Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6625
Komentářů: 2039

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Naše videa

Aktuální články

Zatím není nejčtenější článek.

Starší články

Zatím není žádný obsah pro tento blok.

Textová verze

Textovou verzi pro AvantGo a mobilní přístroje naleznete ZDE .

Obsah našich článků můžete také získat i pomocí RSS kanálů: rss-091.xml, rss-092.xml, rss-20.xml nebo atom.xml.

Přidat.eu RSSPřidat RSS

PR články

V předchozích dílech recenze jsme si prohlédli hardware, přidané programy, internetové rozhraní i možnosti nastavení, takže nám zbývá již jen prohlídka navigačního systému firmy Nav N Go a praktická ukázka. Jde o poslední díl recenze, kde provedeme i celkové zhodnocení navigace od Hewlett Packard.


  Komentáře (2) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 4.66
Autor : Josef Tkáč - 08.02, 2008  
Satelitní navigace zdaleka není jen věcí kapesních počítačů a PND. Je zde možnost využití TabletPC nebo přístrojů s rodiny UMPC, a s výhradami i menších notebooků, kde může být problém hlavně s uchycením a umístěním přístroje v automobilu.
  Komentáře (665) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 11.10, 2007  
Na Internetu se objevily informace o příchodu dvou nových modelů Acer P710 a Acer P730. Podívejte se s námi na podrobnosti a obrázky. Možná se tyto přístroje zalíbí i vám. Na trhu by se měly objevit během měsíce října a mj. nabídnou i poměrně lákavou cenu.


  Komentáře (322) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 25.09, 2007  
PExterní přijímače GPS již dávno nevzbuzují emoce a považujeme je za naprosto běžné doplňky k našim kapesním počítačům a mobilům. Přesto se čas od času objeví nějaká zajímavost. Přijímač SDG-812 společnosti Spectec určitě patří k těm, nad kterými se nejeden čtenář podiví.
  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 1
Autor : Petr Kačenka - 01.08, 2007  
Společnost Asus připravila další přístroj pro náročnější zájemce o satelitní navigaci do automobilu. Tentokráte se jedná o zařízení typu PND - Personal Navigation Device a může se pochlubit několika dalšími vlastnostmi.
  Komentáře (4) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 23.07, 2007  
Do redakce Palmserveru dorazila nejnovější verze Dynavixu a my jsme ji podrobili podrobnému zkoumání. Chtěli jsme si odpovědět na 2 důležité otázky. Jaká vlastně je verze 7 a co nového přináší? Zatímco první otázka směřuje k celkové použitelnosti a funkcím, tak druhá se zajímá o rozdíly.
  Komentáře (39) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 3.33
Autor : Josef Tkáč - 15.05, 2007  
Hned několik novinek připravila společnost Telematix. Dynavix se tak znovu dostává do centra pozornosti zájemců o satelitní navigaci, a to jak stávávajících majitelů licencí Dynavix Mobile 2005, tak nových zákazníků, pro které je připraveno i další příjemné překvapení. Malé "zmrtvýchvstání" tohoto produktu jistě oživí současný trh s navigacemi a nabídne zákazníkům další zajímavou volbu.
  Komentáře (13) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 07.05, 2007  
Na Internetu se objevil další zajímavý GPS přijímač, který se liší od běžných zařízení tohoto druhu. Odlišnost je patrná již na první pohled. Přijímač má totiž displej a několik tlačítek.
  Komentáře (2) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 18.04, 2007  
Nápadem s 3D objekty v navigaci se zabývá asi každý producent navigačních systémů, který nechce zaspat dobu a nechat se předběhnout konkurencí. Nedávno se na internetu objevilo video s 3D provedením navigace iGO. Prohlédněte si ho a posuďte sami, jestli by se vám taková navigace líbila.
  Komentáře (6) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 13.02, 2007  
Již dříve ohlášená nová verze navigačního systému Be-on-road byla oficiálně představena koncem minulého týdne a dnes vám přinášíme jeho první podrobnou recenzi. Budete se moci sami přesvědčit jak výrazně se aplikace změnila a zda změny zvýšili konkurenceschopnost na náročném trhu navigačních systémů.
  Komentáře (697) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 4.8
Autor : Josef Tkáč - 05.02, 2007  
Bluetooth přijímače navigačních signálů GPS se vyrábějí ve stále menších provedeních. Nejnovějším hitem je malý GPS s funkcí přehrávače hudby. Podívejte se s námi na podrobnosti.
  Komentáře (55) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Petr Kačenka - 13.12, 2006  
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.22 sekund