Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6625
Komentářů: 2038

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Naše videa

Aktuální články

Zatím není nejčtenější článek.

Starší články

Zatím není žádný obsah pro tento blok.

Textová verze

Textovou verzi pro AvantGo a mobilní přístroje naleznete ZDE .

Obsah našich článků můžete také získat i pomocí RSS kanálů: rss-091.xml, rss-092.xml, rss-20.xml nebo atom.xml.

Přidat.eu RSSPřidat RSS

PR články

Podle našich zdrojů by se 13. listopadu měl objevit program Spb Insight for Smartphone, což je varianta jedné z nejpopulárnějších placených čteček RSS/Atom kanálů na PocketPC. Podívejte se s námi na screenshoty.
  Komentáře (4) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 09.11, 2007  
Společnost Birdsoft uvádí novou verzi svého produktu eXtreme Agenda. Ten je určen pro přístroje s Windows Mobile for Smartphone 2002/2003/5.0 a WM 6 Standard. Novými funkcemi jsou mimo jiné i "Project View" a "Timeline Week View", nová grafická témata nebo šablony pro úkoly. Výborně je také řešeno vyhledávání informací.

  Komentáře (215) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Petr Kačenka - 08.10, 2007  
Pro majitelé chytrých mobilů bez dotykové obrazovky s Windows mobile je dostupná nová verze freewarového programu, který uživatelům umožní komfortnější práci s textovými zprávami SMS. Autorem je pan Ben Hirashima.


  Komentáře (3) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 03.10, 2007  
Máte mobilní telefon s operačním systémem Windows Mobile a hledáte pro něj lepší kalkulačku s mnohem více funkcemi, než nabízí jednoduchá systémová kalkulačka? Třeba vás zaujme nová softwarová kalkulačka společnosti Lygea, která je primárně zaměřena na obchod a finance.

  Komentáře (25) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Petr Kačenka - 23.08, 2007  
Jedná se o novou verzi užitečného programu pro ryhlé přepínání uživatelských profilů. S touto aplikací už nikdy nemusíte rušit okolí a být nechtěně středem pozornosti nebo naopak nezmeškáte důležitou schůzku či telefonní hovor.
  Komentáře (5) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Petr Kačenka - 08.08, 2007  
Program Quicken je známou finanční aplikací, která je dostupná pro PC, ale i pro mobilní platformy PalmOS a Windows Mobile. Novinkou je její uvedení jako varianty pro telefony bez dotykového displeje a s operačním systémem Windows Mobile for Smartphone.
  Komentáře (13) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 10.07, 2007  
Pro zařízení s Windows Mobile for Smartphone je určena nová verze aplikace pro dálkové ovládání domácí elektroniky a různých přístrojů, které se běžně ovládají pomocí dálkových ovladačů s infraportem.
  Komentáře (24) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 04.07, 2007  
Mít na chytrém mobilu s operačním systémem Windows Mobile 5.0 nebo Windows Mobile 6 kvalitní slovníky již nemusí být jen snem. Společnost Sunnysoft, připravila aplikaci, která se může hodit na dovolené, ale i při práci.
  Komentáře (6) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 03.07, 2007  
Skvělá aplikace, která vašemu mobilu s operačním systémem Windows Mobile 5.0 for Smartphones nebo WM 6 Standard dokáže přidat mnoho užitečných funkcí
  Komentáře (8) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Petr Kačenka - 25.06, 2007  
Jde o užitečnou utilitu, která dříve byla určena pouze pro PocketPC a nyní je dostupná i pro mobily s Windows Mobile. Přichází ve dvou variantách. Jedna je placená, druhá zdarma.
  Komentáře (6) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 25.05, 2007  
Vynikající freewarová aplikace, která potěší majitele chytrých telefonů s Windows Mobile na palubě. Smartphonům dodá mnoho užitečných funkcí.
  Komentáře (5) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Petr Kačenka - 22.05, 2007  
Jde o freewarový program, díky kterému mohou uživatelé mobilů s Windows Mobile ušetřit pěkné peníze. To platí zvláště pro ty, kteří často píší dlouhé SMSky.
  Komentáře (10) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 04.05, 2007  
Pro mobily s Windows Mobile je k dispozici aplikace, která informuje o počasí, a to na 10 dní dopředu.
  Komentáře (6) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Petr Kačenka - 26.04, 2007  
Jde o freewarový program, který ocení většina uživatelů mobilních telefonů s Windows Mobile 5.0. Poradí si totiž s volajícími, se kterými uživatel nechce hovořit
  Komentáře (13) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Petr Kačenka - 16.04, 2007  
Pro přístroje bez dotykového dipsleje některé programy prostě chybí nebo není mezi nimi natový výběr jako u rozšířenějších PocketPC. Pokud hledáte praktický program pro práci se s programy, máme pro vás tip na aplikaci, která vás potěší i tím, že je zdarma.
  Komentáře (10) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Petr Kačenka - 12.04, 2007  
Pro tzv. "chytré mobily", tj. přístroje bez dotykového displeje s Windows Mobile for Smartphone je určena tato aplikace, sloužící k bezpečnému uchování hesel, PINů a zvláště citlivých nebo snadno zneužitelných informací.
  Komentáře (7) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Petr Kačenka - 05.04, 2007  
Výborná sestava užitečných utilit pro tzv. chytré telefony s Windows Mobile. Pro přístroje bez dotykové obrazovky takových programů mnoho není a tento je navíc zdarma.
  Komentáře (3) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Petr Kačenka - 02.04, 2007  
Pokud vám chybí rozumný program pro operativní přepínání profilů na vašem Smartphone, máme pro vás tip, který vás nebude stát ani korunu a dokáže vyřešit problémy s Bluetooth handsfree.
  Komentáře (5) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Petr Kačenka - 12.03, 2007  
Tento program potěší zejména majitele mobilů s Windows Mobile 5.0. Dodá jejich přístrojům několik velmi žádaných funkcí. Jde o betaverzi, takže se mohou vyskytnout drobné potíže, ale za vyzkoušení tento program rozhodně stojí.
  Komentáře (3) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Michaela Dudíková - 01.02, 2007  
Řeč bude o programu VITO Remote, který je nyní dostupný nejen pro PocketPC, ale i pro Smartphone, takže svoji televizi, video nebo DVD mohou dálkově ovládat i uživatelé tzv. "chytrých telefonů".
  Komentáře (39) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Michaela Dudíková - 29.01, 2007  
Přístroje s Windows Mobile for Smartphone nemají v základní softwaerové výbavě tabulkový ani textový editor. Je tedy na uživatelích aby si pořídili alternativní aplikace tohoto typu, které by jim mj. umožnili pracovat s přílohami e-mailů.
  Komentáře (2) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 22.01, 2007  
Aplikace pro mobilní telefony s Windows Mobile for Smartphone umí upravit úvodní obrazovku podle představ uživatele. Může tak popustit uzdu své fantazie při tvorbě vlastního vzhledu primární obrazovky nebo si pomocí populárních pluginů zvýšit efektivnost práce s přístrojem.
  Komentáře (5) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Petr Kačenka - 21.11, 2006  
Zřejmě jde o první hru, která využívá integrované digitální fotoaparáty na chytrých telefonech s operačním systémem Windows Mobile, a to navíc dosti netradičním způsobem. Více podrobností najdete v článku.
  Komentáře (7) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Petr Kačenka - 13.11, 2006  
Na zařízeních bez dotykového displeje je situace s odpovídajícím software o něco horší než u ostatních přístrojů s Windows Mobile. Někdy snaha programátorů udělat univerzální aplikaci nestačí, protože specifikum ovládání je u složitějších programů příliš velké a nelze jej snadno obejít. Mezi "problémové" skupiny software jistě patří i alternativní balíky PIM aplikací, ale i zde se začíná blýskat na lepší časy.
  Komentáře (5) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Michaela Dudíková - 08.11, 2006  
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.19 sekund