obdivuhodně elegantní doplněk, který má za úkol odstranit nepořádek při dobíjení různých mobilních zařízení, počínaje telefony a konče PDA nebo multemediálními přehrávači. Asi nebude složité si jej vyrobit svépomocí doma.
  Komentáře (3) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 25.04, 2007  
37 článků (2 stránek, 25 článků na stránku)
[ 1 | 2 ]
Přejít na:
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.20 sekund