Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6273
Komentářů: 1560

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Naše videa

Aktuální články

Textová verze

Textovou verzi pro AvantGo a mobilní přístroje naleznete ZDE .

Obsah našich článků můžete také získat i pomocí RSS kanálů: rss-091.xml, rss-092.xml, rss-20.xml nebo atom.xml.

Přidat.eu RSSPřidat RSS

PR články

Palmserver.cz: Názory a polemiky

Vyhledávání v tomto tématu:   
[ Jít na úvodní stránku | Vybrat nové téma ]

Společnost HMD Global začátkem října potvrdila, že čtyři z jejích Nokia smartphonů před koncem listopadu obdrží update na Android 9.0 Pie. Dva ze smartphonů, Nokia 6.1 a Nokia 6.1 Plus, update dostanou už v říjnu, zatímco zbylé dva smartphony, Nokia 8 a Nokia 8 Sirocco, update dostanou až v listopadu.
Nedávno uvedla společnost Xiaomi na trh novu generaci nadstavby MIUI s označením 10, která je postavena na nejnovější verzi operačního systému Android, verzi Oreo. Co nám nového přinesla tato změna?

Mohli jsme si už všimnout, že služba Google Play má specializovanou sekci na audioknihy. Odkaz na něj sice v současné době nefunguje, nicméně to se může brzy změnit.Poslední dobou roste obliba platit v obchodě smartphonem vybaveným NFC. Možnost platit tímto způsoben u nás zajišťují banky. To se má však brzy změnit. Ještě během letošního roku k nám dorazí Android Pay.
Teprve před několika dny vyšlo najevo, že spekulacemi zmiňovaný LG G6 Mini bude ve skutečnosti prodáván jako LG Q6. Společnost začala rozesílat pozvánky na svoji akci, která se koná 11. července v sousedním Polsku. Pozvaní se mají dostavit na představení nového smartphonu. Pozvánka je také opatřena hastagem #LGBarbeQ, což ponechává prostor fantazii a pravděpodobně má naznačit představení nového modelu.
Na několika modelech Xiaomi už Android 7 Nougat běží, ale ty jsou stále v menšině. Nyní čínská společnost oznámila, že novější verzi Androidu „pošle“ i na další zařízení. Níže přinášíme seznam zařízení, pro které se aktualizace na novější verzi Androidu připravuje, respektive, na kterých zařízeních již běží. Přesné datum vydání aktualizací zatím není známo, ale předpokládá se, že k nim dojde před představením Androidu O.
Tento rok přinesl již mnoho zajímavých telefonů. Pozadu nechce zůstat ani jihokorejský konglomerát LG. Ten chystá phablet V30, který má navázat na předchozí modely a posunout pomyslnou laťku zase o něco výše.
Stálici mezi chatovacími aplikacemi čeká radikální změna vzhledu. Zatím tedy pouze na mobilních zařízeních, postupně i na ostatních platformách. Po vzoru moderních „kecálků“ se Microsoft rozhodl, že přizpůsobí svoji aplikaci mladším uživatelům, kteří jsou zvyklí používat aplikace typu Messenger, Whatsapp či Snapchat.
Po měsících spekulací je konečně jasno. Očekávaný nástupce povedeného a populárního modelu Honor 8 se dočká své premiéry na speciální akci 12. června v čínské Šanghaji. Tuto skutečnost odhalil uniklý plakát. Původně se předpokládalo, že k představení nového modelu dojde kolem 20. června letošního roku.
V poslední době čelila populární chatovací aplikace kritice za sdílení osobních informací o svých uživatelích s mateřskou společností Facebook. Vládní instituce ve Velké Británii a Německu dokonce přistoupily k zákazu této činnosti, protože se obávaly o soukromí svých občanů. Nyní WhatsApp zastavuje sdílení těchto informací v celé Evropě.
Internetovým éterem se šeptem nesou zprávy o představení novinek společnosti Samsung. Spekulace se objevila na čínské sociální síti Weibo, podle které budou modely Galaxy C5 Pro a C7 Pro představeny někdy v prosinci.
Smartphone, který Motorola hodlá představit 8. listopadu v čínském Guanzhou, se objevil na dalších fotografiích. Ukazují celý přístroj z různých úhlů.
V čínském Guanzhou budou za několik dní představeny nová dítka inženýrů ze společností Motorola a Lenovo.
Krátce po vydání Mi 5s a 5s Plus je evidentní, že čínští pracovníci rozhodně nezahálejí. Snímky nového neznámého smartphonu se objevily na čínské obdobě Twitteru, síti Weibo.
Comeback Nokie zpět na mobilní trh začíná nabírat stále reálnějších obrysů. Ač na trhu je stále k dostání několik modelů, jež nesou tuto značku, fakticky jde o výtvory Microsoftu. To se však ještě letos s vysokou pravděpodobností změní.
Android 6.0 Marshmallow, který byl do světa vypuštěn v říjnu 2015, nadále pokračuje v růstu, minulý měsíc pokořil hranici 15%. I tak stále zůstává daleko za verzemi KitKat (29,2%) a Lollipop (35,5%), ztrátu ale postupně snižuje.

Jak je možné, že iPhone X nenabízí model ve zlatém provedení?
Apple před několika dny oznámil nové iPady Pro (informovali jsme zde). U těchto modelů však nebyla zveřejněna veškerá specifikace. Netušili jsme, jak bude velká operační paměť. U velkého iPadu Pro jsme již od roku 2015 zvyklí, že má 4 GB RAM. Otazník však visel nad malým iPadem Pro, který prozatím disponoval operační pamětí o velikosti 2 GB.
Chytré telefony, chytré hodinky, fitness náramky jsou velice známé a oblíbené. V poslední době se však objevuje nový fenomén - chytré prsteny.
V posledních dnech se množí spekulace okolo nových iPhonů, které má Apple představit v září. Přestože nemáme všechny informace o letošních iPhonech, na internetu se již čile spekuluje o zařízeních, která vyjdou v roce 2018. Tyto nové modely mají přejít z LCD na OLED displej.
Již od prvního modelu je specifickým znakem telefonů Apple iPhone. Home Button se nachází pod displejem a plní nezastupitelnou funkci. Nyní se zdá, že nový model se vydá novou cestou, alespoň tedy podle spekulací.

Fanoušci amerického Applu, kteří letos očekávají převratnou změnu v podobě nového iPhonu, si zřejmě budou muset ještě rok počkat. Podle deníku The Wall Street Journal totiž nepřinese žádné zásadní změny. Tou největší zřejmě bude odstranění jacku na sluchátka.


Samsung v druhé polovině října v Číně uveřejnil dvě nové série smartphonů, Galaxy A6 a Galaxy A9. Galaxy A6 se pak těší prvenství - jde o první smartphone od Samsungu, který vyrobila jiná společnost.
Společnost HMD Global minulý měsíc představila smartphone Nokia 7.1 se Snapdragonem 636 a dvěma variantami paměti: 3/32 GB a 4/64 GB. V Evropě jsme se původně dočkali pouze smartphonu s menší kapacitou paměti, ale netrvalo dlouho a objevila se i varianta s duální SIM se 4GB RAM.
Smartphone Samsung Galaxy S9 Polaris Blue, který se v Číně a Jižní Koreji původně nazýval Ice Blue, se již dostal do Evropy. Samsung tento smartphone začátkem prosince uvedl v Německu.
Huawei se pokusí překonat Samsung v nevyhlášené válce o nejlepší skládací smartphone díky smartphonu, jehož displej bude větší než v případě smartphonu Galaxy F od Samsungu.
Smartphony se skládacími displeji jsou vyhlíženou novinkou již několik let, ale doposud se nám žádný do rukou nedostal. Společnost Royole nicméně plánuje všechny konkurenty předběhnout uveřejněním FlexPai, smartphonu o velikosti tabletu, který by mělo být možné složit do velikosti malého paperbacku.
Nejdražší a nejkvalitnější smartphony od Samsungu jsou téměř vždy dostupné ve více barevných variantách, takže se totéž pravděpodobně bude týkat i nadcházející série Galaxy S10. V říjnu se objevily zprávy, že by série Galaxy S10 mohla být uveřejněná v následujících pěti barevných variantách: černá, bílá, stříbrná/šedá, zelená a růžová. Později se nicméně začalo proslýchat, že Samsung připravuje trochu odlišnou barevnou paletu.
Platit pomocí smartphonu není nic neobvyklého. Méně známá je však bezkontaktní plata chytrými hodinkami nebo chytrým náramkem.
Nejočekávanější nový smartphone od Samsungu má již své jméno, cenu i datum uveřejnění. Skládací smartphone se bude jmenovat Galaxy F a dočkáme se ho v březnu příštího roku, nedlouho po uvedení nového Galaxy S smartphonu.
Samsung uvedl svůj první Android Go smartphone, Galaxy J2 Core, již v srpnu. V první polovině listopadu pak Samsung představil druhý Android Go smartphone – Galaxy J4 Core, lehce vylepšenou verzi Galaxy J2 Core.
Není žádným tajemstvím, že brzy některé práce za nás budou vykonávat roboti. Bude se jednat nejen o rutinní manuální práce. Roboti mají zastávat i roli finančních poradců
Samsung Galaxy S10 je možná nejočekávanější smartphone ze série Galaxy S vůbec. Již v dubnu, pouhých pár měsíců po uvedení Galaxy S9 a S9+, se začaly objevovat zvěsti a spekulace o sérii Galaxy S10 určené na rok 2019. V tuto chvíli již známe víc podrobností o novém smartphonu.
Společnost HMD Global na začátku října oznámila, že do konce listopadu se čtyři smartphony Nokia dočkají aktualizace na Android Pie: Nokia 6.1, Nokia 6.1 Plus, Nokia 8 a Nokia 8 Sirocco. Pokud společnost dodrží svůj slib, bude mít pod palcem již pět smartphonů s Android Pie, protože Nokia 7 tuto aktualizaci již obdržela.
I pokud sledujete nové zprávy a akce, mohlo vám uniknout, že Verizon do svého portfolia přidal nový předplacený smartphone s názvem Orbic Wonder. Vzhledem k jeho nízké ceně by pak tento smartphone mohl stát za pozornost.
Po letech čekání na skládací smartphony bychom se jich konečně měli zanedlouho dočkat. Nejvyhlíženějším modelem je Samsung Galaxy F, ale řada dalších společností rovněž nabídne svou variantu skládacího smartphonu.
Samsung plánuje brzy uvést bílou variantu již existujícího smartphonu Note 9. Tento smartphone bude mít stejná technická specifika jako již existující modely a zákazníkům nabídne další barevnou variantu.
Příští rok si zájemci o 5G smartphony přijdou bohatě na své – pokud tedy všechny společnosti, které přislíbily 5G smartphone představit, dodrží svůj slib. Kromě představení nové Snapdragon 675 Mobile Platform rovněž Qualcomm oznámil, že začátkem příštího roku představí alespoň dva nové 5G smartphony.
Pokud vám doma leží starý (ale zase ne příliš starý) smartphone a jste moc zaneprázdnění, než abyste ho sami prodali, eBay má pro vás řešení. Váš smartphone vám umožní prodat takřka okamžitě. Jediný háček je, že za něj nedostanete skutečné peníze, ale místo toho smartphone prodáte za eBay vouchery. Pokud však eBay používáte pravidelně, vouchery bezpochyby využijete.
Hráčský smartphone Black Shark od Xiaomi byl dříve v tomto roce uveřejněn v Číně a nyní smartphone 16. listopadu dorazí i do Evropy. Smartphone zákazníci obdrží společně s odpojitelnou hrací podložkou. Black Shark má processor Snapdragon 845, Adreno 630 GPU, RAM o velikosti 8GB a 128GB paměti.
Společnost Huawei před několika měsíci oznámila, že do konce roku 2018 devět smartphonů obdrží update na Android 9 Pie. Některé z nich ho již obdržely, zatímco další zůstávají součástí beta programu Android 9 Pie.
Smartphony Pixel 3 a Pixel 3 XL jsou vybaveny několika exkluzivními rysy a aplikacemi, které budou nicméně postupem času dostupné i na jiných smartphonech – obzvlášť na těch, které Google uveřejnil v několika posledních letech. Nová fotografická aplikace tvořící součást série Pixel 3 nebyla ovšem až do druhé poloviny října dostupná na žádném jiném smartphonu.
T-Mobile nově dává lidem více času splatit jejich smartphony. Společnost nedávno představila třicet šest měsíců trvající splátkový plán, který poskytne lidem možnost smartphony splatit v průběhu tří let namísto dosavadních tradičních dvou let. Zpočátku se ale tento splátkový plán bude vztahovat pouze na několik vybraných smartphonů.
Ačkoliv se hráčské smartphony doposud nestaly velkým hitem, příchod originálního smartphonu Razer Phone minulý listopad odstartoval trend, který vedl ke vzniku řady přístrojů, včetně Asus ROG Phone, Honor Play a Huawei Mate 20 X. Ale podle nově dostupných informací by všechny tyto přístroje brzy měly čelit těžké konkurenci od Samsungu.
Kdysi bylo bezdrátové nabíjení raritou. Počínaje měsícem říjnem máme k dispozici nejenom rychlé bezdrátové nabíjení na iPhonu a mnoha smartphonech Android, ale dokonce můžeme využít zpětné bezdrátové nabíjení na nově uvedeném smartphonu Huawei Mate 20 Pro.
Huawei Mate 20 Pro patří k nejvíce očekávaným smartphonům roku. Konečně jsme se dozvěděli, kolik bude stát v Evropě.
Na IFA se objevil sympatický, malý a překvapivě levný digitální fotoaparát Polaroid Snap s 10 MPx objektivem a tiskem na termopapír. Pohodlně se vejde do kapsy a stojí méně, než byste čekali!
Jak jste si jistě všimli máme nový design a některé nové funkce. Přibyl druhý sloupec, ve kterém by se měly zobrazovat krátké zprávy. Nadpisy článků jsou konečně klikací a také se zvýrazňují poslední nové články. Celý vzhled byl přepracován z tabulkového na CSS, za což patří dík firmě Webdesign Dra-Go.


Na Internetu se objevila další a poměrně dobře provedená recenze nejnovějšího hitu od společnosti HTC. Recenze obsahuje mnoho obrázků a také krátké video, které rovněž stojí za shlédnutí.

Po celém světe vzniká celá řada více či méně zvláštních zákonů a různých vyhlášek. Některé se uchytí a přinášejí své ovoce například v oblasti bezpečnosti, přestože v prvopočátcích byly houfně odmítány. Jiné jsou ale opravdu absurdní, podobně jako zákon zakazující chodcům psát textovky za chůze na chodnících i na silnici ve státě New Jersey.


Přestože sociální sítě a různé komunikátory včetně Skype hromadně převálcovaly standardní SMS zprávy, e-mail si své postavení stále drží, byť se v mnoha případech přesunul do oblasti formálnější a profesní komunikace. Začátek je datován dávno před vznik současného internetu a jednou z klíčových osob při vývoji e-mailové komunikace byl právě Ray Tomlinson.


Možná se brzy dočkáme iPODa s 100GB hard diskem, nevěříte? Díky novému produktu společnosti Toshiba je tato šance poměrně velká. Více podrobností v článku.
Navigační komunikátor Garmin-Asus nüvifone M20 je prvním společným dítkem dvou spolupracujících firem, které přichází s operačním systémem Windows Mobile a s vysokou integrací služeb GPS. Podívejte se s námi na oficiální video!
Na Internetu se objevily první fotografie nového handheldu, který je vybaven komunikačními moduly, velkým displejem a relativně velkou klávesnicí. Moderní nástupce slavných Jornad se představuje.
Ve světě mobilit je japonský Sharp známý především jako výrobce velmi povedených linuxových handheldů. Je proto malým překvapením, že připravil komunikátor s Windows Mobile 5.0. Přístroj vypadá velmi slibně a lze jen litovat, že se neukáže na našem trhu.
Včera večer na české mobily s Windows Phone 8 dorazila očekávaná aktualizace na nový operační systém Microsoftu - Windows Phone 8.1. Pojďte se podívat, jak to probíhá.
Carculator v1.0 není úplně základní jednoduchou kalkulačkou, ale také se nedá srovnávat s vyloženě vědeckými kalkulačkami. Má jen několik funkcí navíc, ale i ty se mohou hodit. Aplikace je zdarma a je určena pro Windows Phone 7.5 až 8.1.
Freewarový program DiiaryMe v1.0 je srpnová novinka a nabízí možnost snadného zaznamenávání myšlenek, nápadů a událostí, které se vám nebo někomu známému stanou.
Kávovar, který vám sám připraví kávu, není budoucnost, nýbrž realita. Kavárna Café X v San Franciscu je první kavárnou na světě, kde vám lávu připraví robotický barista.
Existuje něco, co mohou i ti nejzarytější fandové Androidu závidět spokojeným zákazníkům Apple. A možná také nemusí, protože nic takového ani neznají.
  Komentáře (31) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 30.04, 2015  
Společnost Google před časem obeslala majitele webů informací, že při prezentaci výsledků vyhledávání bude upřednostňovat ty weby, které mají mobilní optimalizaci. A dnes to vypuklo!
  Komentáře (11) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 22.04, 2015  
Vypadá to, že další výrobce chytrých hodinek opouští operační systém Android Wear od Google a nahradí jej svým vlastním. Důvody jsou tentokrát nefinančního rázu a nesouvisí ani s ambicemi firmy.
  Komentáře (12) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 17.02, 2015  
Americká bezpečnostní služba FBI si není jista, jestli jsou samořiditelná auta, která vyvíjí například Google, dobrým produktem pro veřejnost a poukazuje na značná rizika.
  Komentáře (9) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Jan Jurek - 30.09, 2014  
Pololegální praktiky NSA a vysoce pravděpodobně obdobná činnost i jiných bezpečnostních služeb různých států nutí seriózní provozovatele e-mailových služeb chránit soukromí uživatelů. Microsoft například zvolil cestu velmi výkonného šifrování a snaží se zajistit i zvýšenou právní ochranu integrity svých služeb.
  Komentáře (3) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 02.07, 2014  
V některých zemích se mobilní operační systém Microsoft Windows Phone dostal před Apple iOS, což je i případ České republiky. To má zřejmě pozitivní vliv i na vývojáře mobilních aplikací, kteří stále častěji vyvíjejí klíčové aplikace paralelně i pro Windows Phone nebo se dokonce tomuto systému věnují více z důvodu vyšší rentability.
  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 24.06, 2014  
To není jen pouhý odhad další analýzy trhu. Čísla jsou neúprosná a cca 50tiprocentní snížení původních optimistických odhadů předpokládaných růstů prodejů nepotěší producenty ani akcionáře a může způsobit celkové zmrazení jednoho z nejdynamičtějších trhů na světě.
  Komentáře (12) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 13.05, 2014  
Data pocházejí ze seznamu 500 nejúspěšnějších společností světa, takže na jednu stranu sice tento speciální výběr významně zkresluje výsledek , ale na druhou stranu to ukazuje, co dělají ti úspěšní.
  Komentáře (2) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 13.02, 2014  
Čínský mobilní systém COS má eliminovat převahu zahraničních systémů a zcela změnit poměry na trhu. Je naprosto zřejmé, že to ovlivní i světové trendy, a to spíše negativně.
  Komentáře (13) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 3
Autor : Josef Tkáč - 17.01, 2014  
Vyhledávač Bing od Microsoftu prý používá cca 52% uživatelů Windows Phone, což je oproti desktopovému prostředí až neuvěřitelný úspěch! Přesto to připomíná známou otázku s poloprázdnou nebo poloplnou sklenicí.
  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 16.01, 2014  
Windows Phone je v ČR druhou nejúspěšnější platformou a podobný vývoj nastává i v jiných evropských zemích. Uživatelé se již nebojí, že nebudou mít dostatek aplikací, takže zájem pochopitelně roste a tím vyvolává dobré podmínky pro další expanzi.
  Komentáře (3) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 17.12, 2013  
Sailfish OS je exzaměstnanecký truc projekt založený na MeeGo od společnosti NOKIA. Bývalí zaměstnanci si mysleli, že to dokáží lépe a po cca rok a půl trvajícím vývoji představili svůj produkt.
  Komentáře (189) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 2.33
Autor : Jan Novotný - 02.12, 2013  
Tato téměř kacířská otázka jistě vzbudí pobavený úsměv mnoha majitelů zrcadlovek a pravděpodobně i obavy o duševní způsobilost autora takové otázky, ale to nemění nic na podstatě a hlavně na pro někoho možná překvapivé odpovědi. Militantní zrcadlovkáři by to snad ani neměli čít!
  Komentáře (4) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 09.10, 2013  
S oznámením konce Stevea Ballmera ve funkci CEO společnosti Microsoft nejenže stouply ceny akcií společnosti a začalo se bilancovat jeho období, ale ukazují se i první jména možných nástupců.
  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 27.08, 2013  
Nová studie britských výzkumníků pouze potvrdila některé předchozí obdobné výsledky. Týká se to ovšem pouze telefonování a nikoli psaní a čtení SMSek nebo dokonce prohlížení Internetu na mobilu a tak podobně.
  Komentáře (21) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 12.08, 2013  
Je to jen naše spekulace, ale máme k ní několik docela dobrých důvodu. Ačkoli na první pohled Motorola Moto X vypadá jako svěží model střední třídy s nepříliš přesvědčivými parametry, má několik významných es v rukávu.
  Komentáře (7) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 02.08, 2013  
Potíže společnosti HTC pokračují a situace vůbec nevypadá dobře. A to přesto, že HTC má nyní na trhu jeden z nejlákavějších modelů s Androidem na palubě.
  Komentáře (17) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 3.25
Autor : Josef Tkáč - 23.05, 2013  
Podvod, letadlo, tahání peněz z naivních důvěřivců! To byla označení, která padala na projekt Milionové impérium a jeho autora Davida Kirše ze strany některých lidí, kterým se na této akci nelíbilo, že projekt slibuje návod na vydělávání milionů. Nyní se dovíte, jak to skutečně bylo, co jsme za svoje peníze peníze dostali, jestli to za to stálo a jestli to byl podvod, omyl nebo jen "šikovnost" autora kampaně Milionové impérium, který nasliboval více, než bylo v jeho silách.
  Komentáře (21) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 4.83
Autor : Josef Tkáč - 26.10, 2012  
Horký projekt, který na českém Internetu nemá obdoby, boří rekordy a ukazuje, že dobře udělaný marketing na Internetu dokáže generovat překvapivě vynikající výsledky. Milionové Impérium vzbudilo ohlas, zvědavost, touhu být u toho a naučit se vydělávat peníze ve znalostní ekonomice. Na druhou stranu dokázal vzbudit odpor, závist, úšklebky a pomluvy.
  Komentáře (21) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 17.08, 2012  
Od první prezentace WP8 uběhlo jen pár dní a všude jsou slyšet ohlasy o tom, jak Microsoft zase zklamal, napálil své uživatele apod. Dost lidí se už vyjádřilo i v tom smyslu, že s Windows Phone končí... ale proč to všechno?
  Komentáře (3) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 26.06, 2012  
Blíží se další aktualizace od Microsoftu pro zařízení s Windows Phone . Do této doby se každá aktualizace očekávala s nadějí, že se schopnosti zařízení dostanou dále, ale tato aktualizace jde opačným směrem, i když pár novinek do stávajících telefonů také přinese.
  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 23.03, 2012  
Český T-Mobile si u nás v posledních měsících příliš popularity nezískal. Trend některých nově zaváděných opatření dává tušit, že řada "dobrých nápadů" buď pochází z jedné osvícené hlavy nebo sleduje sleduje linii, kterou tato hlava silně preferuje. Naše redakční e-mailová schránka se během posledních několika málo dnů začala plnit rozhořčenými reakcemi kamarádů, přátel a čtenářů na poslední z těchto "dobrých nápadů".
  Komentáře (20) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 31.05, 2011  
Společnost Google připravuje Google One Pass. Jeví se vám to jako lákavá služba nebo vás napadají slova z Pána prstenů - "Jeden prsten vládne všem, jeden jim všem káže, jeden všechny přivede, do temnoty sváže."?
  Komentáře (13) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 17.02, 2011  
Malé zamyšlení nad tím, co bylo a nad tím co snad bude. Počátek nového roku bývá spojen s nadějemi a novými plány. U firem je to asi stejné jako u jednotlivců, takže se s vámi podělíme o některé naše postřehy, ale i plány. Rok 2010 byl v mnoha oblastech velice zajímavý a v segmentu chytrých mobilit přinesl důležité okamžiky, které bezesporu ovlivní budoucnost, a to ať už ve směřování trhu nebo v chování uživatelů. Změní se i Palmserver.
  Komentáře (10) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 03.01, 2011  
S velkou lítostí oznamujeme, že vedení BVV zrušilo veletrhy Digitex a Interkamera, a to pro nezájem vystavovatelů. V článku je uvedena oficiální zpráva i náš názor. Tato špatná zpráva se objevila bez větší mediální pozornosti již v minulém týdnu. Digitex si ovšem zaslouží alespoň rozloučení.
  Komentáře (2) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 11.08, 2010  
40 článků (2 stránek, 25 článků na stránku)
[ 1 | 2 ]
Přejít na:
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 1.01 sekund