Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6625
Komentářů: 2039

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Naše videa

Aktuální články

Zatím není nejčtenější článek.

Textová verze

Textovou verzi pro AvantGo a mobilní přístroje naleznete ZDE .

Obsah našich článků můžete také získat i pomocí RSS kanálů: rss-091.xml, rss-092.xml, rss-20.xml nebo atom.xml.

Přidat.eu RSSPřidat RSS

PR články

Dánský výrobce herních periferií a příslušenství představil své nové herní myši SteelSeries Aerox 3 a SteelSeries Aerox 3 Wireless. Zaujmou svým nevšedním designem. Navíc jsou velice lehké. To se projeví vyšší rychlostí pohybu i větším pohodlím během hry
  Komentáře (137) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Evzenie Janovska - 01.11, 2020  
Společnost Garmin se proslavila výrobou chytrých hodinek pro sportovce. Její novinka, chytré hodinky Garmin Instinct Esport Edition cílí na hráče počítačových her.
  Komentáře (897) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Evzenie Janovska - 30.10, 2020  
V září jsme se dočkali spuštění nejnovější verze operačního systému Android. Koncem měsíce vstoupil Android nejen na naše mobily, nýbrž i na naše televizní obrazovky. Jaké výhody nám přinesl?
  Komentáře (1200) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Evzenie Janovska - 30.09, 2020  
Společnost Samsung chystá novou řadu Galaxy F. Prvotinou této nové řady bude model Galaxy F41, který bude představen 8. října 2020 v Indii. Jedinečnost tohoto smartphonu spočívá v jeho velkém displeji i štědré kapacitě jeho baterie.
  Komentáře (60) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Evzenie Janovska - 29.09, 2020  
Současný trh nabízí chytré hodinky pro různé kategorie uživatelů. Výjimkou nejsou ani senioři. Již během letošního podzimu se objeví TCL MOVETIME Family Watch MT43A, chytré hodinky, které nabídnou seniorům užitečné funkce i možnost je využít jako miniaturní telefon.
  Komentáře (21) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Evzenie Janovska - 25.09, 2020  
Čínský gigant Huawei přišel nejen o plnohodnotný Android. Následně přišel také o svoje procesory Kirin, které využívají americké technologie. A nyní příchozí další úder v podobě zákazu používat špičkové fotočipy od Sony.
  Komentáře (37) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Evzenie Janovska - 25.09, 2020  
Huami, výrobce známých produktů značky Amazfit představí na podzim své novinky. Přestože pohled do kalendáře napovídá, že se podzim blíží, čínská společnost moc toho o svých chystaných novinkách neprozradila.
  Komentáře (19) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Evzenie Janovska - 26.08, 2020  
Novinkou společnosti Samsung je smartphone Samsung Galaxy M51. Ohromí vás nejen svou dechberoucí kapacitou baterie. Co vše vám tento telefon může nabídnout?
  Komentáře (261) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Evzenie Janovska - 25.08, 2020  
Výměna displeje je častým úkonem opravářů mobilních telefonů. S tím však má být konec. Společnost Xiaomi totiž plánuje vyrábět smartphony s lehce vyjmutelným displejem.
  Komentáře (13) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Evzenie Janovska - 09.08, 2020  
V nabídce společnosti Moleskine najdeme nejen papírové diáře a zápisníky. Její nabídka obsahuje také digitální nástroje, Jedním z nich je mobilní aplikace pro iOS Moleskine Jouney.
  Komentáře (25) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Evzenie Janovska - 30.07, 2020  
Řetěz KFC je známý nejen jako kuřecí fastfood, proslavil se také svými bizarními vychytávkami. Svým fanouškům nabídl antiinternetový stan a dron, postavený z krabic od kuřecích křidélek i jídlo z falešného kuřecího masa. Nyní se spojil s ruskou společností 3D Bioprinting Solutions na 3D tisku svých kuřecích nuget.
  Komentáře (43) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Evzenie Janovska - 28.07, 2020  
Podtitul Androidu 11 měl být Frgál, což je tradiční moravský koláč. Android 11 bude mít podnázev, Frgál to však nebude. Navíc ho bude Google používat pouze v interní komunikaci. Oficiální podnázev nejnovější verze Androidu je písmeno R.
  Komentáře (95) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Evzenie Janovska - 26.07, 2020  
Společnost Xiaomi potěšila hráče. Připravila jim obří prohnutý herní monitor Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor 34“ s WQHD rozlišením. Obří zakřivený monitor má skvělé parametry za skvělou cenu.
  Komentáře (52) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Evzenie Janovska - 19.07, 2020  
Čínský gigant Xiaomi vydal novu verzi chytrých hodinek pro děti ze série Mi Rabbit. Jedná se o variantu 4C. V něčem je méně dokonalá než její předchůdkyně 4 a 4 PRO, přináší však také novinky, které zaujmou děti i jejich rodiče.
  Komentáře (1991) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Evzenie Janovska - 24.06, 2020  
Google Maps je velice známá hojně používaná aplikace společnosti Google. Velice šikovný je její nástroj Street View, který pomůže lépe se orientovat. Společnost Google chystá novinku, díky níž vám tento nástroj ještě více usnadní orientaci.
  Komentáře (44) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Evzenie Janovska - 22.06, 2020  
Dark Mode, nazývaný také tmavý režim je v poslední době velmi oblíbený. Usnadňuje totiž používání zařízení zejména v noci. Dark Mode na mobilních zařízeních od Applu přišel spoklu s iOS 13. Na to zareagoval například Twitter, Instagram a další aplikace. Zatím kromě Facebooku.
  Komentáře (42) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Evzenie Janovska - 08.06, 2020  
Mnozí lidé zažili situaci, kdy byl jejich počítač zavirován a na monitoru se jim objevila výzva k zaplacení jako jediné řešení situace. Experti doporučují nenechat se vydírat a žádné výkupné neplatit. Obnovení systému vyjde mnohem levněji.
  Komentáře (9) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Evzenie Janovska - 07.06, 2020  
Hodně společností vyrábí miniaturní počítače, čínská společnost Chuwi je však předčí. Její počítač Chuwi Larkbox je tak malý, že se bez problémů vejde do dlaně.
  Komentáře (11) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Evzenie Janovska - 05.06, 2020  
Značka Xiaomi zahrnuje vysavače, elektrické zubní kartáčky, chytré hodinky, fitness náramky a mnohé další „smart“produkty. Většina z nich nepochází z dílny společnosti Xiaomi, nýbrž ze společností, podporovaných tímto čínským gigantem. Podružné označení „Mijia“ slouží k odlišení od těchto produktů. Nyní se však společnost Xiaomi rozhodla změnit toto označení.
  Komentáře (48) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Evzenie Janovska - 02.06, 2020  
Fitness náramek Xiaomi Mi Band se stal legendou. Již v červnu 2020 má být představena nová generace tohoto náramku, Xiaomi Mi Band 5. Na co se můžeme těšit?
  Komentáře (12) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Evzenie Janovska - 31.05, 2020  
Na trh přichází další ohebný mobil společnosti Samsung. Tato jihokorejská společnost nebude na počet kusů skromná. Jen letos má brány společnosti opustit až 3 miliony těchto telefonů. Nová ohebný smartphone Samsung Galaxy Fold 2 by se měl na trhu objevit v srpnu 2020 společně s řadou Galaxy Note 20. Na co se můžeme těšit?
  Komentáře (14) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Evzenie Janovska - 30.05, 2020  
Matematika a zábava – jde to vůbec dohromady? Pro mnohé školáky a studenty je matematika spíše záhada a dřina než zábava. S Mathmanem je to však jiné. Už žádné listování v nudných učebnicích. Tato česká aplikace z vás udělá matematické supermany.
  Komentáře (16) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Evzenie Janovska - 30.05, 2020  
Jedna z kaváren v jihokorejském městě Tedžon vyřešila opatření proti šíření koronaviru originálním způsobem – najmout roboty. Roboti plně nahradí lidské pracovníky, na rozdíl od nich nepotřebují přestávky ani volno, navíc jsou imunní vůči koronaviru.
  Komentáře (21) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Evzenie Janovska - 29.05, 2020  
Společnost Apple pracuje na chytrých brýlích. Mají se jmenovat Apple Glass a mají být představeny letos na podzim. Co nám tyto chytré brýle nabídnou?
  Komentáře (9) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Evzenie Janovska - 27.05, 2020  
Současná generace smartphonů OnePlus stojí docela dost peněz, což vedlo ke spekulacím ohledně možnosti vzniku Lite verze současného smartphonu OnePlus 8. Podle nejnovějších zpráv by se tento cenově dostupnější model mohl nazývat OnePlus Z a na trhu by se měl objevit někdy během července tohoto roku.
  Komentáře (7) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Vendula Kreplova - 07.05, 2020  
7676 článků (308 stránek, 25 článků na stránku)
[ 1 | 2 | 3 ]
Přejít na:
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.31 sekund