Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6323
Komentářů: 1611

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Naše videa

Aktuální články

Nejčtenějším článkem dnes je:

Apple AirPods Pro

Starší články

Zatím není žádný obsah pro tento blok.

Textová verze

Textovou verzi pro AvantGo a mobilní přístroje naleznete ZDE .

Obsah našich článků můžete také získat i pomocí RSS kanálů: rss-091.xml, rss-092.xml, rss-20.xml nebo atom.xml.

Přidat.eu RSSPřidat RSS

PR články

Jedete na dovolenou a potřebujete pokrýt potřeby připojení k Internetu pro celou rodinu? Na českém trhu je zařízení, které má skvělý design, vysokou funkčnost a bezkonkurenční cenu. Hodí se i pro firmy, které potřebují zajistit Internet na různých akcích, pro delší výlety s kamarády atd.
  Komentáře (7) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 26.06, 2015  
Kobe rozšiřuje nabídku o řadu bezdrátových produktů pro chytrou domácnost od švédské firmy Proove. Toto řešení umožní vzdálené ovládání spotřebičů, monitoring i automatizaci. Vše se skutečně snadnou instalací a za cenu dostupnou každému uživateli. Systém lze rozšiřovat dle požadavků zákazníka.
  Komentáře (3) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 10.04, 2015  
Chcete si udělat z vašeho iPhone nebo iPadu skutečnou digitální TV a sledovat běžné DVB-T televizní stanice bez připojení k Internetu? Na českém trhu je vhodné řešení!
  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Jan Novotný - 02.09, 2014  
Powerbanka Chronos je zajímavým doplňkem pro mobily, tablety, digitální fotoaparáty a jiné zařízení, které lze spojit pomocí microUSB a USB portů. Doplněk je dostupný na českém trhu!
  Komentáře (10) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 3
Autor : Josef Tkáč - 08.08, 2014  
Pražská polečnost Kobe, specializovaný distributor v oblasti ICT s přidanou hodnotou, rozšiřuje portfolio v oblasti prezentace a digitální reklamy o dotykové rámy (overlay) na zobrazovací panely rozměrů 32“-70“.
  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 05.05, 2014  
Praha, 28. 2. 2014. Společnost Synology® oznámila dostupnost beta verze DiskStation Manager ( DSM ) 5.0. - více než operační systém NAS serveru. Vyzkoušejte zcela nové uživatelské prostředí. Každý prvek Synology DSM 5.0 Beta je navržen tak, že je flexibilní a slouží vašim potřebám lépe než kdykoli předtím.
  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 07.03, 2014  
CF karty se dodnes používají v zrcadlovkách a v některých multimediálních přístrojích. Jedná se o specialitu, kterou správně ocení jen někteří.
  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 25.11, 2013  
Koncem letošního roku představila firma Synology řadu velice atraktivních jedno a dvoudiskových NAS serverů. Produkty jsou velice výkonné a cenově atraktivní. Pro domácí využití může Synology představovat skutečně centrální prvek s možností přehrávání multimediálních souborů, centrálního úložiště s přístupem odkudkoliv, dohledového centra pro IP kamery a pro řadu dalších využití. Vše i s podporou přístupu z mobilních zařízení.
  Komentáře (5) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 4.5
Autor : Josef Tkáč - 22.11, 2013  
Ultrabooky jsou extrémně snadno přenosné počítače, které byly přímo pro cestování stvořeny. Bereme si je do školy, do práce i na cesty. Tím je ovšem můžeme vystavovat riziku poškození a vzhledem k jejich nemalé ceně je tedy na místě zamyslet nad dostatečnou ochranou.
  Komentáře (2) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 21.11, 2013  
Firma Kobe jako distributor Synology Inc. přináší možnost dokoupení prodloužené záruky pro NAS servery Synology a to o jeden rok, nebo o dva roky. Pro vybrané modely je k dispozici i volitelný expresní servis.
  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 03.10, 2013  
Freedom iConnex Combi je elegantní Bluetooth QWERTY klávesnice včetně ochranného pouzdra / stojánku - speciálně vyvinutá pro Apple iPad 2 a nový iPad. Jedná se o nejlehčí a nejtenčí produkt ve své kategorii.
  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 14.05, 2013  
Potřebujete chránit vaše drahocenné přístroje v extrémních outdoorových nebo půmyslových podmínkách? Pražská společnost KOBE, se kterou dlouhodobě spolupracujeme, nabízí široké portfolio odolných značkových boxů Peli. Boxy Peli jsou dostupné v mnoha rozměrech, a to i pro mobilní zařízení.
  Komentáře (3) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 11.12, 2012  
Česká společnost Kobe, specializovaný distributor v oblasti ICT, představuje internetový fotoobraz i-Frame jako součást moderní designové domácnosti, prostředek pro efektivní A/V prezentaci a digitální reklamu.
  Komentáře (9) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 30.11, 2012  
Produkt Option XYfi obdržel řadu ocenění i na Mobile World Congress - Barcelona 2012 a nyní je dostupný i na českém trhu, a to za velmi příznivou cenu! Možná setakový doplněk bude hodit i vám.
  Komentáře (4) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 09.03, 2012  
Amex MP-G7 Android Set-Top-Box je set-top-box s otevřenou platformou Android 2.3 pro přehrávání prakticky libovolných multimediálních souborů (se 3D podporou), pro přístup na internet přes TV a mnoho dalších možností, které nabízí Android OS! Zařízení je dostupné na českém trhu!
  Komentáře (20) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 07.02, 2012  
Společnost KOBE jako distributor NAS serverů Synology představuje nový operační systém DiskStation Manager 3.1 (DSM 3.1) pro kompletní řadu NAS serverů. Tato bezplatná aktualizace přináší uživatelům implementaci nejnovějších technologií a nové funkce. Podporovány jsou NAS servery od modelové řady 2007.
  Komentáře (3) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 07.04, 2011  
V portfoliu pražské společnosti KOBE se nachází cenově zajímavé řešení pro sdílení Internetu, které pochází od firmy Option. Potěší nejen svými funkcemi a spolehlivostí, ale i vemi zdařilým designem. Seznamte se s Option GlobeSurfer X.1!
  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 28.01, 2011  
Vánoce jsou za dveřmi a pokud hledáte na poslední chvíli nějaký hodnotný a praktický dárek, můžete si vybrat některou ze specialitek pražské firmy KOBE, se kterou Palmserver dlouhodobě spolupracuje. Dnes se podíváme na doplněk, který může potěšit uživatele notebooků a netbooků.
  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 20.12, 2010  
Mezi produkty, které nabízí pražská společnost Kobe s.r.o. se najdou zajímavosti i pro sportovce, rybáře, houbaře nebo i firmy pracující v terénu. Například Canmore GP-101 je outdoorový navigační modul a současně i datalogger pro sportovní využití, který se může pochlubit podsvíceným LCD displejem a odolností proti dešti podle mezinárodní specifikace IPX4.
  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 08.12, 2010  
Na stránkách pražské společnosti KOBE, se kterou dlouhodobě spolupracujeme, můžete najít spousty užitečných vychytávek. Jedou z nich je i speciální pero Digital Pen Mouse DUO na displej vč. snímače, které se dá použít na téměř kterýkoli počítač nebo notebook s úhlopříčkou LCD displeje do 15,4".
  Komentáře (5) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 06.12, 2010  
Společnost KOBE oznamuje snížení cen a nové uživatelské rozhraní pro celou řadu Synology NAS serverů. Jestli hledáte pro osobní nebo firemní využití spolehlivý a technologicky sofistikovaný NAS server, tak tento článek je určen právě vám!
  Komentáře (4) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 05.10, 2010  
Firma Canmore nabízí dva zajímavé GPS moduly kombinované s dataloggerem. Bluetooth i USB verze je osazena chipem SKYTRAQ s vysokou citlivostí a rychlými akvizičními časy. Moduly lze použít jak samostatně přes Bluetooth nebo USB, tak i v logovacím režimu, kdy jsou schopny zaznamenat cca 250000 bodů. Trasy lze jednoduše exportovat do Google Earth i TrackMaker. Dodávaný software Gisteq PhotoTrackr umožní zobrazení tras přes GoogleMaps, parametry tras, lokalizaci fotografií...
  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 3
Autor : Josef Tkáč - 30.06, 2010  
Štědrý večer je tady za pár dní a jestli hledáte nějaký opravdu speciální dárek pro náročného uživatele výpočetní techniky, mohl by se vám hodit typ na jednu specialitku z nabídky pražské firmy KOBE.
  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 22.12, 2009  
Jak by se vám líbilo, umět zapínat a vypínat různé spotřebiče bezdrátově přímo z vašeho PC nebo notebooku? A co tak třeba pomocí SMS? Existuje cenově velmi zajímavé řešení Tellstick, se kterým dokážete velká kouzla!
  Komentáře (6) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 14.12, 2009  
Tento článek je prvním ze série článků, kterými vás budeme informovat o zajímavostech v sortimentu pražské firmy KOBE. Ta je specialistou na bezdrátové technologie a nabízí řadu unikátních produktů, které se vám mohou hodit. Produkty si z jejich nabídky vybíráme sami, a to podle praktické využitelnosti pro naše čtenáře.
  Komentáře (8) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 10.12, 2009  
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.29 sekund