Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6323
Komentářů: 1611

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Naše videa

Aktuální články

Nejčtenějším článkem dnes je:

Apple AirPods Pro

Starší články

Zatím není žádný obsah pro tento blok.

Textová verze

Textovou verzi pro AvantGo a mobilní přístroje naleznete ZDE .

Obsah našich článků můžete také získat i pomocí RSS kanálů: rss-091.xml, rss-092.xml, rss-20.xml nebo atom.xml.

Přidat.eu RSSPřidat RSS

PR články

V předchozích dílech recenze jsme si prohlédli hardware, přidané programy, internetové rozhraní i možnosti nastavení, takže nám zbývá již jen prohlídka navigačního systému firmy Nav N Go a praktická ukázka. Jde o poslední díl recenze, kde provedeme i celkové zhodnocení navigace od Hewlett Packard.


  Komentáře (2) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 4.66
Autor : Josef Tkáč - 08.02, 2008  
Satelitní navigace zdaleka není jen věcí kapesních počítačů a PND. Je zde možnost využití TabletPC nebo přístrojů s rodiny UMPC, a s výhradami i menších notebooků, kde může být problém hlavně s uchycením a umístěním přístroje v automobilu.
  Komentáře (362) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 11.10, 2007  
Na Internetu se objevily informace o příchodu dvou nových modelů Acer P710 a Acer P730. Podívejte se s námi na podrobnosti a obrázky. Možná se tyto přístroje zalíbí i vám. Na trhu by se měly objevit během měsíce října a mj. nabídnou i poměrně lákavou cenu.


  Komentáře (321) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 25.09, 2007  
PExterní přijímače GPS již dávno nevzbuzují emoce a považujeme je za naprosto běžné doplňky k našim kapesním počítačům a mobilům. Přesto se čas od času objeví nějaká zajímavost. Přijímač SDG-812 společnosti Spectec určitě patří k těm, nad kterými se nejeden čtenář podiví.
  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 1
Autor : Petr Kačenka - 01.08, 2007  
Společnost Asus připravila další přístroj pro náročnější zájemce o satelitní navigaci do automobilu. Tentokráte se jedná o zařízení typu PND - Personal Navigation Device a může se pochlubit několika dalšími vlastnostmi.
  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 23.07, 2007  
Do redakce Palmserveru dorazila nejnovější verze Dynavixu a my jsme ji podrobili podrobnému zkoumání. Chtěli jsme si odpovědět na 2 důležité otázky. Jaká vlastně je verze 7 a co nového přináší? Zatímco první otázka směřuje k celkové použitelnosti a funkcím, tak druhá se zajímá o rozdíly.
  Komentáře (38) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 3.33
Autor : Josef Tkáč - 15.05, 2007  
Hned několik novinek připravila společnost Telematix. Dynavix se tak znovu dostává do centra pozornosti zájemců o satelitní navigaci, a to jak stávávajících majitelů licencí Dynavix Mobile 2005, tak nových zákazníků, pro které je připraveno i další příjemné překvapení. Malé "zmrtvýchvstání" tohoto produktu jistě oživí současný trh s navigacemi a nabídne zákazníkům další zajímavou volbu.
  Komentáře (13) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 07.05, 2007  
Na Internetu se objevil další zajímavý GPS přijímač, který se liší od běžných zařízení tohoto druhu. Odlišnost je patrná již na první pohled. Přijímač má totiž displej a několik tlačítek.
  Komentáře (2) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 18.04, 2007  
Nápadem s 3D objekty v navigaci se zabývá asi každý producent navigačních systémů, který nechce zaspat dobu a nechat se předběhnout konkurencí. Nedávno se na internetu objevilo video s 3D provedením navigace iGO. Prohlédněte si ho a posuďte sami, jestli by se vám taková navigace líbila.
  Komentáře (6) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 13.02, 2007  
Již dříve ohlášená nová verze navigačního systému Be-on-road byla oficiálně představena koncem minulého týdne a dnes vám přinášíme jeho první podrobnou recenzi. Budete se moci sami přesvědčit jak výrazně se aplikace změnila a zda změny zvýšili konkurenceschopnost na náročném trhu navigačních systémů.
  Komentáře (555) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 4.8
Autor : Josef Tkáč - 05.02, 2007  
Bluetooth přijímače navigačních signálů GPS se vyrábějí ve stále menších provedeních. Nejnovějším hitem je malý GPS s funkcí přehrávače hudby. Podívejte se s námi na podrobnosti.
  Komentáře (4) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Petr Kačenka - 13.12, 2006  
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.28 sekund