Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6624
Komentářů: 2030

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Naše videa

Aktuální články

Zatím není nejčtenější článek.

Textová verze

Textovou verzi pro AvantGo a mobilní přístroje naleznete ZDE .

Obsah našich článků můžete také získat i pomocí RSS kanálů: rss-091.xml, rss-092.xml, rss-20.xml nebo atom.xml.

Přidat.eu RSSPřidat RSS

PR články

Skvělá blbinka, která vás a vaše přátele může pobavit, rozesmát a zahnat nudu. Je zadarmo a vyžaduje Android OS 4.1 a výše. Pobafte se s fofolou! :o)
  Komentáře (115) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 27.08, 2015  
Poslední model chytrých hodinek od Sony si může díky aplikaci na Google Play změnit ciferník. K dispozici je několik docela pěkných vzhledů a asi není třeba připomínat, že aplikace je zdarma.
  Komentáře (8) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Jan Jurek - 26.08, 2015  
Neustále vás bombardují upozornění z mobilu na došlé zprávy? Jestli je jich hodně a už vás to unavuje, můžete to řídit. Pomůže vám k tomu bezplatná aplikace Snowball - Inteligentní upozornění.
  Komentáře (38) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Petr Kačenka - 26.08, 2015  
Jak nejrychleji spustit některou z často otevíraných aplikací? Komu se nechce prohrabávat obrazovky a složky s aplikacemi, může použít chytré zkratky - Tuffs
  Komentáře (35) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Petr Kačenka - 21.08, 2015  
Háčky nejsou jen užitečný doplněk pro domácnosti či nezbytná součást rybářské výbavy, ale také praktická aplikace pro Android a iPhone nebo pro chytré hodinky! Oficiální název je ovšem v angličtině - Hooks. Podívejte se to aplikace umí.
  Komentáře (7) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Petr Kačenka - 20.08, 2015  
Internetová správa dat - Opera Max přichází s novými funkcemi, mezi které patří i úsporná práce s videi. To samozřejmě šetří baterii, FUP a tím i peníze. Nová aplikace si proto zaslouží vyzkoušení a mimo jiné jistě potěší, že umí i česky.
  Komentáře (7) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 19.08, 2015  
Androidí varianta oblíbeného kecálka WhatsApp umí v nejnovější verzi zálohovat chaty a kontakty nejen na microSD kartu jako doposud, ale zvládá i automatický export na Google Drive.
  Komentáře (7) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Jan Jurek - 17.08, 2015  
Některé věci rozhodně má smysl šifrovat, a to zejména, když se jedná o dokumenty nebo fotografie citlivějšího charakteru. Katastrofických příhod, kdy hackeři získali přístup k cloudových službám nebo k e-mailům, jsou desítky ne-li stovky. Ale šifrování se hodí i při ztrátě přístroje, při ochraně proti zvědavcům v okolí a v dalších situacích.
  Komentáře (7) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Petr Kačenka - 17.08, 2015  
Yahoo Livetext je textový video-chat. Zdá se to jako nesmysl, ale zjevně to funguje a možná jde o nový trend v komunikaci. Dnes jeden neví, co bude zítra "In", takže proč se na to nepodívat. Krmě Androidu funguje i na iPhone a iPadech.
  Komentáře (9) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Petr Kačenka - 14.08, 2015  
Fotbalové EURO 2016 začíná sice až 10. června 2016, ale nyní se 24 fotbalových týmů bude prát o kvalifikaci na fotbalové mistrovství Evropy, takže fotbalová appka od českého T-Mobile je pro správné fotbalové fandy téměř povinná. K dispozici je i pro majitele iPhone.
  Komentáře (71) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 12.08, 2015  
Používáte ještě klasické SMSky? Pokud ano, nemusíte se spokojit se systémovým prostředím a můžete si pořídit lepší díky bezplatné aplikaci QKSMS - Quick Text Messenger. Pojďte se podívat, co umí.
  Komentáře (8) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Petr Kačenka - 11.08, 2015  
Nová fičurka OK, Google umí založit textovou poznámku do Google Keep hlasem a stejně tak umí pracovat s Gmailem. Podívejte se, jak to funguje.
  Komentáře (9) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Petr Kačenka - 10.08, 2015  
Microsoft OneNote je jeden z nejpropracovanějších systému pro práci s výstřižky, poznámkami, úkoly a dalšími informacemi. Nyní mu přibyla jedna velmi moderní a žádaná funkce.
  Komentáře (17) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Petr Kačenka - 07.08, 2015  
Mnoho lidí zná TV reklamy na Mountfield, které se týkají různé techniky a nástrojů pro zahrádkáře. Firma nedávno vydala i vlastní mobilní aplikaci pro Android, která je ke stažení zcela zdarma.
  Komentáře (12) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Petr Kačenka - 06.08, 2015  
Populární aplikace pro pohodlnou práci s úkoly - Google Keep brzy bude mít novou verzi, která umožní seznamy úkolů snadno kopírovat do dokumentů a dále je sdílet nebo s nimi pracovat i dalšími způsoby.
  Komentáře (9) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Petr Kačenka - 06.08, 2015  
Aplikace Disneyland přichází současně pro Android a iOS a je perfektním průvodcem pro světě pohádkových postaviček. Aplikace je ke stažení zdarma a vyžaduje Android 4.0.3 a vyšší.
  Komentáře (9) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Petr Kačenka - 05.08, 2015  
Aplikace CMU na cesty je zdarma dostupná pro Android a iPhone. Měla by patřit mezi nezbytné aplikace, které si sebou bereme na zahraniční cesty, kde se lehce může stát, že budeme potřebovat lékařskou pomoc.
  Komentáře (7) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Petr Kačenka - 03.08, 2015  
Souborový správce ES File Explorer získal na počátku července verzi 3.2.5.5, ale již se připravuje verze 4.0, která přinese mnoho novinek. K dispozici je betaverze.
  Komentáře (7) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Petr Kačenka - 03.08, 2015  
Kalkulačka One++ je na hony vzdálená primitivní systémové kalkulačce, kterou najdete na každém Androidu. Hodí se hlavně pro studenty, techniky, ekonomy a další profese. Pojďte si ji vyzkoušet.
  Komentáře (7) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 31.07, 2015  
Aplikace od pana Radima Šmehlíka je určena návštěvníkům vyškovského festivalu Pod Parou 2015, který začíná právě dnes, tj. ve čtvrtek 30.7. a končí v neděli 2.8. 2015.
  Komentáře (7) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Petr Kačenka - 30.07, 2015  
Užitečná a navíc bezplatná aplikace Boxer Calendar se dostává i na Android. Na iOS si vydobyla slušný zájem uživatelů pro svoji přehlednost a příjemné ovládáni. Zaujme i na Androidu?
  Komentáře (6) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Petr Kačenka - 29.07, 2015  
Aplikace Monospace od známé vývojářské firmy Underwood Apps LTD nabízí bleskovou editaci textů a příjemně jednoduché formátování. Užitečná maličkost s minimem nároků na hardware.
  Komentáře (7) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Petr Kačenka - 28.07, 2015  
Některé možná překvapí jméno vývojáře, od kterého Arrow Launcher pochází, ale pravidelní čtenáři Palmserveru znají i jeho přechozí launchery. Tento je docela hezký, ale hlavně je přehledný a má zajímavé uspořádání ikonek do skupin. Ostatně posuďte sami.
  Komentáře (21) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Petr Kačenka - 27.07, 2015  
Mobilní aplikace AC Sparta Praha na Google Play je určena zejména velkým fandům pražského fotbalového klubu, a to bez ohledu na věk, bydliště a pohlaví. K dispozici je pro Android a iOS.
  Komentáře (40) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Petr Kačenka - 24.07, 2015  
Aplikace WifiMapper je dostupná pro Android 3.0 a výše, ale také pro iPhone a iPad. Šikovná vyhledávací utilitka od známého producenta, která se může hodit především na zahraničních cestách.
  Komentáře (29) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Petr Kačenka - 24.07, 2015  
1467 článků (59 stránek, 25 článků na stránku)
[ 1 | 2 | 3 ]
Přejít na:
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.25 sekund