Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6625
Komentářů: 2031

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Naše videa

Aktuální články

Zatím není nejčtenější článek.

Starší články

Zatím není žádný obsah pro tento blok.

Textová verze

Textovou verzi pro AvantGo a mobilní přístroje naleznete ZDE .

Obsah našich článků můžete také získat i pomocí RSS kanálů: rss-091.xml, rss-092.xml, rss-20.xml nebo atom.xml.

Přidat.eu RSSPřidat RSS

PR články

iPhony jsou nediskutovatelně mezi nejoblíbenějšími chytrými telefony na světě, avšak ani tyto technologické klenoty nejsou imunní vůči potenciálním poruchám. V tomto podrobném průvodci se podíváme na nejčastější problémy, které mohou iPhony postihnout, a zároveň poskytneme tipy pro všechny, kdo hledají pomoc s opravou svého zařízení v oblasti Pardubic. Pokud Vás tedy zajímá oprava telefonu Pardubice, čtěte dále.


  Komentáře (35) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkac - 14.12, 2023  

Jen nedávno byly představeny nové modely iPhonů a už se spekuluje, zda nemá Apple v rukávu schovaný ještě nějaký další telefon. IPhone 11, iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max sice sklidily řadu posměšků na svůj vzhled (především, co se týká tří čoček na zadní straně Pro telefonů), ale zatím je o ně větší zájem, než analytici předpokládali. Ale i tak jsou fanoušci trochu zklamaní, protože očekávali, že Apple představí ještě jeden cenově dostupný telefon. Nejlevnější iPhony 11 je možné koupit přibližně od 21 000 Kč, Pro verzi pak přibližně od 30 000 Kč.


  Komentáře (3) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 23.10, 2019  
Oznámení společnosti Apple o nových iPhonech se obvykle odehrávají v první polovině září a předcházejí uvedení iPhonu o přibližně 1,5 týdne později. Do září zbývá ještě skoro celý měsíc a Apple se doposud oficiálně nevyjádřil, ale nedávné komentáře od prezidenta japonské Softbank by mohly být dobrým ukazatelem toho, co Apple plánuje.
  Komentáře (6) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Vendula Kreplova - 14.08, 2019  
Je vždycky nepříjemné, když se vám v průběhu dne vybije mobil. Obzvlášť když ho potřebujete k práci a mohli byste kvůli vybité baterii zmeškat důležitý hovor či zprávu. Proto se vyplatí si pravidelně kontrolovat, na kolika procentech je baterie vašeho iPhonu. Spousta lidí netuší, jak tuto informaci zjistit, a právě pro ně je určený tento návod.
  Komentáře (5) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Vendula Kreplova - 03.11, 2018  
Projekty eGovermentu nebo přesněji projekty elektronizace komunikace mezi úřady, občany a firmami byly zahájeny koncem roku 2006. Vláda chtěla zjednodušit a "odbyrokratizovat" úřední styk, zefektivnit činnost úřadů a zlevnit jejich fungování. K dnešnímu dni již funguje několik částí a další se velmi rychle připravují.
  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 07.10, 2008  
Komunikátor od společnosti Apple začal dobývat v minulém týdnu i naši zamičku, takže plníme slib a zakládáme novou rubriku věnovanou iPhone, kde se budete moci dovědět o novém software, ale také o různých doplňcích. Na úvod vám představíme 2 nové doplňky.

  Komentáře (34) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Jan Novotný - 01.09, 2008  
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.26 sekund