Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6625
Komentářů: 2039

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Naše videa

Aktuální články

Zatím není nejčtenější článek.

Starší články

Zatím není žádný obsah pro tento blok.

Textová verze

Textovou verzi pro AvantGo a mobilní přístroje naleznete ZDE .

Obsah našich článků můžete také získat i pomocí RSS kanálů: rss-091.xml, rss-092.xml, rss-20.xml nebo atom.xml.

Přidat.eu RSSPřidat RSS

PR články

Jedete na dovolenou a potřebujete pokrýt potřeby připojení k Internetu pro celou rodinu? Na českém trhu je zařízení, které má skvělý design, vysokou funkčnost a bezkonkurenční cenu. Hodí se i pro firmy, které potřebují zajistit Internet na různých akcích, pro delší výlety s kamarády atd.
  Komentáře (11) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 26.06, 2015  
Kobe rozšiřuje nabídku o řadu bezdrátových produktů pro chytrou domácnost od švédské firmy Proove. Toto řešení umožní vzdálené ovládání spotřebičů, monitoring i automatizaci. Vše se skutečně snadnou instalací a za cenu dostupnou každému uživateli. Systém lze rozšiřovat dle požadavků zákazníka.
  Komentáře (6) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 10.04, 2015  
Chcete si udělat z vašeho iPhone nebo iPadu skutečnou digitální TV a sledovat běžné DVB-T televizní stanice bez připojení k Internetu? Na českém trhu je vhodné řešení!
  Komentáře (5) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Jan Novotný - 02.09, 2014  
Powerbanka Chronos je zajímavým doplňkem pro mobily, tablety, digitální fotoaparáty a jiné zařízení, které lze spojit pomocí microUSB a USB portů. Doplněk je dostupný na českém trhu!
  Komentáře (14) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 3
Autor : Josef Tkáč - 08.08, 2014  
Pražská polečnost Kobe, specializovaný distributor v oblasti ICT s přidanou hodnotou, rozšiřuje portfolio v oblasti prezentace a digitální reklamy o dotykové rámy (overlay) na zobrazovací panely rozměrů 32“-70“.
  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 05.05, 2014  
Praha, 28. 2. 2014. Společnost Synology® oznámila dostupnost beta verze DiskStation Manager ( DSM ) 5.0. - více než operační systém NAS serveru. Vyzkoušejte zcela nové uživatelské prostředí. Každý prvek Synology DSM 5.0 Beta je navržen tak, že je flexibilní a slouží vašim potřebám lépe než kdykoli předtím.
  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 07.03, 2014  
CF karty se dodnes používají v zrcadlovkách a v některých multimediálních přístrojích. Jedná se o specialitu, kterou správně ocení jen někteří.
  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 25.11, 2013  
Koncem letošního roku představila firma Synology řadu velice atraktivních jedno a dvoudiskových NAS serverů. Produkty jsou velice výkonné a cenově atraktivní. Pro domácí využití může Synology představovat skutečně centrální prvek s možností přehrávání multimediálních souborů, centrálního úložiště s přístupem odkudkoliv, dohledového centra pro IP kamery a pro řadu dalších využití. Vše i s podporou přístupu z mobilních zařízení.
  Komentáře (7) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 4.5
Autor : Josef Tkáč - 22.11, 2013  
Ultrabooky jsou extrémně snadno přenosné počítače, které byly přímo pro cestování stvořeny. Bereme si je do školy, do práce i na cesty. Tím je ovšem můžeme vystavovat riziku poškození a vzhledem k jejich nemalé ceně je tedy na místě zamyslet nad dostatečnou ochranou.
  Komentáře (2) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 21.11, 2013  
Firma Kobe jako distributor Synology Inc. přináší možnost dokoupení prodloužené záruky pro NAS servery Synology a to o jeden rok, nebo o dva roky. Pro vybrané modely je k dispozici i volitelný expresní servis.
  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 03.10, 2013  
Freedom iConnex Combi je elegantní Bluetooth QWERTY klávesnice včetně ochranného pouzdra / stojánku - speciálně vyvinutá pro Apple iPad 2 a nový iPad. Jedná se o nejlehčí a nejtenčí produkt ve své kategorii.
  Komentáře (2) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 14.05, 2013  
Potřebujete chránit vaše drahocenné přístroje v extrémních outdoorových nebo půmyslových podmínkách? Pražská společnost KOBE, se kterou dlouhodobě spolupracujeme, nabízí široké portfolio odolných značkových boxů Peli. Boxy Peli jsou dostupné v mnoha rozměrech, a to i pro mobilní zařízení.
  Komentáře (6) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 11.12, 2012  
Česká společnost Kobe, specializovaný distributor v oblasti ICT, představuje internetový fotoobraz i-Frame jako součást moderní designové domácnosti, prostředek pro efektivní A/V prezentaci a digitální reklamu.
  Komentáře (11) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 30.11, 2012  
Produkt Option XYfi obdržel řadu ocenění i na Mobile World Congress - Barcelona 2012 a nyní je dostupný i na českém trhu, a to za velmi příznivou cenu! Možná setakový doplněk bude hodit i vám.
  Komentáře (8) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 09.03, 2012  
Amex MP-G7 Android Set-Top-Box je set-top-box s otevřenou platformou Android 2.3 pro přehrávání prakticky libovolných multimediálních souborů (se 3D podporou), pro přístup na internet přes TV a mnoho dalších možností, které nabízí Android OS! Zařízení je dostupné na českém trhu!
  Komentáře (22) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 07.02, 2012  
Společnost KOBE jako distributor NAS serverů Synology představuje nový operační systém DiskStation Manager 3.1 (DSM 3.1) pro kompletní řadu NAS serverů. Tato bezplatná aktualizace přináší uživatelům implementaci nejnovějších technologií a nové funkce. Podporovány jsou NAS servery od modelové řady 2007.
  Komentáře (3) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 07.04, 2011  
V portfoliu pražské společnosti KOBE se nachází cenově zajímavé řešení pro sdílení Internetu, které pochází od firmy Option. Potěší nejen svými funkcemi a spolehlivostí, ale i vemi zdařilým designem. Seznamte se s Option GlobeSurfer X.1!
  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 28.01, 2011  
Vánoce jsou za dveřmi a pokud hledáte na poslední chvíli nějaký hodnotný a praktický dárek, můžete si vybrat některou ze specialitek pražské firmy KOBE, se kterou Palmserver dlouhodobě spolupracuje. Dnes se podíváme na doplněk, který může potěšit uživatele notebooků a netbooků.
  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 20.12, 2010  
Mezi produkty, které nabízí pražská společnost Kobe s.r.o. se najdou zajímavosti i pro sportovce, rybáře, houbaře nebo i firmy pracující v terénu. Například Canmore GP-101 je outdoorový navigační modul a současně i datalogger pro sportovní využití, který se může pochlubit podsvíceným LCD displejem a odolností proti dešti podle mezinárodní specifikace IPX4.
  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 08.12, 2010  
Na stránkách pražské společnosti KOBE, se kterou dlouhodobě spolupracujeme, můžete najít spousty užitečných vychytávek. Jedou z nich je i speciální pero Digital Pen Mouse DUO na displej vč. snímače, které se dá použít na téměř kterýkoli počítač nebo notebook s úhlopříčkou LCD displeje do 15,4".
  Komentáře (5) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 06.12, 2010  
Společnost KOBE oznamuje snížení cen a nové uživatelské rozhraní pro celou řadu Synology NAS serverů. Jestli hledáte pro osobní nebo firemní využití spolehlivý a technologicky sofistikovaný NAS server, tak tento článek je určen právě vám!
  Komentáře (4) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 05.10, 2010  
Firma Canmore nabízí dva zajímavé GPS moduly kombinované s dataloggerem. Bluetooth i USB verze je osazena chipem SKYTRAQ s vysokou citlivostí a rychlými akvizičními časy. Moduly lze použít jak samostatně přes Bluetooth nebo USB, tak i v logovacím režimu, kdy jsou schopny zaznamenat cca 250000 bodů. Trasy lze jednoduše exportovat do Google Earth i TrackMaker. Dodávaný software Gisteq PhotoTrackr umožní zobrazení tras přes GoogleMaps, parametry tras, lokalizaci fotografií...
  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 3
Autor : Josef Tkáč - 30.06, 2010  
Štědrý večer je tady za pár dní a jestli hledáte nějaký opravdu speciální dárek pro náročného uživatele výpočetní techniky, mohl by se vám hodit typ na jednu specialitku z nabídky pražské firmy KOBE.
  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 22.12, 2009  
Jak by se vám líbilo, umět zapínat a vypínat různé spotřebiče bezdrátově přímo z vašeho PC nebo notebooku? A co tak třeba pomocí SMS? Existuje cenově velmi zajímavé řešení Tellstick, se kterým dokážete velká kouzla!
  Komentáře (6) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 14.12, 2009  
Tento článek je prvním ze série článků, kterými vás budeme informovat o zajímavostech v sortimentu pražské firmy KOBE. Ta je specialistou na bezdrátové technologie a nabízí řadu unikátních produktů, které se vám mohou hodit. Produkty si z jejich nabídky vybíráme sami, a to podle praktické využitelnosti pro naše čtenáře.
  Komentáře (8) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 10.12, 2009  
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.24 sekund