Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6625
Komentářů: 2038

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Naše videa

Aktuální články

Zatím není nejčtenější článek.

Textová verze

Textovou verzi pro AvantGo a mobilní přístroje naleznete ZDE .

Obsah našich článků můžete také získat i pomocí RSS kanálů: rss-091.xml, rss-092.xml, rss-20.xml nebo atom.xml.

Přidat.eu RSSPřidat RSS

PR články

Smartphony Pixel 3 a Pixel 3 XL jsou na trhu od října 2018 a fámy ohledně jejich nástupců – smartphonů prozatímně nazývaných Pixel 4 a Pixel 4 XL – začínají přituhovat. Co již o nich víme?
  Komentáře (125) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Vendula Kreplova - 23.08, 2019  
Samsung je stále jedničkou ve výrobě smartphonů na světovém měřítku. Nelze ovšem popřít, že během posledního roku došlo k výraznému propadu v jejich prodeji kvůli vzrůstajícímu tlaku od čínských konkurentů.
  Komentáře (36) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Vendula Kreplova - 17.12, 2018  
Společnost HMD Global začátkem prosince oslavila druhé narozeniny. Většina zákazníků o ní pravděpodobně nikdy neslyšela, ale společnost řídí značku Nokia od jejího opětovného uvedení v roce 2017. Společnost se pak dočkala značného rozvoje stejně jako Nokia samotná, která je v současnosti pátou nejrozšířenější značkou v Evropě. HMD Global se ke svým dosavadním úspěchům vyjádřil na události uvádějící smartphone Nokia 8.1.
  Komentáře (228) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Vendula Kreplova - 10.12, 2018  
Informací ohledně nových smartphonů Pixel a Pixel XL od Googlu jsme již mohli registrovat spoustu. Nyní světlo světa spatřil render prozrazující i upravený vzhled uživatelského prostředí nové verze Androidu N pod číselným označením 7.1.
  Komentáře (124) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Zdenek Foral - 27.09, 2016  
Google vždy představoval schopnosti aktuální verze mobilního operačního systému Android na řadě svých telefonů, kterou si nechával vyrábět známými výrobci chytrých telefonů. Nesly jméno Nexus a působení této značky alespoň na nějakou dobu končí. O poslední generaci z minulého roku se postarala dvojice výrobců, konkrétně LG a Huawei.
  Komentáře (19) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Ondrej Dostal - 05.09, 2016  
Očekávání z vysokých prodejů jarní modulární novinky LG G5 zůstala pohřbena opravdu hluboko, a LG tak potřebuje uvést na trh smartphone, který tento problém alespoň částečně uhasí. Chystaný nástupce loňského kladně přijatého LG V10, který jako první nabídl velmi zajímavou kombinaci dvou displejů na čelní straně telefonu, přijde letos ještě s dalším prvenstvím v podobě 32 bitového Quad D/A převodníku.
  Komentáře (42) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Zdenek Foral - 25.08, 2016  

Cityman je nová zábavná mobilní hra od vývojáře Lefthand. Je sice ovládaná jedním prstem, ale není ani zdaleka tak jednoduchá, jak by se mohlo zdát. Podstata hry je přetáčení země vzhůru nohama a zpátky. Cílem hry je běžet tak rychle, jak je to možné a nenarazit do blížících se budov nebo aut. Jednoduché, prosté, ale i tak velmi zákeřné. Cityman může připomínat mnoho starších her jako například Flappy bird, která byla velice oblíbená v předloňském roce. Obě patří k poměrně návykovým hrám, které potřebují plné soustředění a dobrý postřeh.


  Komentáře (25) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Lukas Barton - 25.04, 2016  
Aplikace Periscope pochází od Twitteru a umožňuje doplňovat běžné twíty o streamovaní živých videí. Svým způsobem velmi akční záležitost uměla doposud pouze vertikální videa, ale to se dnešním dnem mění.
  Komentáře (125) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Petr Kačenka - 11.09, 2015  
Aplikace Mirrativ asi zaujme nejvíce mladé uživatele, kteří chtějí živé vysílání pro své kamarády a přátele. Může být použita pro hry i komunikaci a další věci.
  Komentáře (16) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Petr Kačenka - 11.09, 2015  
Jedná se o betaverzi mapového a navigačního systému Here pro Android, ale nová funkce je tak kouzelná, že se vyplatí ji vyzkoušet. Tohle se skutečně povedlo!
  Komentáře (20) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Petr Kačenka - 10.09, 2015  
Otravují vás reklamy? Na Androidu, iPhone a iPadu si můžete spustit speciální browser od AdBocku, který vám velmi rád pomůže s blokováním reklam. Aplikace je zadarmo a dokonce umí i česky!
  Komentáře (84) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 09.09, 2015  
Populární prohlížeč Opera Mini přichází s novou aktualizací, ve které přibyla jedna vychytaná funkce. Podívejte se krátké video, které ukazuje rozdíl.
  Komentáře (32) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Petr Kačenka - 08.09, 2015  
Původní verze Wear Mini Launcher měla smysl v začátcích platformy Android Wear, ale později byla překonána samotným systémem a upadla do zapomnění. Nyní ovšem aplikace vstala z mrtvých a přichází ve zcela přepracované podobě.
  Komentáře (41) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 08.09, 2015  
Funkčnost aplikace App lock Finger Print si budete muset zjistit sami, ale pokud vás trápí, že váš mobil nemá módní skener otisku prstů, tak to můžete alespoň vyzkoušet.
  Komentáře (29) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Petr Kačenka - 07.09, 2015  
Bezplatná aplikace DO Button by IFTTT dostala po aktualizaci rozšíření i pro chytré hodinky s Android Wear, takže nyní hodinky umí dálkově ovládat třeba i termostat nebo řídit různé aplikace. .
  Komentáře (19) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Petr Kačenka - 04.09, 2015  
Aktuálně je na Google Play dostupná aplikace Street View jako součást Google mapy ve verzi 1.8.1.2. To se ale změní s příchodem verze 2.0 a aplikace se poprvé ve své historii zcela osamostatní!
  Komentáře (23) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Petr Kačenka - 03.09, 2015  
Mapová a navigační aplikace Here od společnosti NOKIA dostala nečekanou, ale velmi zajímavou vychytávku, která by měla zpříjemnit a zrychlit práci s aplikací, ale ve včerejší aktualizaci jsou i další novinky.
  Komentáře (17) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Jan Jurek - 02.09, 2015  
Hudební přehrávač Splyce byl dlouhé roky dostupný pouze pro iPhone, ale nyní přichází i na zařízení s Androidem a je ke stažení zcela zdarma. Vyžaduje Android OS 4-0.3 a výše.
  Komentáře (14) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Petr Kačenka - 02.09, 2015  
Aplikace LINE Launcher je ke stažení zdarma, takže pokud hledáte nový, atraktivní a zajímavý launcher, mohla by to být opravdu neotřelá alternativa právě pro vás.
  Komentáře (23) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Petr Kačenka - 02.09, 2015  
Včera společnost GoPro aktualizovala své mobilní aplikace pro Android, iPhone a iPady a také pro Windows Phone. Mezi novinkami jsou editační funkce pro střih krátkých videí s následným sdílením na YouTube, sociální sítě a tak podobně. Ale to není vše!
  Komentáře (3300) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 01.09, 2015  
Bezplatná aplikace HTC Zoe 2.0 od HTC Creative Labs přichází s razantním vylepšením, které se hlavně týká prodloužení délky videí. Ale je tady i jedna velmi špatná zpráva, která se dotkne mnoha uživatelů na celém světě.
  Komentáře (10) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Petr Kačenka - 01.09, 2015  
Aplikace Parasol se má postarat o bezpečí soukromých dat a jiných citlivých informací. K dispozici je zdarma, ale asi není pro každého. Ostatně, podívejte se sami, co umí.
  Komentáře (13) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Petr Kačenka - 01.09, 2015  
Aplikace X-CPU Widgets stojí za pozornost. Je zdarma a widgety mají za úkol informovat o systémových stavech, které uživatel někdy potřebuje znát. Aplikace vyžaduje Android OS 4.1 a vyšší.
  Komentáře (155) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Petr Kačenka - 31.08, 2015  
Nedávno objevená zranitelnost Stagefright umožňuje útočníkovi vzdáleně spustit libovolný kód a přečíst většinu dat uložených na telefonu prostým odeslání specifické MMS. Ohrožuje některé přístroje od Android OS 2.3 až po 5.1.1.
  Komentáře (28) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Petr Kačenka - 31.08, 2015  
Horká novinka! Google sympaticky změnil vyhledávání aplikací pro Android přes browser, resp. přes vyhledávač. Pojďte se podívat, jak krásně to funguje.
  Komentáře (581) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 28.08, 2015  
1467 článků (59 stránek, 25 článků na stránku)
[ 1 | 2 | 3 ]
Přejít na:
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.22 sekund