Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6625
Komentářů: 2039

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Naše videa

Aktuální články

Zatím není nejčtenější článek.

Textová verze

Textovou verzi pro AvantGo a mobilní přístroje naleznete ZDE .

Obsah našich článků můžete také získat i pomocí RSS kanálů: rss-091.xml, rss-092.xml, rss-20.xml nebo atom.xml.

Přidat.eu RSSPřidat RSS

PR články

Na testování jsme dostali PND Actis 7 s MapFactor Navigator 10 ve verzi Truck, takže přístroj primárně určený pro nákladní vozidla. Velkorysý displej, nejnovější mapové podklady, pohodlné ovládání a speciální funkce dělají z tohoto navigačního přístroje velice zajímavou volbu pro profesionály.
  Komentáře (9) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 03.11, 2010  
V dnešní části recenze se podíváme na hlavní obrazovky přístroje, podíváme se na uživatelské rozhraní navigačního systému Dynavix 9 a také na možnosti nastavení a nádstavbové služby. Je toho hodně, co se změnilo od poslední verze Dynavixu!
  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 01.06, 2010  
Levná, ale dobrá navigace? Někdy protimluv, ale u modelu Nano Lite se povedlo najít kompromis mezi jednoduchým ovládáním, elegantním provedením, zajímavými funkcemi a rozumnou cenou. V první části si ukážeme obsah balení a podrobně si prohlédneme jednotlivé komponenty.
  Komentáře (6) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 25.05, 2010  
Elegantní DELTA III nemusí sloužit jen jako navigační přístroj pro motoristy, ale může plnit i funkce multimediálního přehrávače a také komunikačního centra. První z těchto dvou funkcí se může uplatnit například na dovolené. Druhá je určena pro každodenní cesty a zajistí i větší bezpečnost při řízení.
  Komentáře (10) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 3
Autor : Josef Tkáč - 11.12, 2009  
Třetí generace DELTY vypadá luxusně a nemusí se stydět ani v konkurenci mnohem dražších osobních navigačních přístrojů typu PND. Elegantní vzhled je doplněn o více než slušnou hardwarovou výbavu, takže pro řidiče může být vydatným pomocníkem na cestách i při zábavě.
  Komentáře (2) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 03.12, 2009  
Na Digitexu byl k vidění i další nový model společného vývoje Garminu a Asusu. Model G60 se více podobá klasickým automobilovým navigacím typu PND, ale má několik výborných vychytávek a velice podařené uživatelské prostředí. Navíc je to plnohodnotný komunikátor s kompletní bezdrátovou výbavou. Vysoká kvalita je i zde samozřejmostí.
  Komentáře (3) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 12.11, 2009  
V poslední části recenze se podíváme velmi podrobně na nový navigační systém MapFactor Navigator 9 Truck z praktické stránky. Ukážeme si montáž do automobilu, povíme si o připojování externích zařízení a teké něco o našich zkušenostech z cest.
  Komentáře (4) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 27.07, 2009  
V třetí části recenze se podíváme velmi podrobně na nový navigační systém MapFactor Navigator 9 Truck. Postupně projdeme všechny možnosti menu, různá nastavení a podíváme se, jak tento navigační systém vlastně pracuje.
  Komentáře (2) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 24.07, 2009  
V druhé části recenze Actis 7 se podíváme na multimediální schopnosti přístroje a další přidané aplikace, kterými tento neobvyklý navigační přístroj disponuje. Můžete si být jisti, že jich je opravdu hodně!
  Komentáře (4) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 20.07, 2009  
MapFactor Actis 7 je první navigační systém s 7" displejem, jaký jsme v redakci měli. Na osobní zkušenosti s tímto luxusním zařízením jsme byli sami velmi zvědavi. Přece jen se jedná o řešení, které v mnoha automobilech neuvidíte. Actis 7 není pro uživatele, pro které je hlavním měřítkem nízká cena nebo "kapesní" mobilita.
  Komentáře (33) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 17.07, 2009  
Jak jsme slíbili dříve, vracíme se tímto krátkým článkem ještě k naší recenzi osobního navigačního přístroje Dynavix Nano. V článku je několik dopřesňujících informací, které z různých důvodů v recenzi chyběly.
  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 09.07, 2009  
V poslední části recenze Dynavix Nano se budeme věnovat využití TMC, resp. systému aktuálních zpráv o situaci na silnicích. Vyzkoušíme si instalaci do vozidla a ukážeme si i několik dalších vychytávek systému Dynavix 8. Nakonec provedeme celkové hodnocení přístroje.
  Komentáře (21) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 02.07, 2009  
V předchozí části jsme si podrobně prohlédli přístroj a všechny komponenty v balení a také jsme se seznámili s technickými parametry PND Dynavix Nano. Dnes se podíváme, co všechno přístoj umí kromě navigace. Není toho málo!
  Komentáře (2) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 3
Autor : Josef Tkáč - 01.07, 2009  
Další osobní GPS navigace z dílny Dynavixu, které se může pochlubit přívlastkem "nejtenčí". Tentokráte si otestujeme přístroj, který vypadá velmi elegantně a jehož schopnosti jsou o řád vyšší než u modelu Atto. V první části recenze si podrobně prohlédneme balení a jednotlivé komponenty.
  Komentáře (4) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 30.06, 2009  
V poslední části naší podrobné recenze se budeme věnovat praktické navigaci. Prozkoumáme možnosti nového navigačního systému Dynavix 8 a provedeme i test navigace Dynavix Atto v praxi. Na závěr zhodnotíme naše zkušenosti.
  Komentáře (4) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 19.05, 2009  
V dnešní části recenze se budeme podrobně věnovat novému navigačnímu systému Dynavix 8, který je na Dynavix Atto nainstalován jako na prvním modelu PND tohoto výrobce. Dopředu prozradíme, že je se na co těšit!
  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 13.05, 2009  
Štíhlá osobní navigace Dynavix Atto má stejně jako všechna moderní zařízení typu PND (Personal Navigation Device) i několik dalších funkcí, které umožňují využívat přístroj k zábavě i k praktickým záležitostem. V dnešní části recenze se tedy podíváme na softwarovou výbavu přístroje s výjimkou navigačního systému.
  Komentáře (2) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 12.05, 2009  
Zveme vás na skutečně podrobnou recenzi osobní navigace, která se může stát zajímavou volbou pro všechny, kdo se již připravují na letní cestování nebo z jiných důvodů zvažují koupi nové kvalitní navigace. Dynavix Atto je navíc první navigací s novým českým navigačním systémem Dynavix 8 a zároveň je v současnosti nejtenčí osobní navigací na našem trhu!
  Komentáře (2) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 3.66
Autor : Josef Tkáč - 11.05, 2009  
Prověření možností navigačního programu od MapFactoru provedeme tím, že si naplánujeme malý výlet do předvánoční Vídně a vyzkoušíme všechny dostupné funkce, které Pocket Navigator 8.1 nabízí. Sami se můžete přesvědčit, že jich rozhodně není málo.
  Komentáře (44) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 09.12, 2008  
Společnost MapFactor nedávno vydala novou verzi svého navigačního software, a to rovnou pro celou produktovou řadu. My se podíváme na variantu pro Windows Mobile, resp. pro PDA a komunikátory. Před vánocemi by to mohl být zajímavý tip na dárek.
  Komentáře (2) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 08.12, 2008  
Dynavix Delta II je vybaven původním českým navigačním systémem Dynavix 7, a to ve verzi 2.4. Má také nejnovější mapové podklady společnosti TeleAtlas. Testovaný přístroj měl k dispozici kompletní mapu Evropy, což je varianta vhodná na větší prázdinové nebo služební cesty.
  Komentáře (2) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 03.11, 2008  
V této části recenze se podíváme, co nám přístroj nabízí mimo svoji navigační část. Není toho málo. Přístroj totiž má rozšířenou výbavu o Bluetooth a FM transmiter, takže mimo již poměrně běžné funkce multimediální prohlížečky, dokáže další kouzla, která část zákazníků jistě ocení.
  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 31.10, 2008  
Společnost Dynavix uvedla před časem nový přístroj kategorie PND (Personal Navigation Device). Jedná se o osobní automobilovou navigaci, která je vybavena navigačním systémem Dynavix a kromě toho má celou řadu doplňkových funkcí, které mohou řidiči nebo spolucestujícím posloužit na cestách.
  Komentáře (5) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 3.66
Autor : Josef Tkáč - 30.10, 2008  
Léto, prázdniny, dovolená, jak sladce to zní! Kdo má to štěstí a nemusí snášet současné sychravé počasí a chystá se užít si skutečného léta u našich jižních přátel v Chorvatsku, může použít velice užitečnou navigační aplikaci společnosti PLANstudio, spol. s r. o., která je speciálně připravena pro tuto oblast a řadu praktických vlastností, které turisté jistě ocení.


  Komentáře (64) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 22.07, 2008  
V pokračování recenze se zaměříme na některé praktické ukázky použití aplikace SmartMaps Navigator. Naplánujeme si několik výletů, podíváme se na využití záznamů a nakonec zhodnotíme aplikaci jako celek.


  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 4
Autor : Josef Tkáč - 17.06, 2008  
48 článků (2 stránek, 25 článků na stránku)
[ 1 | 2 ]
Přejít na:
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.22 sekund