Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6625
Komentářů: 2031

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Naše videa

Aktuální články

Zatím není nejčtenější článek.

Textová verze

Textovou verzi pro AvantGo a mobilní přístroje naleznete ZDE .

Obsah našich článků můžete také získat i pomocí RSS kanálů: rss-091.xml, rss-092.xml, rss-20.xml nebo atom.xml.

Přidat.eu RSSPřidat RSS

PR články

Pomalu, ale jistě se blíží uveřejnění smartphonu OnePlus 8 Lite. Co již o něm víme? Některé zprávy pochopitelně doposud nebyly oficiálně potvrzeny, ale podívejme se i na ně.
  Komentáře (7) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Vendula Kreplova - 31.12, 2019  
Čas zimních radovánek je přede dveřmi. Zimní bunda by měla být nejen elegantní, měla by být také pohodlná a dokonale chránit před mrazivým počasím. V chytré vyhřívané bundě Xiaomi Uleermark 3.0 vám zima rozhodně nebude.
  Komentáře (5) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Evzenie Janovska - 30.11, 2019  
Huawei plánuje představit svůj nový smartphone P40 na veřejné události, která proběhne příští březen.
  Komentáře (17) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Vendula Kreplova - 26.12, 2019  
Toaletní mísa, která dokáže pořádně znepříjemnit sezení na WC, není silvestrovským žertem. Jedná se o vynález britského startapu Standard Toilet, jehož cílem je zvýšit produktivitu pracovníků.
  Komentáře (5) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Evzenie Janovska - 24.12, 2019  
Oppo plánuje rozšířit pole působnosti. Na své veřejné události „Inno Day“ společnost představila plány na rok 2020. Jejich vrcholem je pak nový smartphone Find X2, který by měl využívat špičkové technologie a objevit se počátkem příštího roku, nejpravděpodobněji na akci Mobile World Congress 2020.
  Komentáře (42) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Vendula Kreplova - 23.12, 2019  
Pamatujete si na první pokus Facebooku o vytvoření vlastního operačního systému? V roce 2013 vytvořil Facebook svůj operační systém Facebook Home. V témže roce představil svůj smartphone HTC, který vybavil tímto operačním systémem. Pokus skončil neúspěchem a nakonec upadl v zapomnění. V současné době pracuje Facebook na svém operačním systému.
  Komentáře (7) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Evzenie Janovska - 21.12, 2019  
Huawei možná v současnosti prochází krizí v souvislosti se Spojenými státy, ale to této čínské společnosti nebrání v tom, aby nepostupovala vpřed s novým smartphonem Huawei P40. Pokud se společnost bude držet obvyklého rozvrhu, měla by Huawei P40 představit příští jaro a již se o tomto smartphonu začínají objevovat první fámy a zvěsti.
  Komentáře (8) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Vendula Kreplova - 29.11, 2019  
S tím, jak se postupně zvětšují displeje mobilů a oznámení se stávají stále menšími, ikonky na některých smartphonech jsou vskutku malé. Tak malé, že je občas těžké přečíst, kolik procenta baterie ještě zbývá. Ani smartphonu OnePlus 7 Pro se tento trend nevyhnul.
  Komentáře (44) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Vendula Kreplova - 28.11, 2019  
Na Google Play si lze stáhnout zdarma aplikace a hry, které jsou normálně placené. Akce platí jen omezenou dobu, je proto třeba si nainstalovat aplikace a hry co nejdříve. Po skončení akce vám zůstanou a můžete je kdykoliv používat. Podívejme se na akční nabídky Google Play.
  Komentáře (14) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Evzenie Janovska - 27.11, 2019  
Jestli jste si nedávno pořídili smartphone Galaxy S10, Galaxy S10 Plus nebo Galaxy S10e, šance je, že chvíli potrvá, než se s ním naučíte do detailů zacházet. A to včetně zjišťování, kolik procent baterie vašemu smartphonu zbývá, a jestli je tedy potřeba ho nabít či ne. Situaci ještě komplikuje skutečnost, že základní nastavení Samsungu ukazuje pouze ikonku baterie, takže dostanete jen hrubý odhad o úrovni nabití baterie, ale ne přesné číslo. Naštěstí existuje snadný návod, jak toto spravit a přidat k ikonce číselný ukazatel. Následujte níže zmíněné kroky a měli byste to mít hotovo během velmi krátké doby.
  Komentáře (21) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Vendula Kreplova - 13.11, 2019  
Letos jsme se dočkali více nových smartphonů, mezi něž se řadí i Galaxy S10+, Galaxy S10 a Galaxy S10e. Pokud uvažujete o tom, že byste si některý z nich pořídili, ale váháte který, možná vám pomůže to, jak si vedou z hlediska životnosti baterie.
  Komentáře (15) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Vendula Kreplova - 02.11, 2019  
To, že dochází k vzestupu dopravních nehod, možná lidi tolik nepřekvapí, ale velmi udivující je, že mnoho chodců bylo zabito kvůli jejich rozptýlenému chování. Příčina? Závislost na smartphonech.
  Komentáře (30) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Vendula Kreplova - 31.10, 2019  
Nové smartphony společnosti Huawei patří k nejlepším telefonům na trhu, přesto jsou téměř neprodejné. Zatím je lze prodávat pouze v Číně.
  Komentáře (5) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Evzenie Janovska - 30.09, 2019  
Automobilka Škoda kráčí s dobou. Vyvinula vlastní hlasovou asistentku Lauru, která se aktivuje oslovením „OK, Lauro!“. Laura předběhla konkurenční asistenty Googlu, Amazonu i Applu tím, že od začátku umí česky. Kromě češtiny ovládá také angličtinu, němčinu, francouzštinu, španělštinu a italštinu. Laura se objeví ve dvou modelech Škody, Škoda Kamiq a Scala.
  Komentáře (7) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Evzenie Janovska - 01.10, 2019  
Nokia nově odhalila, že součástí jejích smartphonů se stane zbrusu nové fotografické rozhraní, které nahradí současný fotoaparát se zastaralým vzhledem.
  Komentáře (4) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Vendula Kreplova - 23.09, 2019  
Nový smartphone společnosti XIoami, Xioami MI 9 PRO je vylepšením známého telefonu Xiaomi MI 9. Tento model bude představen 26. 9 2010 v Šanghaji, již teď však víme, jak bude vypadat.
  Komentáře (4) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Evzenie Janovska - 22.09, 2019  
Ke konci července se na internetu vynořily zprávy, že Samsung pracuje na smartphonu s údajnou kapacitou baterie 6000 mAh, jímž by měl být nadcházející Galaxy M20s – nástupce smartphonu Galaxy M20. Tvrdilo se, že smartphone s modelovým číslem SM-M207 by měl mít baterii o kapacitě 5830 mAh s produktovým kódem EB-BM207ABY.
  Komentáře (6) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Vendula Kreplova - 22.09, 2019  
Všichni fanoušci Redmi se těšili zejména na sérii Note 8 představenou v srpnu, ale to není jedinou novinkou, kterou společnost zmínila. Lu Weibing oznámil na stránce Weibo, že se později dočkáme smartphonu Redmi K30, který bude mít propojení s 5G sítí. Weibing nicméně rovněž zmínil, že tento smartphone je teprve v rané fázi výzkumu a vývoje.
  Komentáře (11) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Vendula Kreplova - 21.09, 2019  
Huawei oficiálně vyvrátil svůj plán představit v nadcházejících měsících smartphone s Harmony OS. Vincent Pang ze společnosti Huawei promluvil na mediální události v New Yorku a potvrdil, že společnost letos nemá žádné plány uvést smartphone napájený Harmony OS.
  Komentáře (13) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Vendula Kreplova - 20.09, 2019  
Huawei Mate 30 a Mate 30 Pro, nadcházející smartphony od Huawei, by údajně měly mít doposud nejrychlejší 25W bezdrátové nabíjení a klasické 55W nabíjení. Ale co jejich kapacita baterie?
  Komentáře (8) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Vendula Kreplova - 19.09, 2019  
Motorola se již dlouho údajně chystala oživit sérii Razr díky svému prvnímu skládacímu smartphonu, a nedávno jsme se o tomto přístroji dozvěděli více informací. V Evropě bychom se ho měli dočkat v prosinci 2019 nebo v lednu 2020. Abyste si však tento smartphone pořídili, budete muset zaplatit 1500 euro.
  Komentáře (9) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Vendula Kreplova - 13.09, 2019  
Enterprise databáze od Androidu obsahuje seznam smartphonů, které Google doporučuje k použití na své podnikatelské platformě. Příležitostně se na této databázi smartphone objeví předčasně. Nedávno se tak stalo se smartphonem nova 5T, a nyní i s Huawei P smart Pro, díky čemuž jsme se o něm dozvěděli několik informací.
  Komentáře (4) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Vendula Kreplova - 12.09, 2019  
Nedávno se na internetu objevily nové informace o nadcházející sérii M od Samsungu.
  Komentáře (5) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Vendula Kreplova - 11.09, 2019  
Díky smartphonu Note10 Samsung konečně nabízí smartphone vyšší cenové kategorie, jehož nabíjení je rychlejší než 15W, což je rychlost, kterou využívaly smartphony vyšší cenové kategorie po celá léta. Rychlost 25W, kterou má Note10, stojí za zmínku, ale Huawei se jí brzy hodlá vyrovnat – díky rychlému bezdrátovému nabíjení.
  Komentáře (4) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Vendula Kreplova - 07.09, 2019  
Android 10 je již venku. Nebo, lépe řečeno, aspoň jeho jméno. Google učinil oficiální rozhodnutí, že Android Q se bude jmenovat Android 10. Android 10 pak bude následovat Android 9.0. Google se rovněž rozhodl pozměnit oficiální logo Androidu, ze standardní zelené na černou barvu.
  Komentáře (8) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Vendula Kreplova - 06.09, 2019  
7676 článků (308 stránek, 25 článků na stránku)
[ 2 | 3 | 4 ]
Přejít na:
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.29 sekund