Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6627
Komentářů: 2039

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Naše videa

Aktuální články

Zatím není nejčtenější článek.

Textová verze

Textovou verzi pro AvantGo a mobilní přístroje naleznete ZDE .

Obsah našich článků můžete také získat i pomocí RSS kanálů: rss-091.xml, rss-092.xml, rss-20.xml nebo atom.xml.

Přidat.eu RSSPřidat RSS

PR články

Jak by se vám líbilo, kdyby jste mohli na větší displej v automobilu "posílat" svoje videa z mobilu, sdílet hudbu nebo použít tento displej pro navigaci? Udělat si tako malé multimediálně-navigační centrum v autě by asi nebylo špatné.
  Komentáře (5) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Jan Novotný - 25.08, 2014  
Doplněk iPin může trochu připomínat populární Pressy, ale ten je určen k jiným funkcím a neumí to co iPin. Doplněk může být výborným pomocníkem pro řadu profesí, kde se laserové ukazovátko může hodit.
  Komentáře (151) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Jan Jurek - 15.08, 2014  
Levitující kovový reproduktor od OM Audio je založen na magnetickém principu, takže asi samotná věc nikoho, kdo má za sebou fyziku na ZŠ, moc nepřekvapí, ale jako produkt vypadá naprosto úžasně a ještě lépe hraje!
  Komentáře (9) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Jan Jurek - 13.08, 2014  
BACtrack Vio je kapesní analyzér dechu, který má tvar klíčenky a pomocí Bluetooth se spáruje s iPhone, iPadem nebo se zařízením s operačním systémem Android 4.3, které je vybavené technologií Bluetooth 4.0. Výhodou je neobyčejná přesnost měření!
  Komentáře (4) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Jan Jurek - 30.07, 2014  
Firma Satechi vyrábí celou řadu zajímavých doplňků pro mobilní uživatele a jejich přístroje. Jeden z nich nabízí netradiční, ale celkem šikovné řešení pro spolehlivé držení mobilu a dokonce i tabletu za jízdy.
  Komentáře (10) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 30.07, 2014  
V jednoduchosti je elegance, což dobře ví i výrobce autodržáku Kenu AirFrame+, který má tu výhodu, že zvládne i tzv. phablety, tj. větší a těžší mobily s úhlopříčkou nad 5".
  Komentáře (7) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 29.07, 2014  
Brýle PYRAMEX Digital Vision 30 jsou poměrně neznámou novinkou, která by mohla zajímat nejednoho uživatele výpočetní techniky. Je to výborná věc pro programátory, webdesignery, konstruktéry, účetní, manažery, spisovatele, redaktory webzinů, blogery a v neposlední řadě i pro děti, které tráví dlouhé hodiny hraním her. Těm všem a mnoha dalším uživatelům mohou tyto "zázračné" brýle účinně ochránit zrak!
  Komentáře (29) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 23.12, 2011  
Jestli jste velcí milovníci hudby, tak určitě pokukujete po lepších bezdrátových sluchátkách, které umožňují Bluetooth komunikaci s vašim kapesním počítačem a při tom jsou elegantní a nezaberou mnoho místa. Sluchátka Jabra HALO by mohla být velice zajímavou volbou.
  Komentáře (3) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 27.08, 2009  
Když jsme zveřejnili článek o domácí výrobě kolébky pro HTC Touch Pro z původní krabice, netušili jsme, jak velký ohlas mezi čtenáři to vyvolá. Autor nápadu ovšem neusnul na vavřínech a pokusil se o jiné a neméně zajímavé řešení!
  Komentáře (2) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 25.06, 2009  
Elegantní kolébka od českého KlokanSoftu dokazuje, že za pár korunek a s trochou šikovnosti si může každý udělat profesionálně vypadající doplněk pro svého mobilního miláčka. Podívejte se s námi na instruktážní video.
  Komentáře (11) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 23.06, 2009  
Microvision Show WX pico projector je věcička, která nadchne mnoho mobilních uživatelů a "geeků". Malá krabička, kterou lze vložit i do trochu větší kapsy, umí promítat poměrně kvalitní obraz díky nové technologii. A pozor! Jedná se produkt, který bude již brzy komerčně dostupný.
  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Jan Novotný - 16.06, 2009  
Na Internetu se objevila vychytávka, která nevyžaduje USB Host, ale využívá microSD slotu pro připojení externích pamětí typu USB flashdisk. Doplněk má označení Mobidapter. K dispozici je i krátké video.
  Komentáře (2) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 25.05, 2009  
Doplněk firmy SeeCode se jistě bude líbit mnoha řidičům. Jedná se o speciální kit, který nabízí bezpečné a pohodlné ovládání mobilit přes Bluetooth. Objektivně se jedná o jedno z nejlépe navržených zařízení tohoto druhu!
  Komentáře (4) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 20.05, 2009  
O podobné vymoženosti se na Palmserveru psalo kdysi dávno, ale tehdy šlo spíše o průzkum zájmu veřejnosti než o použitelné zařízení. Nyní si lze pořídit osobního Bluetooth hlídače za ještě snesitelnou cenu. Samozřejmě záleží, co hlídač bude hlídat, resp. jakou hodnotu bude chránit.
  Komentáře (24) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Jan Novotný - 03.09, 2008  
Pro zvlášť nadšené fanoušky iPhone je určen speciální kabátek s externím superobjektivem pro lepší focení. Jedná se o produkt společnosti Brando a cena kupodivu není nijak vysoká.

  Komentáře (34) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Jan Novotný - 19.08, 2008  
Některé doplňky jsou funkčně tak prostinké, že je až k podivu, že se neukázaly dříve. A dalším divem je, jak tyto jednoduché "věcičky" dokáží být užitečné. Ostatně, posuďte sami.

  Komentáře (2) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Jan Novotný - 25.06, 2008  
Problém starý jako "mobilní lidstvo", kde vzít energii, když dojde baterie? Společnost Satzuma vymyslela něco jako "instantní baterie". Jejich doplněk by se mohl prodávat v automatech, na čerpacích stanicích, v restauracích a tak podobně. Podívejte se s námi na detaily.

  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Jan Novotný - 24.06, 2008  
Za těmi nejgeniálnějšími věcmi se často skrývá prostinký nápad. To je případ i doplňku SticKey, který je zároveň ukázkovým příkladem obchodního úspěchu postaveném na maličkosti, a to v tomto případě doslova!


  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 19.06, 2008  
To tady ještě nebylo! Miniaturní modem s GPS a čtečkou paměťových karet v tak malém provedení. To se společnosti Sony Ericsson opravdu povedlo. Ideální doplněk pro notebooky, TabletPC a podobné přenosné počítače s USB konektorem. Existují 2 verze, a to ve dvou barevných variantách - černé a bílé. Tento modem by se mohl stát šlágrem, pokud jej nezkazí příliš vysoká cena, ale to už posuďte sami.


  Komentáře (2) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 18.06, 2008  
Veřejnost vnímá mininotebooky ASUS EeePC jako cenově velmi příznivé přístroje s menším výkonem. Ukazuje se ale, že s doplňkem EeeStick mohou dobře konkurovat i herním konzolím. Podívejte se s námi na video, které to dokazuje v praxi.


  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 12.06, 2008  
Máte motorku a potřebujete být i během jízdy ve spojení s okolním světem? Tady běžné bezdrátové handsfree nestačí. Potřebujete něco více, potřebujete Scala Rider Q2!

  Komentáře (11) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Jan Novotný - 30.05, 2008  
Většinou píšeme o iPhone v souvislosti s jeho geniálním uživatelským rozhraním, ale dnes vám nabídneme upoutávku na doplněk, který se ke stylovému designu na první pohled možná ani nehodí.

  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Jan Novotný - 26.05, 2008  
Až překvapivě zajímavý doplněk se objevil v e-Shopu známé společnosti Brando, která se specializuje na doplňky pro mobilní zařízení. Jedná se o stylus, který má podobu běžné propisky, ale obsahuje Bluetooth modul. Více informací v článku.


  Komentáře (49) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 12.05, 2008  
Solární nabíječky nejsou sice nic nového, ale i v tomto oboru se vyvíjí novinky. Jednu z nich jsme objevili a moc se nám líbila. Má netradiční provedení a vyšší užitnou hodnotu než obvyklé výrobky tohoto druhu.

  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Jan Novotný - 06.05, 2008  
Pokud někdo potřebuje často psát venku "na koleně" a nechce se mu komplikovat si příliš život různými nedokonalými náhražkami plnohodnotných klávesnic, může prozkoumat zcela novou možnost psaní. Je ovšem dosti pravděpodobné, že bude vzbuzovat minimálně údiv kolemjdoucích.

  Komentáře (3) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Jan Novotný - 25.04, 2008  
105 článků (5 stránek, 25 článků na stránku)
[ 1 | 2 | 3 ]
Přejít na:
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.23 sekund