Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6625
Komentářů: 2031

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Naše videa

Aktuální články

Zatím není nejčtenější článek.

Textová verze

Textovou verzi pro AvantGo a mobilní přístroje naleznete ZDE .

Obsah našich článků můžete také získat i pomocí RSS kanálů: rss-091.xml, rss-092.xml, rss-20.xml nebo atom.xml.

Přidat.eu RSSPřidat RSS

PR články

Chytré hodiny Amazfit X společnosti Huami na první pohled připomínají náramek. Jejich displej je totiž zakřivený a disponuje výrazně větší plochou. Od 29, 9 2020 si lze tyto chytré hodinky objednat na crowdfundingové platformě Indiegogo. Co nám mohou nabídnout?
  Komentáře (62) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Evzenie Janovska - 30.04, 2020  
Společnost LG nedávno uveřejnila upoutávku na svůj nadcházející smartphone. Rovněž poskytla informace o tom, kdy se smartphonu dočkáme, a to formou patnáctivteřinového klipu na YouTube.
  Komentáře (8) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Vendula Kreplova - 30.04, 2020  
Smartphony Google Pixel 4 a Pixel 4 XL se na trhu již nějaký ten čas nacházejí a přinesly s sebou spoustu nových technických inovací. Ale nelze očekávat, že novinky dostupné na těchto smartphonech se objeví i na cenově příznivějších modelech, jako je například nový smartphone Pixel 4a, o němž jsou již k dispozici mnohé informace.
  Komentáře (6) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Vendula Kreplova - 20.04, 2020  
Nadcházející smartphone od společnosti Nokia na trh hned tak nedorazí. Nový smartphone by měl být nástupce smartphonu Nokia 9 PureView, který neslavil na trhu velký úspěch a příliš se neprodával, což by se jeho nástupce měl pokusit napravit.
  Komentáře (4) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Vendula Kreplova - 16.04, 2020  
Samsung údajně stále plánuje uveřejnit svůj nový Note smartphone v srpnu, jak je již zvykem této společnosti. Ačkoliv Samsung i jeho konkurenční společnost Apple ovlivnila epidemie koronaviru, Samsung prohlásil, že má stále dostatečně silnou pozici na to, aby smartphone Galaxy Note 20 uveřejnil ve standardní dobu.
  Komentáře (5) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Vendula Kreplova - 15.04, 2020  
Na konci měsíce Disney+ začal fungovat v Německu a můžete si tak pustit dnes již milované klasické filmy i nové snímky. Kromě toho, že ke službě máte přímý přístup skrze internetový prohlížeč nebo chytrou televizi, služba bude rovněž dostupná napříč různými streamovacími přístroji.
  Komentáře (28) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Vendula Kreplova - 14.04, 2020  
Někdy může být užitečné nahrát na Android smartphonu WhatsApp video hovor, zejména během interview. V tomto článku se podíváme, jak na to.
  Komentáře (4) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 3
Autor : Vendula Kreplova - 13.04, 2020  
Oppo Reno Ace byl první smartphone na trhu se Super VOOC 2.0, díky čemuž dosáhl rychlého 65W nabíjení. Nyní Brian Shen, VP společnosti, potvrdil, že nástupce tohoto smartphonu dorazí již tento měsíc.
  Komentáře (6) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Vendula Kreplova - 07.04, 2020  
Samsung již stihnul uveřejnit aktualizaci na Android 10 pro několik smartphonů, ale Galaxy Fold, nejdražší smartphone od Samsungu, si musel počkat, než aktualizaci obdržel. Nyní se tak konečně stalo a Samsung nedávno uveřejnil dlouho očekávanou aktualizaci na Android 10 pro Galaxy Fold.
  Komentáře (4) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Vendula Kreplova - 06.04, 2020  
Apple údajně zvažuje oddálit uveřejnění nadcházející série iPhonů, která by se měla nazývat iPhone 12.
  Komentáře (23) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Vendula Kreplova - 02.04, 2020  
Disney+ je streamovací platforma, která od svého listopadového vzniku byla doposud dostupná ve třech zemích, ale nedávno se objevila v dalších sedmi státech. Od 24. března je služba dostupná ve Velké Británii, Irsku, Španělsku, Itálii, Švýcarsku a ve dvou našich sousedských státech, Německu a Rakousku.
  Komentáře (4) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Vendula Kreplova - 01.04, 2020  
V čínském městě Chang-čou lze potkat hlídače městského parku s bizarními brýlemi. Jedná se o novou metodu boje proti koronaviru.
  Komentáře (4) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Evzenie Janovska - 30.03, 2020  
Nová řada Honor dorazí již dnes, tedy 30. března, a podle všeho by její součástí měl být i smartphone Honor Play 9A. Oficiální teaser na Weibo stránce společnosti Honor odhalil datum uveřejnění 30. března a rovněž naznačil, že by smartphone měl mít obrovskou baterii.
  Komentáře (17) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Vendula Kreplova - 30.03, 2020  
Streamovací služba Stadia od Google by měla být na většině smartphonů dostupná od 20. února tohoto roku. Předtím mohli herní službu otestovat pouze uživatelé Pixel smartphonů nebo Chromecast. Nyní je však již dostupný seznam všech smartphonů, na nichž by Google Stadia měla fungovat.
  Komentáře (4) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Vendula Kreplova - 04.03, 2020  
Epidemie čínského koronaviru sice přidělává společnosti Apple problémy s výrobou jeho produktů, přesto hodlá uvést na trh svůj iPhone SE 2 již začátkem dubna. Na co se již brzy můžeme těšit?
  Komentáře (24) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Evzenie Janovska - 27.02, 2020  
Společnost Oppo chystá své nové chytré hodinky. Na první pohled je vidět inspirace hodinkami Apple Watch.
  Komentáře (356) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Evzenie Janovska - 02.02, 2020  
Dlouhotrvající spor mezi čínskou společností Huawei a USA vyústil v zařazení této společnosti na černou listinu. Tím přišla Huawei o Google a byla donucená pilně pracovat na vývoji svého operačního systému. Huawei se však už nechce vrátit ke službám Google.
  Komentáře (4) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Evzenie Janovska - 31.01, 2020  
Je to již dlouhých sedm let, co se objevila aplikace Vine, která umožňovala natáčení krátkých šestivteřinových videí. Po určité době jí vytlačil Instagram a Snapchat. V současné době se je tato aplikace znovu spuštěná, její název je Byte.
  Komentáře (6) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Evzenie Janovska - 29.01, 2020  
E-shop na dálniční známky měl stát vyjít na více než čtyři sta milion korun. Na tuto cenu ocenil službu státem vybraný provozovatel. Dobrovolníci z řad programátorů naprogramovali v rámci výzvy ZNAMKAMARADA během jediného víkendu zdarma. Tím jasně ukázali, že cena e-shopu byla mnohonásobně předražená.
  Komentáře (5) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Evzenie Janovska - 28.01, 2020  
Nemálo studentů tápe v matematice. S tím jim má pomoci nová aplikace Microsoft Mati Solver. Aplikace je sice zatím pouze v beta verzi, přesto dokáže bez problémů vyřešit příklady, včetně těch složitých.
  Komentáře (30) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Evzenie Janovska - 27.01, 2020  
Patříte mezi příznivce fotografování? Pokud ano, určitě vás potěší nový smartphone společnosti Huawei P40 Pro. Nad jeho fotografickou výbavou zajásá srdce každého nadšence fotografování.
  Komentáře (5) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Evzenie Janovska - 25.01, 2020  
Společnost Garmin uvedla na trh čtvrtou generaci svých chytrých hodinek Tactrix Delta. Jsou vyrobeny na míru všem uživatelům, kteří se pohybují v terénu. Co vše tyto chytré hodinky umí?
  Komentáře (5) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Evzenie Janovska - 23.01, 2020  
Patříte k nadšencům plavání? Potom jste si jistě pomysleli, jak by bylo krásné, kdybyste se při sledování svého výkonu nemuseli neustále dívat na své zápěstí. Naštěstí stejné myšlenky měla i skupina vývojářů společnosti Form a rozhodla se s tím něco udělat. Výsledkem jsou chytré plavecké brýle Form Swim Googles.
  Komentáře (28) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Evzenie Janovska - 22.01, 2020  
Nadcházející skládací smartphone od Samsungu bude mít „super rychlé“ nabíjení, aspoň soudě podle kódu, který se nachází v nejnovější verzi One UI, rozhraní pro Android od Samsungu.
  Komentáře (5) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Vendula Kreplova - 07.01, 2020  
Společnost Google je jednou z nejvlivnějších společností světa, takže nikoho nejspíš příliš nepřekvapí, že i na rok 2020 chystá řadu novinek. Jaké to jsou?
  Komentáře (7) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Vendula Kreplova - 02.01, 2020  
7676 článků (308 stránek, 25 článků na stránku)
[ 1 | 2 | 3 ]
Přejít na:
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.26 sekund